12 visvairāk stilīgās vīriešu slavenības nedēļā [15.05.15]

Anonim

Šīs nedēļas labākie vīrieši devās uz Francijas dienvidiem 68. Kannu kinofestivālā, kur klasiskais melnais tukss nekad netika izskatījies tik asu. Ņujorkā 2015. gada Fox programmēšanas prezentācijā tika paziņotas gaidāmās televīzijas programmas, piesaistot dalībniekus, kuri izģērbušies ar tonētiem apģērbiem un mākslīgiem cepurēm un džemperiem.

Tad Kalifornijā viņi devās uz BMI Pop Awards, kur mākslinieki novirza mod-rock un retro muso izskatu - gandrīz tāpat kā oriģinālos crooners.

Bet tas bija neapmierinošs apģērbs dažām svinībām, kas bija patīkami iespaidu. Ever prātoju, ko Ryan Gosling nēsā pēc sporta zāles? Ko aktieri, Simons Baker un Pierce Brosnan, izvēlas valkāt, kad viņi jetset visā pasaules debesīs?

Un kurš nevarēja novērtēt Džoniju Depu, kurš veica stilīgu pūliņu ar viņa Akubra-fedora cepuri, atzīmējot pēkšņu ierašanos Austrālijā. Esiet laipni gaidīti, Depp kungs! Noteikti paziņojiet savus suņus.

Noklikšķiniet, izmantojot šīs nedēļas stilīgākos slavenības vīriešus, slīdrādi.

1/12

Ed Westwick

Ar jaunu blondīni, Ed nēsā kobalta zilu divu pogu ar tradicionālo skolnieka kaklasaiti. Reti izplatīta apkakle ir tas, kas padara šo tipisko vienu krūts izskatu super šiks.

2/12

Ian Axel & Chad Vaccarino

Lai neapstiprinātu "bestie" mērci, šis divkāršais akts ir jāpiemin. Relaksētais fitting slaids fit strādā viegli nekā balta soled, zamšādas plimsols in flakonu. Tuvojoties baltajam ar kreklu un kabatas kvadrātu, tas ir labākais divu BMI balvu ieguvums.

3/12

John Legend

Kannu kinofestivālā piederošais sarkanais paklājs ir dīdžejs klasiskajā melnā tuksā ar plānu atzveltni un lakādas kurpēm. Iegūstiet Legend-look.

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai