10 sirdsdarbības apstāšanās austrāliešu sievietes, kuras jums vajadzētu sabojāt

Anonim

Zvaniet mums neobjektīvi, bet Austrālijas sievietēm ir kaut kas īpašs. Jā, desmit sievietes, kuras mēs šodien izceļam, ir karstas, taču viņiem ir daudz vairāk nekā tikai viņu labais izskats. Viņi ir talantīgi, labi apģērbti, radoši, smieklīgi, sportiski un neticami atdzesēti.

Viņi ir emuāru autori, žurnālisti, sporta zvaigznes, modeļi, dziedātāji, dīdžeji un pat vecāki. Neatkarīgi no viņu spēles viņi nogalina to. Crush-cienīgs? Godīga dinkuma.

1/10

Pip Edwards

Kā jūs redzat telpā vistālāko meiteni? Sākotnēji viņa izskatās šādi. Pip Edvardss ir viens no Sidnejas it-it It Girls - skaists, labi ģērbies, un tikai ar pareizo attieksmi.

2/10

Lindijs Kilms

Lindija Klima iespaidīgā atsākme ir modeļa, DJ un "Milk & Co." radošais direktors. Tas viss, kā arī trīs bērni, joprojām izskatās pārsteidzoši.

3/10

Mel McLaughlin

Sporta reportieris Mel McLaughlin ir tāda meitene, ar kuru jūs labprāt atlaidīsiet un saņemsiet alu (tas ir, ja viņai bija laiks palikt savā aizraujošajā saistību kalendārā). Viņa ir arī iemesls, kāpēc vietējie sporta reitingi ir pakļauti debesīm.

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai