$ 48 miljoni Ferrari kļūst par visdārgāko automašīnu, kas jebkad tiek pārdots izsolē

Anonim

Tātad, kā izskatās jūsu ikgadējā alga? Ja tas ir kaut kas mazāks par 48 miljoniem ASV dolāru, tad atvainojamies, ka nevarat nopirkt šo vienradziņu, kas pazīstams kā 1962. gada Ferrari 250 GTO.

Leģendārais transportlīdzeklis devās zem āmura pie Pebble Beach nedēļas nogalē, izmantojot RM Sotheby's Monterey, un viņam ērti izdevās iegūt nosaukumu visdārgākajam automobiram, kuru jebkad pārdod izsolē.

Neuzticīgam jautājums ir. kāpēc?

Pati automašīna ir tikai 1 vai 36 GTO modeļi, kas jebkad ir uzbūvēti, bet šī svara palielināšana ir fakts, ka tas ir viens no četriem GTO, kuru pagarinājis laikposms - pareizs Scaglietti - Itālijas automobiļu dizaina un kruīzu kompānijas, kas bija aktīvs 1950. gadi.

Bez tam automašīna savā krāšņajā sacīkšu karjerā ir piedzīvojusi izcilu šķirni. Edoardo Lualdi-Gabardi to uzvarēja 1962. gada Itālijas GT čempionātā. Tas sekoja vairākām uzvarām, kuras pārsniedza 15 klases un kopumā uzvarēja 1962.-1965. Gada sezonā.

Zem automašīnas ādas atrodas 3, 0 litru V12, kas piestiprināts pie šasijas, formula, kas pavēra ceļu Itālijas autoražotāju nākotnei. Korpolu ir izstrādājis arī Pininfarina, kas demonstrē plašāku un īsāku transportlīdzekli, kas aprīkots ar raķetētu priekšējo stiklu un uzlabotu aerodinamiku.

Kaut arī laimīgais pircējs nav atklāts, automašīnas pārdevējs bija Greg Whitten, Microsoft darbinieks no agras dienām, kas to skāra lielā laikā dot com bumu.

Tālāk redzamajā reklāmas videoklipā varat uzzināt vairāk par 3413 šasiju.

Interesanti Raksti

Kā saģērbties kā japāņu jūrnieks

Russell Westbrook pazudīs tavu sievu ar visdārgāko skrituļslāņa apģērbu

Candice Swanepoel x Gilles Bensimon Par Maxim

Skatīt šī gada Wildlife Photography Awards balvu ieguvējus