50 veidi, kā Rock Bowl Cut (un nešķiet kā Lloyd Ziemassvētki)

Anonim

Bļodas griezums ir neglīts, mumija izgatavots, man-to-to-to-praktisko iemeslu dēļ frizūra, kas ierobežots pie neērts bērnībā. Tātad, kāpēc mēs rādām 50 veidus, kā padarīt bļodu sagrieztu?

Tā kā deviņdesmitajos gados joprojām piedzīvo modes atriebību - kleitas retro sportacīņas, flaneļa krekli un sporta bikses, mūsu mati ir sekojuši tam. Jā, bļoda tiek sagriezta atpakaļ (dažiem no mums priekšlaukuma ducklings ir pārspīlēts par citiem) kā nopietna karstā frizūru tendence vīriešiem.

Pirms Dumb un Dumber attēli pamet savu smadzeņu, bļoda sagriež, protams, mainījusies. Tas ir moderns bļodiņas sagriezts, vecā drauga reinterpretacija.

No cirtainiem līdz taisniem matiem, no ingvera sarkanā līdz platīna blondīnam, tagad jūs varat ņemt vērā mūsdienu bļodiņu, kas sagriezts kā patiess frizūra, un pietrūkst. Pat Lloids Ziemassvētki droši varēja pārvietoties pa šo vienu.

Kāpēc tas ir karsti

Pirmkārt, bļodas sagriešana ir unikāla un noteikti nav paredzēta visiem vīriešiem. Gados agrāk nokāpjot skrejceļš, modernais bļodu sagriezts ir tradicionāls īssavienojums, un tas jūtas mazāk veidots nekā gigantiskais rockabilly quiff.

Faktiskais bļodas griezums ir galvenā modernizācija, kas mīkstina bļodas biezuma pilnīgumu. Pirms uzņemšanas iepazīties ar skrejceļiem un modes lappusēm. Un fotografējiet profesionāļiem ar stilu, kuru vēlaties, un no tā strādājiet. Nekad neieslēdzieties salonā un paziņojiet: "Es gribu bļodu sagriezt."

Kā to dabūt

Padarot bļodu modernizētam, lūgt smalku izbalināt no garas uz īsu vai pazemināt, lai redzētu kontrastu starp bļodu un īsu daļu. Kā minēts iepriekš, ir tik daudz kombināciju matu griezumiem un faktūrām, kuras var izmantot, lai sniegtu bļodas griezuma stilam unikālu mūsdienu izskatu, tādēļ konsultējieties ar savu frizieri.

Cilvēces ventilatoriem būtu jālūdz garāks bārkstis, lai jūs varētu noslaucīt mati uz sāniem, kas ir ļoti mūsdienīgs vai spiež atpakaļ uz citu izskatu.

Lai uzvilktu bļodiņu, lūdziet muguru un sānus būt neilgi asiem un turēt matus smagākus un vairāk uz priekšu. Galīgais ieteikums? Šis matu griezums ir lieliska alternatīva vīriešiem, kuriem ir atveseļojošs matu līnijas vai retināšanas matiņš, jo tas lielāko daļu matu liek uz priekšu, lai nodrošinātu papildu pārklājumu.

Vidēji / garie mati

Jau ir izveidojies neliels garums pa augšējo daļu? Turpiniet to pēc tam, kad esat devies uz karbonādes, vai nu valkājot to taisni uz priekšu ar pilnu bārkstis vai kā mīkstu sānu daļu ar matiem vērsti nedaudz pie sejas. Pēdējais ir bļodas samazinājuma variants "modes-y". Turklāt, tas ir ērtāk vīriešiem, kuri nav nomākti ar maņu sajūtu uz pieres.

Īsi mati

Ja jūsu mati ir nedaudz īsāki vai plānojat audzēt matus, bļoda tiek sagriezta arī jums. Kad matus aug, pavelciet matus uz priekšu, lai tas veido izteiktāku, spēcīgāku bārkstis. Izmantojiet pirkstus, lai iegūtu vairāk tekstūras un gabaliņu, izstumjot to no priekšpuses uz aizmuguri.

Kā to stils

High-Shine

Modernā bļodā, izvelkot putekļusūcēju, tiek piestiprināts balss maliņš, kas ir viss - ar lielu spīdumu un daudz kustību. Ar īsu un izsmalcinātu bārkstiņu ideja ir padarīt jūsu bļodas iegrieztu izskatu tā, kā tas pieaugs, veicot buzz izgriezumu. Nav priekšapkalpošanās.

Vispirms uz matu gumijas vai stila gelu (vidēja līdz stiprai) pieskarieties matiem ar dvieli. Izmantojot pirkstu, darbiniet produktu, pievienojot, ja vajadzīgs.

Izkliedēts

Rievotais bļodas sagriež fokusējas uz augšu un bārkstis, jo sāni un muguriņa ir koniskas, lai izvairītos no bļodas efekta. Lai iegūtu kaut ko vairāk dapperu, uzklājiet jūras sāls aerosolu, lai mitrinātu matiņus, pirms to dabīgi izžuvuši. Tad pie saknēm un galiem, lai sasniegtu dabiski izkliedētu, vēl izsmalcinātu apdari.

Bowled vairāk? Noklikšķiniet, izmantojot slīdrādi, 50 veidos, kā padarīt bļodu sagrieztu.

1/51

2/51

3/51

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai