50 + veidi, kā Rock Man Bun

Anonim

Kamēr jūs esat nopelnījis tiesības atstāt matus uz leju (burtiski), nav noliedzams, ka garie mati izskatās bez piepūles. Tas ir iemesls, kāpēc pūķis - aka cilvēka bulciens - joprojām ir tendence frizūra nākamajā gadā.

Neskatoties uz ienaidniekiem, tas ir vēl viens labs piemērs funkciju-atbilst modes. Un tas viss nāk atpakaļ, lai skatītu šo pogu - vai mezglu vai dūrienu uz muguras uz jūsu galvas - tikai dabiski notika.

Noklikšķiniet, izmantojot slīdrādi, 50 ceļus, kā valkāt cilvēka bulciņa. Un pēc tam lasiet par stila padomiem un ilgu matu padomu vīriešiem.

Man Bun-Hair, neraizējies

Kaut arī Fabios audzē savus matus, lai izbaudītu prieku un sagrieztu stundas uz beigām, turklāt senatne, kas ir garša un sulīga, nav dzīvotspējīga vai svarīga lielākajai daļai. Tāpat tas nešķiet tik vīrišķīgs. Cilvēks izvairās no visa precizitātes stila, ļaujot jums sagrābt slēdzenes un piesiet tos, pilnīgi neuztraucoties. Bet noteikti tas nav stils.

Ninja mezgls

Ninja mezgls, kas iemieso samuraju izskatu, ir miza, kas lieto tikai matus galvas augšā. Faktiskajai šāda veida matu griešanai ir nepieciešama griezuma samazināšana, tādēļ matiņi uz sāniem un galvas aizmugurē ir bieza. Tas padara cilvēka pūļa pop, un ir daudz vairāk "mode-y" versiju cilvēka pūķis.

Styling prasa satveršanas visu augšējo matu garumu un sasaistīšana to vienā bulciņa. Tas ir lieliski piemēroti tiem puišiem, kuri joprojām aug. Bet, jābrīdina: skūšanās puses ir zvērs, kas uztur un var kavēt dabisku, ilgu matu izskatu.

Pludmales šiks

Vējdzirnavas, sāls pabalsti no pludmales matiem paveras līdz cilvēkam. Sērfotājs un saule ir lieliski matu ķēdes biezinātāji un to pigmenta izgaismošana, ko pēc tam var noslaucīt uz cilvēka ķiploku, prom no sejas pēc peldēšanas. Pilns kauss ir šī izskata pamats, kas atrodas galā aizmugurē un ir zems un vidēji augsts.

Gaidiet, ka daži bārdainie pavedieni pa ceļam nokritīsies, pievienojot izskatu, kurā parādījās vienkārši-no-a-wave. Cooler vēl, mēģiniet ninja mezglu, bet bez samazināt, tāpēc jums ir matu garums plūst galvu aizmugurē ar nelielu kumeļu piesaistīti kārtīgi uz augšu.

Hipster Bezpajumtnieki

Pārsteigums! Hipster ir uzlūkojis kaujas kukurūzu. Bet, hipsters parasti valkā viņu ķiploku ar tikpat modernu bārdu, kas atdala vairāk "mēģina-grūti" nekā stilīgs justies un izskatās daudz vairāk bez pajumtes-hipster.

Hipštera kaučuka tendence ir pilna kaule, bet vaļīga un izturīga (tāpat kā šis mezgls uz jūsu galvas, kinda tikko notika, vai es zinu?) Tas prasa, lai visi mati uz galvas tiktu izmantoti. Lai sasniegtu šo izskatu (domājiet 10 collas), jums būs vajadzīgs diezgan maz matu garuma, kā rezultātā ir izveidots liela izmēra kukurūza ar mazu matu vārpstu, kas parāda, ka tas nav pārāk stingrs vai plānots, bezrūpīgāk.

Lai iegūtu vēl stilīgāku hipsteru kukurūzu, akmens sejas matiem, bet kopta versija - jebkas, kas līdzinās paduses pamatam vai matiem no "uz leju", nekavējoties jāaprēķina.

Biznesa bulciņa

Kaut arī cilvēka ķekars nav lielākais korporatīvais darījums (krājumu) tirgū, biznesu kūlis to padara. Šeit nekas nav noskots vai sagriezts, pārliecinieties, ka kukulis ir salīdzinoši neuzkrītošs: sēžot no augšas līdz galam.

Styling iespējas varētu būt gluds ar mazliet matu eļļu, lai saglabātu gabalus vietā vai matēts, sauss apdare ar matu pastu. Vienkārši nepārspīlē eļļu, Mr Grease.

Ēdiena gatavošana

Lai saista cilvēka bulciņa, uzvelciet elastīgu matu saiti. Novietojiet visu savu matiņu - sākot no pieres līdz vainaga galvai pret galu - lai sasniegtu vienu tīru uzmavu. Kad esat savācis visus savus matus tajā vietā, kur vēlaties, lai jūs izveidotu ķemmiņu, jums tiks palikts zirgaste.

Paņemiet asti un izvelciet to caur elastīgo joslu, kā jūs varētu regulāri zirgaste. Pārlaidiet matus atkal caur elastīgo joslu, bet apturot, tiklīdz ir izveidota kausa mezglu daļa (apmēram puse attāluma no izvilkto matu gala). Tagad, aizveriet un apvelciet elastīgo joslu matu galā, nevis pārāk vaļīgi, ka kaudze var izkrist, un ne pārāk stingri, ka saņemat migrēnu.

Rūpējoties par Man Bun Business

Cilvēks vēlas, lai jums būtu garie mati. Un garo matiņu atslēga par to rūpīgi rūpējas (pat ja jūs stilīgi to sajaucat). Regulāra regulēšana novērš pārmērīgu sausumu vecākajās matu daļās - galos, kas izraisa šķeltus galus un izplūdušo.

Nāciet dušu, ieguldiet labā kvalitātē šampūnā un kondicionierī, nodrošinot, ka jūs izmantojat pietiekami daudz, lai aptvertu visus matiņus, it īpaši galus. Dziļi kondicionējoša terapija ir noderīga arī galiem, un katru nedēļu vai divreiz nedēļā tiek izmantots atvieglots kondicionieris, kas, protams, ir kaut kas, ko jūs varat darīt, lai palīdzētu matus izskatīties veselīgi.

Visbeidzot, ja jums ir tendence izmantot matu žāvētājus vai iztaisnotājus, uzlieciet siltuma aizsargu pirms rokām. Atkal, pievēršot īpašu uzmanību saviem galiem, jo ​​daudz dabīgās eļļas no galvas ādas nevar strādāt savu ceļu līdz matu vārpstas beigām. Jūs vēlaties pat matu veselību, no saknes līdz galam.

1/58

2/58

3/58

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai