10 atdzesēti dīvāni mūsdienu džentlmenim

Anonim

Nav vērts pļāpāt krūmus: dīvāna izvēle ir viens no vissvarīgākajiem interjera dizaina uzdevumiem, kurus jūs veiksiet. Ja vien jūs neplānojat sēdēt uz grīdas kā nesabojātu hipiju komūna, jūsu istaba būs jūsu dīvāns. Tas ir "liels" gabals ikvienā vārda izpratnē - tas ir fiziski liels un tādēļ uzreiz vērš acis un būs viens no visbiežāk izmantotajiem mēbelēm jūsu mājās. Jūs nevarat riskēt panākt to nepareizi.

Tagad, kad mēs esam veiksmīgi paaugstinājuši jūsu asinsspiedienu, un jūs esat ieguvuši tik lielu uzsvaru, ka telts priekšā, kas atrodas pie tīkla, šķiet labāk kā četras sienas un jumts, parunāsim par šīs interjera agonijas mazināšanu. Tālāk ir norādīts, kā iegādāties dīvānu, kas jums ir piemērots, ar minimālu satraukumu un trauksmi.

Kā izvēlēties pareizo dīvānu

Sāciet jau pašā sākumā, kā saka Mūzikas skaņa, un izveidojiet sofu, kas sākas. Vienkāršākais darbības virziens ir vispirms izvēlēties dīvānu un noformēt pārējo telpu ap to. Ja tas nav iespējams, rūpīgi apsveriet telpu (kā dīvāns tiks izmantots, kādas citas mēbeles tas ir jāsaskaņo?) Pirms pieņemt lēmumu. Pēc tam izpildiet šos padomus.

Izpildi savu mājasdarbu

Iedomājieties satraukumu par to, kā atrast domāju, ka tas ir ideāls dīvāns, tikai lai atklātu, ka tas nav piemērots jūsu durvīm. Saglabājiet sāpes un veiciet visus vajadzīgos pētījumus iepriekš. Izmēriet tā apgabala garumu, dziļumu un augstumu, it īpaši, ja tas atrodas zem loga, kā arī visas durvis un gājienus, kas tai būs jāpārnes.

Apsveriet kvalitāti

Spēcīgs rāmis ir obligāts, ja vēlaties, lai jūsu mēbeles tiktu saglabātas. Honey koki, piemēram, priedes, ir lēti, taču laika gaitā tie var būt pavirši. Jums labāk ieguldīt vērtīgākos, izturīgākos lapu kokos, piemēram, pelnos vai ozolos. Meklējiet ar rokām piesaistītās atsperes vai serpentīna atsperes (S formā), kas nodrošina labāku atbalstu nekā tīmekļa balsti.

Komforta prioritāte

Viss dīvāna iegādes mērķis ir ērti atpūsties, tāpēc nav nekādu jēgu, lai veiktu nekādus upurus. Iegādājieties vislabāko kvalitāti, kuru varat atļauties, un pārliecinieties, ka tas ir pareizi uzturēts. Spalvas vai spilventiņi ir grezni, bet tiem nepieciešama lielāka uzturēšana. Smagāki spilveni parasti darbojas labāk nekā vieglas alternatīvas. Zemākas kvalitātes spilveni pirmajos 3 mēnešos var zaudēt līdz pat 40% no sākotnējā atbalsta.

Zini savu dīvāna audumu

Izvēloties pareizo dīvāna audumu, viss ir par formas un funkcijas maksimizēšanu. Jā, tam vajadzētu izskatīties labi un uz vietas, taču jūs arī nevarat ignorēt praktiskumu. Jūsu dīvāns ilgst mūžu, tāpēc grūts segums ir obligāts. Daži no populārākajiem audumu izvēli ir zemāk.

MicrofibreA smalkas, cieši austs poliesteris, kas ir mīksts, bet izturīgs, viegli tīrāms un konkurētspējīgs. Tas ir izturīgs pret traipiem, taču joprojām ir grezns.

ChenilleA ļoti tiecīgs audums, kas palielina dimensiju dīvānam. Šenils ir elegants, bet spēcīgs, zems apkopes un traipu izturīgs.

CottonCotton nav tik traipu izturīgs vai izturīgs kā sintētika, tādēļ, lai gan tas izskatās labi, tas ātri nēsā, ir nosliece uz grumbu un tendence notraipīt netīrumus. Ievērojiet, ka stingrāki audumi nodrošina stingrāku audumu.

Veļa ar līdzīgām kokvilnas īpašībām, veļa ir vizuāli pievilcīga izvēle, bet ne visuzturīgākā izvēle.

LeatherFeels labi, izskatās labi un veci labi. Āda ir izturīga un izturīga (izņemot asus priekšmetus), viegli tīrāms un laika gaitā attīstās.

WoolWool ir izturīgs un skaists, un, protams, tas nav alergēnu, bet ir diezgan reti sastopams kā dīvāna apdare. Tīra vilna ir grezna izvēle, un tam ir cenu zīme, kas to pierāda.

Silk Ja jūsu dīvāns, iespējams, netiek izmantots bieži, zīda var būt dzīvotspējīgs risinājums. Tā ir bagāta un eleganta izvēle, kas gan izskata, gan izskatās bagātīgi, bet tā ir trausla, grūti saglabājama un dārga.

Akrila akrila šķiedras atgādina vilnas, taču tās nav gandrīz tikpat dārgas. Viņi ir mīksti uz pieskāriena, izturīgi, izturīgi pret nolietošanos un pieejamiem.

Ekspertu ieteikums - Linda Byrne, Jardan

Vislabāk ir meklēt dīvānu ar cietu koka rāmi un izturīgu tērauda atsperes sistēmu. Mūsu dīvāni galvenokārt ir izgatavoti no masīvkoka un ekoplārķa.

Audums vislabāk izceļas uz auduma, tādēļ, izvēloties audumu ar augstu nodilumizturību, ir vislabākais veids, kā pārbaudīt vieglās izturības testus. Mēs gribētu izmantot daudz vilnas audumu uz mūsu produktiem, jo ​​tie darbojas ļoti labi, un tos ir vieglāk tīrīt. Lai iegūtu mūžīgu izskatu, izvēlieties neitrālu krāsu audumu un pievienojiet krāsu, izmantojot spilvenus, kurus maināt sezonā vai sezonā.

Jums arī jāapsver, kā jūs vēlaties sēdēt uz dīvāna. Ja vēlaties izklaidēties vai sarunāties vairāk, iespējams, vēlēsieties doties uz dziļāku, mīkstāku dīvānu. Ja jūs vēlaties vairāk sēdēt, iespējams, vēlēsieties doties kaut ko seklā un atbalstošākā.

Apsveriet arī to mēbeļu putu ietekmi uz vidi, kuras ir vietēji ražotas, CFC nesaturošas, GOS emisijas ir ļoti zemas un tās 100% pārstrādājamas.

Lai redzētu šo lielisko dīvānu kolekciju, sāciet slaidrādi zemāk.

1/10

Kartell plastmasas duets

PIRKT

Masīvs

2/10

Kartell plastmasas duets

PIRKT

Masīvs

3/10

Pianalto no Zanotta

PIRKT

Masīvs

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai