50 veidi, kā pelēkiem pelēkiem matiem un sudraba lapsu karalis

Anonim

Varbūt jūs noveco graciozi (vai negračīgi). Iespējams, ka ģenētika Gods ir tevi svētījusi ar pilnu 20 gadu veco pelēko stuff. Neatkarīgi no atšķirtās kategorijas, no kuras jūs nonākat, mēs tikai vēlamies, lai jūs zinātu, ka pelēkos matus nezaudē.

Protams, graying izskats var norādīt, ka jūs pārvietojat dzīvē, bet vēl svarīgāk tas ir simbols cilvēka gudrībai un izturībai šajā lielajā sliktajā pasaulē; tas liecina, ka jūs esat apmēram sliktākais, un jūs tagad esat sava spēlē. Jūsu nākamais solis? Pieder tai. Šeit ir 50 veidi, kā veidot pelēkus matu stilus.

Viss, kas jums jāzina

Pretstatā vispārējai uzskatiem, sudraba lapsas joprojām var sasniegt šo nervozo izskatu, ņemot vērā to, ka tie rūpējas par savu pelēko vielu.

Matu veidošana

Tā kā pelēkie mati kļūst redzamāki uz cilvēka galvas, izskats pēc vēdera arī sekos šim paraugam. Tāpēc ir svarīgi izvēlēties pareizo frizūru, kas akcentēs jūsu galvas ādas pelēkās, nevis izceltās daļas (atvainojieties par cornrows). Galerijai vajadzētu palīdzēt jums ar šo daļu, bet pirms mēs pat tur nokļūt, apsveriet dažādu toņu un daudz pelēko toņu nozīmi.

Ja jūs pārsvarā ir gaišā āda, izmantojiet mazliet pelēkas pārklājuma produktu, piemēram, maigu putu krāsu. Tas palīdzēs izkliedēt izteiktu "balto balto balto" izskatu. Tiem, kuriem ir tumšāka ādas sejas krāsa, būtu jāierobežo pelēkā pārklājuma krāsu apstrāde, jo jūs mēģināt padarīt pelēku veselīgāku pārejas laiku, nevis meklējot Džefriju Edelstenu.

Apkope

Otrkārt, noteikti izmantojiet pienācīgu šampūnu un kondicionieri. Izvēloties lētākas alternatīvas, pēc katras mazgāšanas bieži izžūst jūsu mati un lieki no tā, ka tas izskatās dabiski. Regulāra tikšanās ar savu frizieri ir arī obligāta sudraba lapsām. Vai kādreiz esat redzējis Tom Hanks Cast Away? Nevienam nav laika tam. Saglabājiet to stilā un atmaksājiet vēsu pelēku.

Apskāviens

Nekas spīd spilgtāks nekā pelēks, izņemot pārliecību. Tātad, ņemiet vērā iekšējo sudraba lapsu un valkājiet apģērba veidus, kas jums garantēs ilgstošu stilu. Iet uz dapper izskatu ir jūsu labākais bet šeit un atstājot jūsu piliens-kājstarpes bikses aiz, iespējams, ir gudrākais variants.

Cover It

Ja tas nav iepriekš minēts, tad jūs to apsverat. Tur ir daudz produktu, ko jūs varat izmantot mājās, kas atgriezīs jūsu sākotnējo matu krāsu. Produkti ir bijuši tālu un pilnīgi dabiski izskatās.

1/50

2/50

3/50

Interesanti Raksti

Šīs īsās frizūras un frizūras vīriešiem dos jums sezonā

Smart Casual ir oficiāli miris - tas ir kā valkāt Dress Code 2018

Step Inside Zviedrijas pārsteidzošais ledus viesnīca 2018. gada ziemai

David Jones atklāj to, kas nāk vīriešu modes šovasar