10 obligāti jāievēro instagrammas grafiskā dizaina entuziastiem

Anonim

Instagram ir kā Playboy - pārliecinieties, ka ir kāds raksts (daži no tā var pat būt labi), bet jūs patiešām tur tikai viena lieta: attēli.

Reklāmdevēji pāriet uz Instagram kā platformu tīklu veidošanai, jaunu fanu atrašanai un portfeļu parādīšanai, un, koncentrējoties uz vizuāliem materiāliem, tā ir dabiska vieta pasaules grafiskajiem dizaineriem.

Konti, piemēram, Graphic Design Central, dizaina padoms, vienkārši cool dizains un grafiskais dizains Blog nodrošina stabilu plūsmu iedvesmas grafiskā dizaina aficionados. Bet, ja vēlaties iet tieši uz avotu, nevis caur kuratoriem, šeit ir 10 konti, kurus mēs iesakām sekot ikdienas grafiskā dizaina labā.

Lūkas izvēle

"Asaras clown"

Lūka Choice (@velvetspectrum) kopīgotā ziņa 2017. gada 12. maijā plkst. 7:31 pēc plkst


Lūkas izvēle, kuru viņa sekotāji labāk zina kā samta spektru, ir Austrālijas audzētais un Ņujorkā izveidots dizaineris ar izteicienu 3D vizuāliem elementiem. Viņa krāsainie darbi var lepoties ar dīvainu, rotaļīgu estētiku un iznomāt viņam darījumus ar tādiem klientiem kā Nike, Ray-Ban, Adidas un HBO.

Sekojiet

Steven Harrington

Pēdējais T-krekls manā sērijā ir paredzēts NIKE & KITH, lai svinētu gaisa max dienu. Pāris peld pāri tiešsaistē un "līcī." @ Kith @ nikesportswear

Stīvena Harringtona (@s_harrington) kopīgotā ziņa, 2017. gada 30. aprīlī plkst. 9:33 pēc plkst.


Cited kā mūsdienu Kalifornijas psychedelic-pop estētikas līderis, Losandželosas mākslinieks un dizaineris Steven Harrington ir vislabāk pazīstams ar spilgtu stilu, ko iedvesmojusi Kalifornijas daudzveidīgā ainava un plaukstošā kultūru kombinācija. Viņa cartoonish-yet-contemplative doodles padara barību, kas nekad nav garlaicīgi.

Sekojiet

Tad Carpenter

Sīkāka informācija par jauno padomi, kas paredzēta @ zionsnowboards. Liels paldies manai labājai kompanijai @tracontrabrand par jautriem koncertiem.

Tad Carpenter (@ tadcarpenter) kopīgotais ziņojums 2017. gada 13. aprīlī plkst. 12.22 PDT


Tad Carpenter ir puse no Carpenter Collective, dizaina un zīmolu studijas, kas koncentrējas uz savienojumu ar patērētājiem, izmantojot stratēģijas un kaprīzs kombināciju. Papildus savam darbam ar zīmoliem Carpenter ir uzrakstījis un ilustrējis gandrīz 20 bērnu grāmatas un kopš 2009. gada māca grafisko dizainu Kanzasas universitātē.

Sekojiet

Timothy Goodman

#tbt Freestyle sienas dekorācija ģimenes virtuvei Sanfrancisko. Visas vietas, kurās viņi dzīvojuši visā pasaulē.

Pēc Timotija Goodmana (@timothygoodman) kopīgotā ziņa 2007. gada 29. jūnijā plkst. 6:55 PDT


Timothy Goodman sāka savu karjeru kā Simon & Schuster grāmatu dizaina dizaineris, turpināja strādāt Apple iekšienē un ir izveidojis klientu sarakstu, kurā ietilpst Airbnb, Google, Ford, J.Crew, Samsung, Target, The New Yorker, un The New York Times . Viņš ir arī divu grāmatu, 40 dienu iepazīšanās un Sharpie mākslas darbnīcas autore.

Sekojiet

Nicolai Sclater

Pirmdien vienmēr vaina.

Postenis, kuru sadala dekoratīvo skuju koku (@ornamentalconifer), 2016. gada 5. decembrī plkst. 11:03 PST


Saskaņā ar ekscentrisko moniker Ornamental Conifer Nicolai Sclater iecienījuši Instagram fanus ar novatorisku zīmolu glezniecības tradīciju. Viņa darbs koncentrējas uz humoru, vārdu spēli, ļaunumu un neparastiem motivācijas ziņojumiem, kas tiek pārraidīti ar rokām apgleznotas tipogrāfijas un rakstiem.

Sekojiet

Rob Drapers

Piešķiriet mīļai Amazones aploksnē .------------ @youdoyoulab #youdoyou @beyouitalia # beyou18

Ziņojums, kuru kopīgoja robdra1 (@ robdraper1), 28 jūnijs 2017 plkst. 7:34 plkst


Rob Drapera izņēmuma uzmanība detaļai pārņem roku uz nākamo līmeni. Viņa darbs ietver dažādus personiskos projektus, plaša mēroga darbus, mazumtirdzniecību un apģērbu, kā arī zīmola sadarbību ar iepriekšējiem klientiem, tostarp Gap, Nike un Golden Globe. Uz Instagram Draper ir pastāvīgs pārsteiguma, prieka un neparedzētu audžu avots.

Sekojiet

Pavlovs Visuals

Bija prieks veidot dizaina dizainu mūsu dzimtajā pilsētā Deep Ellum @deepellumartsfestival. Kredīts uz @lewellynsprintshop par lielisko drukas darbu un iespēju. #deepellumtexas #deepellumart

Pasvārds, ko dala pavlovvisuals (@pavlovvisuals) par 5 Apr 2017 plkst. 18:37 PDT


Calvin, Ryan un Josh - divi no kuriem ir brāļi dvīņi - ir dinamisks trio aiz Pavlovs Visuals. Kopā to dizaina aģentūra izauga no nedaudziem maziem koncertiem līdz pilnvērtīgai karjerai, kuras galvenā mītne atrodas divās valstīs, un klientiem, piemēram, Sony Music un Fast Company. Viņu pieglaustā grafika ir izsmalcināta un moderna, un tai ir jāuzlabo jūsu IG barība.

Sekojiet

Rodrigo Corral

Šī ziedošā biotehnoloģija šķita, ka tā bija morfēšana, kamēr mēs to padarījām. Mēs nekad nezināja, kur tai vajadzētu izkraut, vai, ja tas kļūst labs, slikts vai vienkārši dīvains. Izstrādāts ar @tylercomrie @ mcdbooks

Rodrigo Corral (@rodrigocorral_) kopīgotais ziņojums, kas publicēts 2010. gada 26. aprīlī plkst. 15.45. PDT


Beidzot: iespēja tiesāt grāmatas ar vāciņiem un to darīt ir pilnīgi pareizi. Rodrigo Corral publicēšanas laikā ir izveidojis dažus ikoniskus attēlus ar apbrīnojamu partneru sarakstu, kas ietver Junot Diaz, Jay Z, Deepak un Sanjiv Chopra, Chuck Palahniuk, Tory Burch, Mary Kate un Ashley Olsen, kā arī tādas organizācijas kā Kritērijs Kolekcija, Ņujorkas žurnāls un The New York Times .

Sekojiet

Džeimss Vaits

"Robot Rock: 2016 Redux". Oriģināls Robot Rock plakāts tika izveidots 2008. gadā, un tas kļuva par vienu no maniem visvairāk pieprasītajiem šī laikmeta komponentiem. Es nolēmu atgriezties pie gabala un tajā ieelpot kādu jaunu dzīvi.

Džeimsa Vaita (@signalnoise), kuru kopīgoja 2016. gada 6. decembris plkst. 14:03 PST


Kā dizaina studijas Signalnoise dibinātājs, James White zina kaut ko vai divas par pievilcīgu grafisko dizainu. Patiesībā "uzkrītošs" gandrīz neveic savu darbu taisnīgumu. Lielā mērā ietekmē astoņdesmito gadu nostāstija, Balta neona mākslīgie mākslas projekti ir dinamisks mirklis no pagātnes, kas padarīs jūs vēlējies izkļūt no Bon Jovi un vērot vecās He-Man un Visuma Meistaru epizodes.

Sekojiet

Neil Stevens

Šeit ir sīka informācija par jaunu, kas parādās @rouleurmagazine ļoti drīz. Tas ir 100. Giro d'Italia. Tiks atvērts arī drukāts! #cycling #spēlē #prints

Neil_A_Stevens (@neil_a_stevens) kopīgotais ziņojums 2017. gada 30. martā plkst. 1:11 pēc plkst.


Tas viss sākās ar čivināt. Neil Stevens ar uzvaru 2011. gada Tour de France apņēmās radīt "plakātu dienu". Apskatot ceļojumu, izdrukas iztecēja sociālajos plašsaziņas līdzekļos, un pēc desmit gadu ilga darba dizaina aģentūrās Stevens kļuva par pilna laika brīvmākslinieks. Viņa ilustrācijas ir vintage, bet mūsdienīgs vibe, un ir nopelnījis viņam komisijas ar tādiem patīk kā British Airways, Bentley un Wired žurnāls.

Sekojiet

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai