5 Essential Aromātiskie smaržvielas vīriešiem

Anonim

Aromātiskie smaržvielas ir gandrīz vienīgi paredzētas vīriešiem, un tā ir īpaši laba izvēle, ja jūs esat tirgū kaut ko, bez šaubām, vīrišķīgu. Smarža tiek uzskatīta par "aromātisku", ja tā ir augu daba - domā ķimeņu, salvijas, rozmarīna, lavandas un citu augu. Aromātiskās kompozīcijas bieži tiek kombinētas ar citrusu un garšvielu atzīmēm līdzsvarošanai.

Šeit ir daži no mūsu izlases:

Donna Karan degviela vīriešiem

Degvielu vīriešiem iedvesmojis Donna Karans vēls vīrs Stephen Weiss, kurš bija satraukts ar brīvību paātrināt atklātu ceļu. Smarža uztver šo piedzīvojumu un satraukumu ar citrusaugļu, ananāsu un kadiķa galvenajām piezīmēm, mayflower, dzintara, lavandas un mandeļu vidējām atzīmēm, kā arī sandalkoka, patchouli un muskusa bāzes piezīmēm.

PIRKT TIKAI DEGVIELA VĪRIEŠIEM

Byredo Parfums svētdiena, Ķelne

Byredo ķermeņa svētdiena Ķelne ir koksnes aromātiskais aromāts ar kardamona, bergamotes un zaļās anīsa galvenajām piezīmēm. Tās sirdī ir piezīmes par ģerāniju, vīraks un lavandu, savukārt vetiver, sūnu un patčuļi veido pamatu. Svētās Ķelnes balanss starp siltumu un saldumu, starp garšvielu un zemestību, starp kraukšķīgumu un siltumu. Tas ir dinamisks, garastāvokļa uzlabojošs eau de parfum, kas ir ideāli piemērots laidback weekend day.

Iegādājieties svētdiena Cologne

Yves Saint Laurent La Nuit de l'Homme

Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme pudele saka juteklisku, vilinošu stāstu, kas sastāv no pikanta kardamona, ciedra, bergamota, vetivera un kumarīna. Smarža eksistē telpā starp pretrunām - sarežģītu, bet neuzkrītošu, dziļu un noslēpumainu, bet spilgtu un svaigu, ierobežotu, bet drosmīgu. Tas ir bagātīgs, elegants un vīrišķīgs aromāts, kas atbilst iepakojumam.

PIRKT YSL

Astoņi un BOB

Astoņkārt un BOB ir nopietni iespaidīgs izcelsmes stāsts, kas ietver atpūtu Francijas Rivjērā, bijušajam amerikāņu prezidentam Džonam F. Kennedi, kontrabandu pudelēs grāmatās, lai izvairītos no nacistu atklāšanas un īpaša ģimenes divstāvu. Tas padarītu lielu slepkavības noslēpumu, un tas arī padara lielisku smaržu, kas balstīta uz retu aromātisku augu no Čīles, kuru var uzzināt tikai decembrī un janvārī.

PIRKT AUGŠI UN BOB

Seši otrās sērijas aromāti: saules ēzeļa jauda Henrikam Vibskovam

Ir grūti ignorēt nosaukumu, piemēram, "Solar Asskey Power". Seši smaržvielas: sērijā divas pēta saiknes starp mākslinieku un dabu, izmantojot smaržvielu, stāstu, filmu, fotogrāfiju un mākslas kolekciju. Henrikas Vibskova unikālā nosaukuma smaržas spritzā ietilpst bergamotes, aromātiskā salvija, ģerāniju, pačūliju, sūnu, vīraks un priedes piezīmes. No vienas puses, kombinācija ir silta un kokaina, no otras - svaiga, aromātiska un zieda.

PIRKT SĒKLU SKENTS

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi