11 labākās dizaina mēbeļu veikali Sidnejā

Anonim

Padariet savu degunu līdz pat Ikea, Fantastic vai Freedom Mēbeļu un Domain, piemēram, sarežģītu džentlmeņu, brīnišķīgo brāļu, labo don nevar (nebūs) ap sevi un savu dzīvesvietu ar kaut ko mazāk nekā labāko, visvairāk unikālu mēbeles pieejams. D'Marge komanda ir satricinājusi bruģi, lai sniegtu jums vislabākos Sidnejas mēbeļu veikalus visam savam dīvānam, krēsliem un galda vajadzībām.

BoConcept

Jūs atradīsiet visu, kas jums vajadzīgs, lai aptvertu gludu Skandināvijas dzīvi pie BoConcept, kas ir dāņu eksports, kurā tiek piedāvāti daudzi eleganti, bet par pieņemamu cenu dzīvojamā istaba, guļamistaba, ēdamistaba un mājas kabinets. Izcilas dizaina iecienītākās rotaslietas BoConcept piedāvā daudzveidīgas pielāgošanas iespējas, savukārt tie, kas ir vairāk neierobežoti nekā 90 gadu vecuma filma ar Alicia Silverstone, var vērsties pie iekšējā dizaina pakalpojuma, lai saņemtu ekspertu ieteikumus, un pēc pieprasījuma saņemsiet sapņu māju.

575/597 Pacific Hwy, Crows Nest, (02) 9437 0066, bokoncepts

Dizaina dvīņi

Betona spilveni - vai tu esi traks? Nē, bet dizaina dvīņi var būt ļoti labi. Crystal Bailey un Mitchel Lindsey neuzsāka sadarbību dzimtās dzīvēs un mākslā, kā to varēja pieņemt no sava uzņēmuma nosaukuma. Tā vietā viņu 2013. gada sanāksme izraisīja radošu saikni, kas bija tik stipra, ka šķiet, ka tituls ir piemērots, jo īpaši ņemot vērā faktu, ka tie būtu savstarpēji saistīti kā Twinnie. Viņu roku darbs ar betona podiņām un mājas piederumiem pārgāja no tirgu uz augstu ielu rekordīsā laikā, un mēs tiekam nogāzti ar konkrētām rokām, ko varētu izmantot, lai pakārt savus taustiņus vai to noslēpumainu g stringu, kas jau vairākas dienas ir piekārtas (vēl labāk, vienkārši izmetiet to). Betona vīrišķība, kas ir saplūda ar "dvīņu" unikālajiem jēdzieniem, pievieno organiskās izturības elementu visam, ko tie rada.

75 Mary Street, St Peters, designtwins

Maclejā par komandu

Interjera dizaina zīmolu saraksts ir atrodams modernās Macleay Manning sienās. Vai meklējat klasisku ādas dīvānu? Nekādu problēmu. Cerot, ka tiek iegūts vairāk abstrakts gabals vai klasiska pop art, piemēram, Andija Vorhola izdruka? Viņiem tas ir pieejams. No vietējiem un starptautiskiem favorītiem, no Paul Smith, Tom Dixon, Iittala, Kenzo, Fornasseti un citiem cienījamiem zīmoliem neatstājies ilgi, tāpēc, ja jums neizdodas atrast pareizo dīvānu, lampu, gultas galvu, kafijas galdiņus vai viskiju brilles, apmeklējiet dažas nedēļas vēlāk, un krājums būs mainījies.

1/85 Macleay St, Potts Point, (02) 9331 4100, macleayonmanning

Living Edge

Tirdzniecības vieta "arhitektūras un dizaina kopienai", šis Sidnejas veikals ir Aussie īpašumā. Living Edge ir izsmalcinātas elegances iespaids, ar klasiskiem Eames gabaliņiem un mūsdienu vietējiem dizainparaugiem, kas sēž pāri blakus. Noslaukiet savu māju ar galdu no vācu rokdarbu e15, retro George Nelson kokosriekstu krēsla, daži uber-cool izkārnījumi no Sidnejas dizainera Trenta Jansena un plīša un izturīga roku darbs Skandināvijas paklāja pieklājīgi no Dānijas Fabula Living.

Woolstores, Shed 74, 4D Huntley St Aleksandrija, (02) 9640 5600, livingedge

VAMPT Vintage Design

Sidnejas parka apvedceļš ir VAMPT vintage dizaina galerija Surry Hills, kas ir akmens metiens (vai varbūt tuvāk Hayne ielai). Ar vienu no iespaidīgākajiem gadsimta vidus mūsdienu mēbeļu katalogiem, mēs varam iedomāties teen-sensāciju Twiggy frolicking caur throngs ar Art Deco dizainu. Gabali tiek atjaunoti investīciju standartiem, un katrs no tiem ir oriģināls. Sveces un mēles-twisters, piemēram, Illum Wikkelsø, Charles & Ray Eames, Børge Mogensen, Hans Wegner un Grant Featherston, izceļ galeriju. Brookvelas un Ņūportas izstāžu zāles piedāvā mazākas kolekcijas, taču ir vērts apmeklēt, ja atrodaties šajā apkārtnē.

486/490 Elizabeth St, Surry Hills, (02) 9699 1089, vampt vintagedesign

Jardan

Ar lepnumu izstrādāto un ražoto Melburnā, pēc tam pārdodot no izstāžu zālēm Sidnejā, Brisbenē un, protams, Melburnā, Jardan izgatavo mēbeles, kas ilgst mūžu, atstājot minimālu ietekmi uz vidi. Rosebery izstāžu zālē, kas veidota pēc lietderības ētikas, pēc pasūtījuma gatavotas dīvāngultas un gultas atrodas blakus krēsliem un galdiem. Ģimenes īpašumā esošos uzņēmumus vada brāļi Nik un Mike Garnham, kuri izmanto ilgtspējīgu koksni un dabiskus materiālus, kurus var atbildīgi iegūt.

31 Dunning Ave, Rosebery, (02) 9663 4500, jardan

Lielisks daniķis

Patīk domāt par sevi kā lielo dani? Mēs arī neesam. Mēs gribētu iedomāties sevi kā lauvu cilvēkus vai plēsonīgas pantes, bet mēs patiešām novērtējam izcilākos Skandināvijas dizainus Redferna lielajā dāņu vidū. Gan mūsdienu, gan antīkas detaļas apskatīt, un, ja jums ir paveicies, jūs vienkārši atradīsit pāris īstas Kai Kristiansen ēdamistabas krēslus. Faktiski dizaineru saraksts skan kā tas, kas ir interjera dizaina leģendu izpildītājs, no Greta Jalk un Eric Buch līdz Arne Vodder un Ole Wanscher.

613 Elizabeth St, Redfern, (02) 9699 7677 , greatdanefurniture

KE-ZU

Mēbelējot māju kopš 1992. gada, KE-ZU dizaineru kolekcijas apvieno inovāciju ar funkcionalitāti, un katrs gabals ir pielāgots ar dzīvojamo un lielāko līgumdarbu prātā. Tikpat iespaidīgi kā skaistumkopšanas salonu iekšpusē izstāžu zālē, KE-ZU piegādes furgoni ir arī dīvaini īpašs too. Grafiskais darbinieks Gruzija Perija un KE-KU Marks Svantons sadarbojās, lai pamosties furgonus rites darbos. Lieki piebilst, ka neviens jūsu ielā nepalaidīs neiedomājamu piegādi.

69 O'Riordan St, Aleksandrija, (02) 9669 1788, kezu

Becker Minty

Becker Minty piedāvātie pakalpojumi gandrīz pārsniedz produktus, kas atrodas Potts Point ķieģeļu un javas izstrādājumos. Jūs varat ne tikai ienest un uzņemt jaunu jaciņu un kafijas galdiņu, jūs varat piesaistīt interjera dizainu, personīgo stilu, mājas dekorēšanu un individuālu ēdināšanas komandu pilnveidošanai visos jūsu aizņemta dzīves aspektos. Apģērbu izsmalcinātus vīriešu kostīmus gandrīz desmit gadus, Becker Minty ir nopelnījis reputāciju kā vienas pieturas aģentūra pēdējās minūtes dāvanas, piemēram, greznas sveces, antikvariāts rotaslietas un pēc skūšanās. Mēbeles un dekoratīvie priekšmeti ir no dizaineriem, piemēram, Michael Verheyden, Gregory Studios un Akar de Nissim.

7/81 Maclejs St, Potts Point, (02) 8356 9999, beckerminty

MCM House

Augstākā meistarība tiek nodrošināta, pērkot preci no MCM House Surry Hills. Iespaidīgu karsto puotu var spiedēt, visā Francijā, Itālijā un Dānijā. Apkalpe piedāvā pielāgotu skapīšu skapi un aizpilda grīdu ar antīkām mēbelēm un mūsdienu atradumiem no dažiem labākajiem vietējiem un starptautiskiem dizaineriem. Tikmēr sienas pārklāj mūsdienu māksla un spīdīgi spoguļi ar visām formām un stiliem.

3/276 Devonshire St, Surry Hills, (02) 9698 4511, mcmhouse

Fred International

Minimālisma šiks satiek vīriešu drama Fred International, visu skandināvu ievedēju. Rosebery uzņēmuma telpā konkurē vienpadsmit labi pazīstamu un rūpīgi izvēlētu zīmolu stabilitāte, kopā ar Karl Andersson un diviem no priekšniekiem Swedes. Stark, bet bezrūpīgā noliktavas telpa tiek dekorēta ar Rubn un Secto apgaismojumu, Fjordfiesta un Mitab krēsliem un bagātībām no pulksteņiem līdz sveču turētājiem.

B4 / 85 Dunning Ave, Rosebery, (02) 9310 3263, fredinternational


SAISTĪTĀS: 5 Austrālijas mēbeļu zīmoli jāzina

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai