50 veidi, kā rokā ziedlapa izdrukas un nemeklē vecmāmiņas dīvānu

Anonim

"Ziedi? Pavasarim Notikumi: "Modes var attiekties uz sarkastisko quip à la Merryl Streep " Devil Wear "Prada. Tā kā modes redaktors bija pareizi, florāli nav jauni. Katru sezonu viņi atkal dīgst.

Tātad, kāda ir šī laika prognoze?

Kaut arī sezonas pagātnē ziedu izdrukas bija viegli valkātas uz peldētām šortiem un t-krekliem, citi - vēl nopietni - vīriešu modes klasi šai sezonai ir jāattīlina. Bet, pirms jūs iestatījāt ziedu veiktspēju, mēs esam noteikuši nepieciešamo augsnes augsni vairāk nekā auglīgu ziedu stilu vīriešiem.

Breaking It Down

Hibisks ir atpakaļ šajā sezonā. Tāpat arī palmu garneles un papardes - veidojot spēcīgu Havajiešu kontingentu, lai atbalstītu ziedu drukāšanu. Paisley itāļu elegance ir vēl viens liels puķu pušķis kopā ar jaunpienācēju Chinoiserie - austrumu ziediem, kas reiz tika rezervēti porcelāna un keramikas izstrādājumiem.

Otrais ziedu punkts pieminēt: izslēgtas krāsas. Pieskaroties Septiņdesmito ietekmei, kas vērojama vīriešu formā, ziedu druka ir pakļauta tumšai pusei. Un, ja spilgtums kļūst par ziedu, fons gandrīz vienmēr ir tumšs un neitrāls.

Ar zemi, kas uzlikts, šeit ir galvenie treknrakstā ziedu raksti vīriešiem, kuri pieņems šo sezonu.

Īsās piedurknes krekli

Ja šajā sezonā derat tikai vienu ziedu kārtu, padariet to īsu piedurkņu kreklu. Gan augsti, gan zemas cenas zīmoli ir palielinājušies vasaras sezonā, tāpēc ir viegli uzņemt vienu no savām iecienītākajām krāsām. Vienkārši atcerieties (kā vienmēr) fit ir viss; atrast kreklu, kas bez pūlēm atrodas pāri krūtīm un nekad nav saspringta uz rokām - ļaujot uzmavu izgriezt dažus centimetrus virs elkoņa.

Un tad apkakle: Kubas krekls Fiftiķu stila kaklasiksna atgriežas, it sevišķi gudri, padarot to neitrālu zibspuldzi.

Pamata t-krekls - kā apakšveļa, ir lielisks veids, kā slānis. Neitrāls t-krekls papildina daudz nepieciešamo "mieru" ar spēcīgo ziedu un likvidē jebkuru tūrisma konotaciju. Visbeidzot saglabājiet arī savu chinos vai īsās bikses; divreiz ziedu (atšķirībā no divdimensiju) drīz vien neredz stila renesansi vīriešu apģērbā. Tātad, nemēģiniet to sākt.

Apģērbu veikšana

Šogad sezonas ziedu šūšana patiešām ir populāra, tāpēc ir svarīgi pieskarties ziedu kostīms, pirms tie virst un nomirt. Krāsaini un dinamiskas alternatīvas florali uzreiz pērk divu gabalu pusi un papildina vasaras romānu ar svētku žetoniem un džinsa kombinācija.

Pēc vislabākā botāniskā izvēle, uzlieciet jaku ar neitrālu kreklu (kraukšķīgu baltu vai strūklu melnu, lai kaut ko super svaigu) un komandas ādas bruņas vai balto kažokādu stila ielas apģērba malas. Alternatīvi, pagrieziet slēdzi un nēsājiet paziņojumu ar ziedu pogas uz leju zem bloķēta krāsas uzvalka - zaudējot kaklasaiti, lai ziedu krekls būtu zem žakeņa.

Ziedu kostīms vai atdalīts ir lielākais izgriezumu paziņojums šajā sezonā, tādēļ ir svarīgi līdzsvarot visu to, kā ar vīriešu elementiem - vēsu franču toņos, asi izgrieztu matiņus un visupirms neticamu pārliecību.

Bumbvedēju jakas

Bombardētāja jaka ir jauna sezonas jaudīga jaka. Kaut arī gluds un minimāls vienmēr ir gaumīgs, turīgi ziedu sprādziendri ir paziņojums, kā darboties modeļos parasti neitrālā kārtā.

Vienreizēji militārā jaka ir vislabākā viegla un ar plānu un iemontētu griezumu (neveido stilu), jo jūs strādājat ar jakas ziedu daudzveidību kā vēsu apģērbu apģērba apvalku virs biksēm vai kā stilīgu alternatīvu aktīvai apgrieztai apmatojuma virsjautotāja bikses vai džinsi.

Smalks izdrukas laikmets pieskarieties pie papardes vai palmu stila slēpto krāsu; kamēr drosmīgajam vajadzētu meklēt pīles vai hibiskus ziedus - pasteļļos un primārajos toņos, kas paredzēti klejotāju estētikai.

Piederumi

No kabatas kvadrāta līdz apaviem, ziedu aksesuārs ir cilvēkam, kurš ir mazs zieds kautrīgs - bet vēl grib izpaust fantāziju ziedu. Nekad nevienam neatsakoties no smalkākajām lietām dzīvē, augu izdrukāt pa zemu samazinātu čības ar ziedu sitienu vai rožu raksta malu uz kokvilnas snapback vāciņa.

Ārpus ielas apģērbi, ziedu kabatas kvadrāti un kakla lakati ir viegls un viegli veidoti audumi, kas ir dekorēti ar izslēgtu drāniņu, savukārt ziedu jaudas kaklasaite piepilda biznesa uzvalku ar pavasara aromātu.

Un cilvēkam, kas vēlas reālu darījumu, pievienojiet savu atloksi boutonniere. Tas ir ideāls veids, kā fizisko ziedu pievienot kostīmam. Un nešķiet kā kāzu pušķis.

1/50

2/50

3/50

Interesanti Raksti

Izmēģināts un pārbaudīts, tie ir labākie vīriešu Ķelne, smaržas un smaržas

Chadwick Boseman pazudīs tavu sievu ar savu sarkano paklāju skapi

NBA vislielākās zvaigznes dominē pirms spēles modes All-Star Weekend

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi