50 Ledus atdzist veidi, kā Rock Platinum balinātiem matiem

Anonim

Daži ļoti slaveni vīrieši savas karjeras laikā ir pievērsušies pudelei. Brada Pitta iedzimtā sirfera meita bija pudeles rezultāts - galējais pludmales matu blondīne. Bet tas bija tālu no dabiski saulē klusa, pudeļu blonda drīzāk. Adam Levine pārcēlās arī zeltaini, konkurējot ar bērniem balinātā blondīne pēc jau taisnīgā Ryan Gosling.

Balināti mati noteikti ir slavenību tendences momentus. Un tas ir atpakaļ - à la Jared Leto, Džastins Bjberis ir samazinātas un modelis-of-the-moment, Lucky Blue Smith.

Bet balināšana notiek zarnās. Kad peroksīds ir ieslēgts, skūšanās galvu vai griešana balinātos matiem ir patiešām vienīgais veids, kā atgriezties au naturel . Un ja jums patīk jaunais atrasts fun kā platīna blondīne? Tādi termini kā "brassy" un "saknes" varētu aizkavēt jūs - grūti un ātri.

Lai jūs šajā sezonā iegūtu balinātāju, mēs esam iegādājušies 50 ledu vēsus veidus, kā ieziedēt balinātus matiņus. Pēc tam lasiet informāciju par dažiem vienkāršiem padomiem un triku, lai uzzinātu, vai esat gatavs izaicinājumam.

Vienkārši, ko jāapsver

Ādas tonis

Super taisnīgi ādas toņi izskatās izskaloti ar balinātām matiem un blonder mati būs izcelt lietas, piemēram, pūtītes un rētas, tādēļ, ja jums ir bāla vai ir sejas plankumi, ka jūs esat nedrošs, nebalināt.

Matu blīvums

Balinātājs ar matu folikulu pārklāj, padarot to biezāku. Bet, ja jūs mazināsat matu nodaļu, balinātājs palielina lūzuma iespējas un var izraisīt dažu matu krišanu. Balding vai mēģina izaudzēt matus no ārpuses? Nav balinātāja, lūdzu.

Matu krāsa

Tumši brūnai vai melnai visticamāk vajadzēs vairāk nekā vienu balināšanas procesu. Un jums ir lielāks risks, ka izrādīsies apelsīnu vai pūkains, nevis platīna. Protams, dabiskajām blūmēm ir vieglāks laiks ar balinātāju. Atvainojiet, puiši, kuri šūpojas afro.

Anti-Bleach jomās

Jūs balinātat mati, nevis savas uzacis vai bārdu. Going bleached nozīmē iet treknrakstā, tāpēc nav vajadzības noslēpt to, ka jūsu mati nav dabiski, obvs. Kontrasta matu krāsa līdz āda sniegs arī eksotisku malu un pievieno sevī nelielu gaismu un nokrāsu.

Meklējiet profesionāļus

Pēc tam, kad nolemts, medīt balinātājs matu profesionāli. Vai pētījumi par salonu, kas blondo mati labi - arī vīriešiem. Matu krāsa ne tikai tiks piemērota, gan tonizējoši, gan stila balināti mati labi, plusi var dot norādījumus, lai uzturētu blondu.

Pamati blonda instrumenti

Violeta šampūns novērš matu spēju iet oranžā vai brassy veidā, lai to izmantotu mērenībā ar parasto šampūnu. Pēc mazgāšanas arī pēc mazgāšanas izmantojiet matu kopšanas līdzekli, lai papildinātu mitrumu, ko no balinātājiem nokļūst, lai samazinātu matu izskatu un cepšanas risku.

Visi izbalināts

Nav apmierināts ar platīna izskatu? Vai arī vēlaties veikt izmaiņas? Buzzcut ir diezgan daudz vienīgais veids, kā atbrīvoties no saviem nesen balinātajiem matiem. Mēs neiesakām to audzēt, sir ombré. Tāpēc esi pārliecināts, ka jūs esat gatavs izteiktam balinātam izskatam. Kad tas ir ieslēgts, dabiskā matu krāsa tiek veikta.

Galīgais vārds

Atkaulotie mati ir smags darbs. Tas ir grūti pareizi. Un, kad jums ir ideāls platīna pārklājs, jums vajadzēs ieguldīt laiku, veidojot to - un nedaudz naudas produktiem - saglabājot balto tonusu un mitrinošu matu veselību.

Taču - tāpat kā visbiežāk, ko ir grūti sasniegt, un retāk (bagātības un abs) - jūs izceļas kā matu dievs. Platīns ir vērtīgs metāls juvelierizstrādājumu tirgū, un tagad jūsu mati var būt vienādi.

Vispirms? Meklējiet profesionālu palīdzību. Šajā ziņā nav nekādu kauna.

Ekspertu atzinums - Sam Overtons

"Balināti mati par frants? Tas ir grūts roks, un jums ne tikai jāpārliecinās, ka to noņem, bet arī jāiet uz labu frizieri! Kad balināt savus matus, tonis ir tik svarīgs. Tam vajadzētu komplimentēt ādas toni un acu krāsu, vai arī būt pilnīgam pretējam patiesam apgalvojumam.

Personīgi, manuprāt, šī krāsa vislabāk ir piemērota īsiem matiem. Balinātājs piebilst matu tekstūru un ir īsāks, to ir viegli noformēt. Visbeidzot, jums ir nepieciešams labs šampūns, kondicionieris un ārstēšana vismaz reizi nedēļā. Kad jūs balināt matus, jūs noņemat visu krāsu un mati var kļūt sausa. Lipīda satura aizstāšana ar matus ir ļoti svarīga un atkārtojusi mitrumu.

"Tas ir svarīgi, lai nesabojātu matus. Arī, pabeidzot saknes atkal, dodieties uz labu frizieri. Ja krāsa pārklājas, jūs galu galā nonāksiet ar joslu un nevienmērīgu krāsu. "

1/50

2/50

3/50

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi