10 savvaļas galamērķi modernā piedzīvojumu meklētājā

Anonim

Dažiem, pietuvinot vietējo nirt pusi stundas pirms slēgšanas laika, pietiekami daudz piedzīvojumu. Attiecībā uz citiem, tas ir praktiski relaksējošs spa brīvdienas, ja vien nav sniega virsotnes, rushing upes, klintīgs klintis, bīstamas savvaļas dzīvniekiem un vismaz neliela iespēja nāvi.

Šiem patiesajiem adrenalīna junkijiem ir nepieciešami lielāki satricinājumi, ko var atrast pie daudziem piedzīvojumiem jebkurā no šiem starptautiskajiem galamērķiem. Tēraudējiet savus nervus un ēsmojamies (vai braukt, vai kāpt, vai kajaks) savvaļā.

Boulder | Kolorādo

Ar nosaukumu "laukakmens" šī Kolorādo pilsēta bija praktiski paredzēta kā viens no pasaules labākajiem galamērķiem kalnu kāpšanai. Visu līmeņu piedzīvojumi pulcējas pie Boulder par tās daudzveidību, plaukstošu āra entuziastu kopienu un visu gadu kāpšanu. Gan apjomā, gan kvalitātē, Boulder kāpšanas vietas, stili un klinšu veidi ir pasaules klases. Populārās vietās ietilpst Boulder Canyon granīta kaļķakmens, Flatirons un leģendārās sienas Eldorado Canyon valsts parkā (vietējie iedzīvotāji pazīstami kā "Eldo").

Ārējie Hebrides | Skotija

Ārpus Skandjas kontinentālās daļas rietumu krastiem ārējā Hebrida nogāzētā piekrastes līnija ievērojami palielinās no jūras. Neskaitāmi lūkas, ieplūdes un alas padara Otrās Hebrīdas par galveno vietu jūras makšķerēšanai. Vistori var pārmest zem jūras (vai pāriet) uz jūras klintīm, izpētīt attālos krastus un neapdzīvotas salas, kā arī novērot delfīnus, roņveidīgos, vaļus un citas radības to dabiskajā vidē. Tas ir jūrmotora braukšana pazīstamajam.

Pireneju kalni | Francija

Atbrīvojiet savu iekšējo lansu (atskaitot dopinga skandālu) un pārbaudiet savu sajūtu Tour de France kalnu posmos. Lai gan precīzs maršruts katru gadu mainās, tas vienmēr iet cauri Pireneju un Alpu kalnu ķēdēm. Izmēģiniet Mont Ventoux (bieži tiek uzskatīts par vissarežģītāko Tour), Col du Tourmalet, Col d'Aspin, Port de Bales un Col de Peyresourde. Par pilnu Tour de France pieredzi pabeidziet savu piedzīvojumu ar glāzi šampanieša Parīzē.

Great Himalaya Trail | Nepāla

Lielā Himalaju taka ir viena no garākajām un visaugstākajām kalnu ejošām takām pasaulē, kas cauri Kašmirai, Indijai, Nepālai, Butānai un Tibetai pārsniedz 4500 km. GHT Nepāla nodaļa piedāvā piedzīvojumu meklētājam pieredzes kaleidoskopu. Pa ceļam jūs varat apmeklēt budistu templi, izbaudīt tasi Tibetas jaku sviesta tējas un iepazīt vietējo savvaļas dzīvi, piemēram, sarkano pandu un nenoturīgo sniega leopardu.

Nacionālie parki | Tanzānija

Tanzānijas 17 nacionālie parki, nemaz nerunājot par tās rezervēm, jūras parkiem un aizsargājamām teritorijām, ir daži no visvairāk satriecošiem Āfrikā. Vairāk nekā 300 zīdītāju sugu, gandrīz tūkstoši putnu sugu un neskaitāmi abinieki un rāpuļi sauc par valsti. Kilimandžaras nacionālais parks ir arī mājvieta kalnam Kilimandžaro, augstākais kalns Āfrikā (5895 m) un visaugstākais brīvstāvošs kalns pasaulē.

Sokas upe | Slovēnija

Slovēnijas neskartā augstkalnu ezeru ainava, šaurie balto kanjonu kanjoni un kristāldzidru upes padara par senatnīgu pludināšanas pieredzi. Vispopulārākais galamērķis ir Soca upe, smaragda zaļa dārgakmens ar ledu pieskārienu. Jaunie un starpposma spārni gan baudīs Soca izaicinājumu kombināciju un nomierināsies, nemaz nerunājot par aizraujošajām dabas ainavām un pievilcīgajiem baroka ciemiem. Prime rafting sezona ir no aprīļa līdz oktobrim.

Vara kanjons | Meksika

Kalnu velosipēdisti, meklējot izturīgu topogrāfiju un vizuāli pārsteidzošas ainavas, atradīsies gan Meksikas Vara kanjonā. Šis piedzīvojums nav par sliktu sirdi. Gaidīt netīrumus un grants, stāvas pakāpes, nevis vienu aizsargu dzelzceļu, lai pārtraukt letālu kritumu. Ja jūs varat rīkoties ar milzīgo reljefu, jūs varat arī satikt Tarahumara indiešus, agrākais šīs nāvējošo vistu zemes iedzīvotājus, sci-fi akmeņainas formas un senās tradīcijas.

Wild Atlantic Way | Īrija

Īrijas iespaidīgais piekrastes pāreja aptver 2500 km un vairākas grāfistes. Izvēlieties jebkuru no savām 5 galvenajām sadaļām, un jūs atradīsit sev ieskauj daži no valsts visnoturīgākajiem un skaistākajiem ainavām. Izpētītāji var pārgājienā ar velosipēdu vai kajaku pa Īrijas netraucētu rietumu piekrasti, apstājoties ceļā, lai iepazītos ar kultūru senos pieminekļos un krāsainās, mantotās nogāzētās pilsētās, kas šķērso maršrutu.

Sabah | Borneo

Ja sašutuši džungļi, applūduši ceļi un vairāk dubļu, nekā jūs varat iedomāties, tas izklausās kā piedzīvojums ar celiņu sarakstu, jūsu galamērķis ir ziemeļu Borneo. Malaizijas Sabahā jūs atradīsiet unikālu floru un dažus no pasaules viskonkrētākajiem un apdraudētajiem dzīvniekiem. Imbak Canyon ir ideāla vieta dažādām novatoriskām, ekoloģiski apzināmām 4WD braukšanas ekspedīcijām, izmantojot attālinātas un neskartajās neskartajās vietās.

Antarktika

Antarktika: pēdējā robeža. Tikai visnopietnākie (daži varētu teikt, ka "traki") piedzīvojumu meklētāji to padara Zemes dienvidu kontinentā, un tieši tāpēc tas ir vērts iekarot. Luksusa ceļojumu veidi var rezervēt ceļojumus uz lielākiem kuģiem, bet klusa kreisēšana vislabāk tiek saglabāta citā ekspedīcijā. Visizcilīgākais veids, kā izpētīt šo ārkārtējo vietu, ir ar laivu vai lielu kuģi. Antarktikas piedzīvojums ir viena dzīves pieredze, ko nedrīkst aizmirst.

Interesanti Raksti

Eleganti, bagāti, bagāti no Barbati jaunāko vīriešu kolekcijas

12 sievietes, jūsu draudzene neapstiprinās jums sekot Instagram - 2.daļa

Kate Upton ar nulles gravitāciju

Pasaules izcilākie futbolisti ar Butler mākslas darbu dizaina