40 Slikti un mirdzoši vīriešu frizūru idejas, kas ļaus vadītājiem pagriezties

Anonim

Izsmalcinātie vīrieši, piemēram, Don Draper un Jay Gatsby, ir padarījuši gludu, spīdīgu, slicked-back izskatu atdzist atkal, un mēs mīlam to.

Pašreizējā tendence ir īslaicīgām un ilgstošākām griešanām, kas ir klasiskas un dapperas, kamēr tās ir modernas un negaidītas. Mest nelielu produktu tur, lai tur kādu un spīdumu, un jums ir tīrs, vīrišķīgs, sexy, daudzpusīgs izskats, ka puiši, piemēram, Leo DiCaprio, Adam Levine un Bekhems ir šūpošanas.

Par iedvesmu mēs esam izveidojuši galeriju slīpēti muguras frizūras, kas stāv galvu un pleciem virs pārējiem.

Izcilais slidens stils ir vairāk nekā tikai matiem, kas izraisa taukainu produktu nokļūšanu matiem. Vispirms jums ir jāpielāgo jūsu mati (sausa vai ķemmēta) vietā. Jūs vēlaties izvairīties no pārāk liela skaļuma un pēc tam izvēlēties vēlamo apdares produktu. Viņi to atslēga ir - izvēlēties, ja vēlaties sauss slidens vai slapjš slapjš.

Slapjš slānis var izmantot mitrumu, kas joprojām ir matu krāsā, no tīras mazgāšanas un uzņemšanas zem izstrādājuma, izmantojot American Crew molding mālu, tas saglabās matu izteiksmīgu un nemainīgs tā struktūru.

Ja jūs vēlaties, lai sausais un vairāk dapper preppy izskatu, vispirms izžāvējiet matus, tad izmantojiet augstas spīdumu, smalku dizainu, piemēram, kopšanas krēmu. Ja jums ir melnā kaklasaites funkcija, vislabākajam kostīmam ir jāizdara stilizācijas iespēja.

- Christopher Dunkley, vīrieši + Co

1/40

2/40

3/40

Interesanti Raksti

Milānas ielas - vīriešu modes nedēļas stils - 3. diena

Rendezvous ar melodiju Le x Simtiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. Ryan Gosling & Harry stili

Etihad Airways atklās Airbus A380 un Boeing 787 interjeru