20 britu vīriešu apģērbu zīmoli, kas ir vērts iegādāties 2018. gadā

Anonim

Neatkarīgi no tā, vai tas ir pārsteidzošs Bonds, monarhs vai Dāvids Bekhems, britu vīriešu apģērbu ķēde ir padarījusi vairāk par savu taisnīgo daļu, iegūstot nepietiekamu, vīriešu stilu pasaules auditorijai.

Un, lai gan jūs varētu domāt, ka brits ir par lietusmēteļiem, aizkustinošām klubu telpām un grezniem vārdiem, kas atgādina jums par puišiem, kuri jūs noziedzīgi izglāba vidusskolā, tas ir daudz vairāk, nekā tikai Saville Row.

Šeit mēs esam izveidojuši galveno sarakstu ar 20 labākajiem Lielbritānijas zīmoliem, par kuriem jums ir jāzina 2018. gadā, sākot no vecāka gada pieredzes, kas veikta Saville Row, jauniem un neeksistētiem.

Gieves & Hawkes

Gīzam un Hokam ir nevainojams CV, kas aptver aptuveni divus simtus gadus, un klientu sarakstu, kas atbilstu. Šie puiši ir bijuši Londonā 1771. gadā kā militārie un uzņēmumu veidotāji, un šajā procesā nopelnīja ne vienu, bet trīs Royal Warrants (nav viegli lieta).

Kaut arī viņi var apģērbt bijušās valsts vadītājus un svinēt tādus sportisti kā Deivids Bekhema, tikai tādi plebēri kā mēs varam piekļūt spēcīgam pasākumam, kas paredzēts pasākuma noteikšanai un ekskluzīvai programmai, ka jūs atstāsiet savā plīša Londonas štābā sajūtu, ka jums vajadzētu būt līderim nākamais 007.

Hackett

Hackett ir dibināta 1979. gadā un darbojas līdz pat šai dienai vajāošajam Džeremijam Hacketam, un piedāvā klasisku gatavu ādas izstrādājumu, kuru jūs gribētu sagaidīt no Saville Row uzņēmumu vecākajiem.

Viņa uzsvars tiek likts uz vīriešu ģērbtuves klasiskajām darba zirgām, kas ļauj jums izveidot pilnīgu kostīmu, kreklu un saišu komplektu no deviņām līdz piecām korporācijām. Viņu pēdējā pavasara kolekcijā ir vieglāki adījumi, žokļi un nejaušās jakas, bet jūs neredzēsiet novitātes izdrukas vai gudru popkultūru.

Hackett ir domājis par puisi, kurš vēlas, lai britu nepietiks, bez skudriem zaķveidīgajiem zvēriem, kurus jūs parasti saista ar Saville Row. Viņi ir lieliski piemēroti nobriestam, bet mūsdienīgam drēbju skapim.

Burtona

Britu drānās vienmēr ir vēsturiskā sajūta, un Burton nav izņēmums. Burtonā dibināts 1903.gadā ar ambiciozu 18 gadu vecumu ar nelielu ģimenes aizdevumu. Tagad Burtonam ir vairāk nekā četri simti veikalu un liela tiešsaistes mazumtirdzniecības nozare.

Vīriešu apģērbu visaptverošākā, Burton labākā kvalitāte ir pieejamība. Viņi ir piemēroti garam, lielgabarīta vai vājš, un neviens no tiem tev netiks maksā roku un kāju. Viss, ko redzat, ir ilgstošs nobraukums, un pēc sezonas tas neizskatās drausmīgs.

Tātad, ja jums vajag jaunu korporatīvo skapi vai atsvaidzināt, un jums to vajag tagad, Burtonam ir jāiet.

Cos

Cikliskā modeļu pasaulē un šķebinošās skrejceļa pasaule, kas izceļas no modes, pirms tie nonāk veikalā, Cos piedāvā mazliet klusumu un stabilitāti.

Šeit ir diezgan vienkāršs: garšņu garšvielu gabalus, kas izskatās labi gadu un nākotnē.

Jūs atradīsit klasiku ar mūsdienīgu, funkcionālu mērķi: krekli, činos, Harrington jakas, pludmales apģērbs, pat gadījuma tērpi - viss ir saistīts ar vienkāršām krāsām un labu dizainu.

Reiss

1971. gadā uzsāktais Reisss ir uzņēmis lojālu pēc puisi, kuriem vienmēr vajadzīgs nākamais krekls, kaklasaite vai adījums.

Reiss piedāvā vīriešiem gan gadījuma rakstura, gan formālus apģērbus, ar mūsdienīgiem, pielāgotiem divdaļīgiem kostīmiem un britu stila izpratni, kas ir vērsta uz jaunāko, progresīvāko gentu.

Viņu baltie krekli ir štāpeļšķiedras, un jūs nevarat kļūt nepareizi ar kādu no saviem bēguma uzvalkiem darba intervijai vai pilnām vakariņām. Jūs tos atradīsiet David Jones, un mēs nebūtu pārsteigti, ja viņu mazumtirdzniecības radītais nospiedums pieaugs 2018. gadā.

Privāts balts VC

Privāts balts VC ir nosaukts pēc tam, kad puisis, kurš ir stāsts, droši vien liks jums justies nepietiekamam AF.

Par laimi, to apģērbs ir veidots tā, lai būtu pretējs efekts. Viņi piedāvā virkni hardwearing, funkcionālo casualwear, bet tas ir viņu jakas - sprādzieni, motociklu jakas un lietusmēteļi -, kas mūsu uzmanību.

Viņu ražošanas standarti ir grūti pārspēt - katrs apģērbs caur 21 pāris rokām procesa laikā, un tas viss tiek darīts no rūpnīcas Mančestrā. Varat droši teikt, ka Private White VC ir viss par nepārtrauktību, un ar oriģinālajiem White's grandkids joprojām darbojas šovs, mēs esam diezgan pārliecināti, ka tā ir tā, kā tā paliks.

Burberry

Ikviens vēlas Burberry mēteļa periodu. Burberry ir daži nopietni vēsturiski nobraukums aiz tiem, sākot aprīkojot britu virsniekus Pirmā pasaules kara laikā, līdz šodienai, kad tie sastopas ar skrejceļa stalwarts.

Tranšeja mētelis ir neliela, bet atšķirīga daļa no to piedāvājumu, un jūs varēsiet atrast luksusa smaržvielas, šalles un somas 2018. gadā. Ja mums būtu izvēle, mēs redzēsim, ka izietat durvis ar vienu no viņu viņu kamieļu tranšejas.

Viņi nekad, nekad neiziet no stila, un neskaitāmās imitācijas tirgū nedod taisnīgumu. Ja 2018. gadā kaut ko var ietaupīt, tas ir tas.

Dunhill

Ja jūs kādreiz jūtat vajadzību kleitu kā daļu no Londonas augšējā garuma, Dunhill spēlē daļu. Dunhill kalpo kluba un golfcourse pūlim no viņu prestižā Mayfair nekustamā īpašuma, piedāvājot komplektu pielāgotas ādas izstrādāšanas iespējas, kā arī gatava lietošanai jakas, kostīmus, kreklus un vairāk gadījuma iespēju.

Viņiem ir patīkams cienītājs un iekšējais kinoteātris (bet mēs esam vairāk ieinteresēti drēbēs). Dunhill piedāvā klasisku britu stilu, kas ietilpst konservatīvākajā un vīrišķīgākajā skalas galā. Viņi ir vecāki, vairāk izveidoti gents vai jaunākais, kurš cenšas tur nokļūt.

Barbours

Nevajadzētu pārsteigt, ka britu vīriešu apģērbs nāk ar vēsturi, kas ir grūti saskaņot. Barbaru nav dibināts 1894. gadā.

Viņu reputācija balstās uz to ilgstoši populāro vaškēto kokvilnas jaku lauriem, kas ir būtiski 2018. gadā, kā tas bija pagājušajos gadu desmitos. Barbours nav tikai viens triks ponijs, un pēdējās kolekcijās jūs varēsiet atrast žaketi, motociklu jakas un gadījuma polos un bikses.

Barbour piedāvā apģērbu remonta pakalpojumus, kas katru gadu strādā vairāk nekā 100 000 jaku. Tātad, ja jūs pērkat jaku 2018.gadā, ir visas iespējas, ka jūs joprojām valkā to desmit vai vairāk gadu.

Olivers Spensers

Olivers Spensers ir jauns, cik britu vīriešu apģērbs iet, uzsākot 2002. gadā, taču mēs nevaram to turēt pret viņiem.

Olivers Spensers gaumīgi papildina vīriešu klasiku, piemēram, bumbvedes jakas, štāpeļšķiedrām baltos kreklus un trikotāžas izstrādājumus, dodot viņiem modernu, pielāgotu izskatu, neņemot vērā nekādus īsus griezumus dizaina un ražošanas jomā. Viņu jaunākā 2018. gada kolekcija norāda uz dažām 70. gadu ietekmēm, un mēs cenšamies noturēt uzmanību saviem spārniem un retro mežģīņu adījumiem.

Mulberry

Luksusa ādas soma pieder un bauda lielāko daļu no mums šeit, D'Marge.

Zīdainu estētika ir neuzkrītošs, bet vīrišķīgs, izvairoties no garšīgām krāsām un izdrukas par labu stiprai dizaina ētikai un maigai paletei. Viņu kārbiņas ir tādas veida mūžīgas pirkšanas iespējas ar ilgstošu vērtību, kuras jūs varat nodot saviem bērniem, un viņi nesen ir pastiprinājuši savu papildierīču spēli, sniedzot jums stabilas dāvanu iespējas līdz 2018. gadam. Mulberry ir nopirkt vienu reizi, nopirkt labo zīmolu, bet, ja jūs varat redzēt iepriekšējās cenas, kuras jūs nekad neatskatīsit.

Paul Smith

"Pareizais Brit pielāgotājs, kas patīk smieklīgi modeļi" nav diezgan darīt Paul Smith taisnīgumu. Vīriešu smagais svars Pols Smits pārveido klasisko britu šuvēju ar treknrakstu par krāsu un izdrukām, bez projektēšanas procesa laikā griežot jebkurus stūrus.

Viņš ir vilnu aizstāvis un mantojuma pielāgošana, taču neļauj tam, ka tas nonāk pie drūmām drukāšanām vai savainojumiem pie Savīla Rova aizpildītajiem apgalvojumiem. 2018.gadā Paul Smith izskata vājus, vieglus apģērbus, pretstatā viņa raksturīgai drosmei: ziedu drukātiem adījumiem un espadriliem, pielāgotiem peldkostīmiem un visur daudz apelsīnu, visur.

Aplūkojiet viņa vilnas spridzinātājus un nejieciet bail, lai jūsu rotaļlieta varētu izlaist ziedu kaklasaiti.

Alexander McQueen

Ne visi zīmoli var apgalvot, ka tie ir zināmi no brīža, bet Alexander McQueen noteikti ir viens no tiem.

2018. gadā McQueen apdraudošais galvaskausa un kaulu attēls nekur nenonāk, un jūs, iespējams, redzēsiet izskatu izaugsmi papildus garderobes svariem, piemēram, vienkāršiem jūras gliemežiem un melniem smēķētājiem. Nešķiet, ka jauna vadība ir mainījusi to, ko ir paveicis Aleksandrs McQueens, tādēļ, ja jūsu drēbju skapim vajag mazliet gotikas attēlus, tie ir ļoti piemēroti.

John Smedley

John Smedley ir vēl viena cienījama britu etiķete, kas darbojas vairāk nekā 200 gadu garumā.

Izveidots 1784. gadā, viņi veic vienkāršus, daudzpusīgus adatus, piemēram, jūsu kronekļus, lakatu jakas un vilnu henlejus, kas galvenokārt ir blūza un pelēka. Lielākā daļa gabalu ir tīras merino vilnas un ražotas Apvienotajā Karalistē. Mūsu mīļākie ir flotes turtlenieki, kas ir stingrs ieguldījums gaidāmajā aukstumā.

Orlebar Brown

Lielākā daļa pušu nepiedāvā "greznību" un "peldētāju" tajā pašā grozā, tādēļ, pateicoties, mums ir Orlebar Brown, lai to padarītu par lietu.

Orbērs Brauns atbildēja uz vīriem, kuri bija apnikuši ar gariem, fratboy karājiem, saucieniem, nomainot tos ar gudriem, pielāgotiem šortiem, kurus jūs, iespējams, varētu nolietot uz pilsētu. Tie ietver gan vienkāršus, daudzpusīgus modeļus un novitātes izdrukas, gan arī tikpat uzmanīgi, kā "nopietni" pielāgotas.

Tātad, ja vēlaties, lai baseins kļūtu saules apdegums ar luksusa pieredzi, Orlebar Brown kuģu pāris ir stilīgs (bet dārgs) solis pareizajā virzienā.

Emma Willis

Emma Willis, kas atrodas Londonā Jermyn ielas kreklu drupā, ir britu vīriešu apģērba mazizmēra elements.

1989. gadā dibināta un ekskluzīvi izveidota Apvienotajā Karalistē, jūs neredzēsiet nevienu no Paul Smitha drosmi vai Aleksandra Makvjēna gotikas drāmu - tas viss attiecas uz vienkāršu korporatīvo vīriešu apģērbu, kas iegūst darbu no deviņām līdz piecām.

Aksesuāri ir vēl viena spēcīga iezīme 2018. gadā, sākot no kabatas hankies līdz saitēm un ģērbtuvēm, kas liks jums pārdomāt, kā ģērbties strādāt pirmdien.

Hardy Amies

Sir Hardy Amies vārdu teknē nonāca neziņā pēc tam, kad tā neatbilda laikam, taču nesenā bankrota atsāknēšana 2009. gadā ir novedusi zīmola svaigā gaisā un papildināja nosaukumu ar kādu no mūsdienu noskaņām.

Jūs joprojām atradīsiet klasiski pielāgotus gabalus, piemēram, jūras un oglekļa kostīmus, baltus kreklus un draudzīgas saites, bet sīkāk izstrādātus, pielāgotus griezumus un audumus jaunākiem, mazāk konservatīviem mērķauditorijai.

Tas viss ir par to, lai tiktu galā ar mainīgām tirgus gaumēm, neaizmirstot, kur tas viss sākās, un Hardy Amies jaunā zīmolrade ir izdarījusi tieši to.

Smythsons

Tāpat kā Gieves & Hawkes, Smythson ir trīs Royal Warrants un prestiža klients visā royalty, filmu un politikā.

Ilgmūžība un nemierīgums ir Smythsona klāsta pamatā, vērtības atspoguļojas to labākās pieejamās ādas izmantošanas un personalizētas meistarības lietošanā - šeit jūs neredzēsiet nevienu viltotu līmēto ādu vai smaržu.

Smythson var būt grūti pārdot, ja jūs tikko esat ieguvuši savu kāju uz kāpnēm un jums ir jāaizņemas no sava vecā vīrieša kostīmi, bet šie ādas pulksteņu korpusi un pilna graudu turētāji ir tikai pārāk cienīgi un patīkami palaist garām.

Grensona

Grensons ir viens no pēdējiem, lielākajiem Northhampton apaviem. Viņi izseko savu vēsturi līdz 1866. gadam un joprojām konkurē zeķu tirgū no Northamptonas fabrikas, izmantojot desmitiem amatnieku.

"Grenson" ir slavens ar izturīgām, Goodyear-welted apaviem, kurus var periodiski pārveidot, un, ja mēs esam godīgi ar jums, tie ir labāki nekā daži no viņu konkurentiem ar vērtīgāko cenu. Viņi apkalpo visas priekšrocības, sākot no klasiskajiem sikspārņiem līdz zābakiem, bet viņu brāļi piesaista vislielāko uzmanību no apavu veidotājiem.

Grensons nepārkāpj banku kā citi Northhampton zīmoli, un, ja jūs rūpēsieties pēc tiem, viņi redzēs tevi (un jūsu kājas) gadu desmitiem ilga smaga nodiluma.

Sunspel

Sunspel padara to māju pievilcīgu pamati, tirgus platība, kas ir viegli aizmirst.

Sunspel padarīja dažus no pirmā premium apģērbu Lielbritānijā 1860, un ieguva boksa šorti ieviešanu 1940. Viņi kopš tā laika ir paplašinājuši savu redzesloku lielā mērā, ar visu, sākot no merino trikotāžas, peldēt šorti un tees vasarai.

Sunspel parasti pielīmē neitrālu krāsu paleti, padarot to pamatiem daudzpusīgu, lai izveidotu un izkļūtu no visiem apģērbiem.

Interesanti Raksti

Šīs īsās frizūras un frizūras vīriešiem dos jums sezonā

Smart Casual ir oficiāli miris - tas ir kā valkāt Dress Code 2018

Step Inside Zviedrijas pārsteidzošais ledus viesnīca 2018. gada ziemai

David Jones atklāj to, kas nāk vīriešu modes šovasar