5 Essential ādas smaržvielas vīriešiem

Anonim

Ādas smaržas ir dīvains paradokss. Parfimērijas sākotnēji strādāja ar mašīntulkotājiem, lai maskētu nepatīkamu ādu, ko izmanto cimdos, zābakos un citos ādas izstrādājumos. Šajās dienās āda ir pati smarža. Ādas smaržas var būt taukainas, pīrāgu, dūmu, pikantu, augļu un pat ziedu. Pārsteidzoši universāls, ādas smaržvielas ir laba izvēle cilvēkiem, kas vēlas aromātu, kas vienlaikus ir gan sabiezējis, gan elegants.

Memuāra vīrietis / amouage

Parfimērija Karine Vinchon ir izstrādājusi Amouage memoir vīrieti ap absentu centrālo atzīmi. Koka un ādas keramikas aromāts uzņem lavandas un ozolkoka standarta saplūšanu un sajauc to ar baziliku un piparmētru. Meža, vīraka un rožu sirds mezgli seko vieglākām augšējām piezīmēm. Pie pamatnes ir gludas, bagātīgas dzintara, vaniļas, tabakas un ādas piezīmes.

PIRKT

Kolonia Āda Cologne Concentrée / Acqua di Parma

"ColoniaLeather Eau de Cologne Concentrée" 2014. gada maijā kļuva par jaunāko sastāvdaļu "Ingredient Collection". Acqua di Parma apraksta aromātu kā "oriģinālu radību, kas radusies nekonvencionāla svaiguma apvienojumā ar oriģinālo Colonia aromātu citrusaugļiem un bagātīgām, jutekliskām aromātiskām nokrāsām āda. "Tās piezīmes ietver apelsīnu, laima, rožu un sīpolu graudus, pēc tam no Paragvajas iegūst ādas, ciedra un guajakskoku.

PIRKT

Toskānas āda / Tom Ford

Toms Ford, 2007. gadā sāktā Private Blend kolekcijas 12 deparfīri, tika izmantoti individuāli vai kopā. Toskānas āda sajauc zobenu, aveņu un timiāna augstākās piezīmes ar olīvu sakņu vidējām atzīmēm un naktsziedu jasmīnu. Āda, melna zamšādas un dzintara koksne dod aromātu sarežģītību un bagātību, ka daži ir pārliecināti smaržo tieši kā kokaīns.

PIRKT

Accord Oud / Byredo

Oud ir minēts vienā no pasaules senākajiem rakstiskajiem tekstiem - sanskrita vēdām no Indijas - un ir tradicionāla smaržvielu un smaržu sastāvdaļa. In Byredo spējīgajās rokās tas kļūst par Accord Oud, vīriešu smaržu, kas sajauc agaru ar svaigu ādu, blondīne, safrāns, kanēlis un melna plūme. Citas piezīmes ir patchouli, kazenes, rums, gurķains un pulverveida muskuss.

PIRKT

Le Parfum De Therese / Frederic Malle

Edmonds Roudnitska 1950. gados izstrādāja šo smaržu viņa sievai. Tas palika tikai viņas personīgajā lietošanā, līdz Frederic Malle tika dibināts, pēc kura Teresa piekrita formula, ko izmanto kolekcijā. Le Parfum De Therese atveras ar mandarīnu un melonu, kas noved pie rožu un plūmju sirds. Cedars, vetiver un ādas apdare no kompozīcijas.

PIRKT

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi