2016 Met Gala: Labākie vīrieši (un visdārgākie ... Jā, Kanye)

Anonim

The Met Gala, kas notika Ņujorkas Metropolitēna mākslas muzejā, tiek dēvēta par modes Superbowl. Tas ir stila notikums. Tā ir arī viena nakts no gada, kad slavenības var saģērbties, plecu berzēt un runāt par filmu lomām vai viņu jaunāko platīna pārdošanas albumu, bez spiediena uzņemt Oskaru vai Emmy mājās.

Bet joprojām ir stresa, kā kleita: kurš valkāja kādu dizaineru, un vēl svarīgāk, kurš to bija labāk izturējis?

Tāpat kā visas labās puses, ir arī tēma. Šogad Met Gala tika saukta par Manus x Machina: modē tehnoloģija laikmetā. Kas nozīmēja, ka slavenākajiem cilvēkiem pasaulē vajadzēja spēlēt ar mašīnām. Cik funkcionāls?

Papildus maskētajam Will.i.am, kurš acīmredzot paņēma stila norādes no Daft Punk (un Zorro, vērtējot ar viņa plaša malu cepuri) un Kanye's beaded bumbvedes jaka pār ripped džinsi (un crazy kontakti?), Lielākā daļa vīriešu iestrēdzis melns vai jūras glāze tux ar kraukšķīgu baltu kreklu un lakādas kurpes.

Uzvarētāji? Idriss Elba, Aleksandrs Skarsgards un Kolins Fārrels par viņu cimdu-fit uzņemsim tuksu tikai ar labajiem greznojumiem. Īpaša uzmanība tiek pievērsta Rami Malekam (viņa septiņdesmitajiem zilā uzvalkam), Džadena Smita kimono-jaudīgajam žaketei un Wiz Khalifa un Jaredam Letoam, jo ​​mēs gribējām izrakt mūsu balto divu gabalu no deviņdesmitajiem gadiem. Un sporta niedru.

Bet tas bija Zayn Malik, kurš acīmredzot saskatīja mašīnu tēmu un uzvalku. Pārvēršoties par reālās dzīves superhero, bijušais 1-Der atnāca noformulēts melnā Versace apģērba gabalā ar metāla bruņu plāksnēm, kas nolieca rokas.

Lūk, uz Itālijas etiķeti, atbrīvojot Iron Man kontrabandu kā daļu no nākamās gatavās apģērba kolekcijas. Donatella?

1/16

Kanye West

2/16

Jack Huston

3/16

Idris Elba

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai