Londonas lielākajā Instagrammable veikalā Aesop kanālu obligācijas

Anonim

Aesopas Austrālijas ādas kopšanas speciālisti ir pazīstami ar dažu greznāko grooming produktu radīšanu spēlē. Viņi arī mīļoti par to, ka viņi vēlas dizainu, kas lieliski parādās katrā minimālisma iepakojumā un katrā no saviem 100 unikālajiem mazumtirdzniecības veikaliem visā pasaulē.

Londonas modernajā Chelsea apkārtnē ir atvērts jaunākais veikals, kas pievienojies šim prestižajam sastāvam. Izveidots sadarbībā ar ilgtermiņa Aesop līdzstrādnieku Snøhetta, jauno Lielbritānijas vadošo lomu iedvesmojis klasiskās Džeimsa Bonda filmas, un tas var kļūt par pilsētas visvairāk fotoattēlu vērstu iepirkšanās pieredzi.

Snøhetta pārveidoja 108 kvadrātmetru rūpniecisko īpašumu Jorkas kvadrātveida hercogā ar dramatisku novirzi no Aesop parastās neitrālās estētikas. Divpadsmit pacēlušie arkas nosaka telpu, kas stiepjas no centralizētas kolonnas līdz perimetru sienām, kas izstrādāts cienījams Brazīlijas modernieces Oscar Niemeyer izmantoto betona formu.

Kolonnas apkārtne ir diska formas izlietne ar pulēta nerūsējošā tērauda virsmu un šķiedru stikla pamatni, radot ilūziju par "slīdošo ūdens spoguļu". Tāpat kā visās Aesop veikalu vietās, izlietne ir veidota tā, lai tiktu ņemts vērā telpas interjers - interjera dabiskais tikšanās punkts.

Snöhetta pārveidoja Aesop parasto nepietiekamo krāsu paleti kaut ko mazliet drosmīgāku - māla krāsas apmetums, kas mazgāts gaiši sarkanā nokrāsā, rada siltumu veikala plašajai un futūristiskajai arhitektūras struktūrai. Zīmola aptieku stila brūnas pudelītes tiek parādītas uz metāla plauktiem un nišām gar sienām.

"Kontrasti, ko rada sīkas sienu virsmas pret skaidrās nerūsējošā tērauda formu mīkstu, pulētu izteiksmi, spēlē ar krāsu gradientu, kā arī gaismas izmaiņām visā telpā, viss pasvītro dziļuma izjūtu dizains ", paskaidroja Snøhetta. "Kombinācijā ar tradicionālajām arkām un futūristiskajiem elementiem, piemēram, izlietnei, dizaina mērķis ir izraisīt klienta interesi."

Jesas kvartāla Īsopas hercogs ir Snøhetta pirmā pastāvīgais projekts Apvienotajā Karalistē un Aesop lielākais veikals Eiropā. Gaidiet, lai tas tiktu parādīts jūsu iecienīto Insta-ietekmētāju plūsmās.

SAISTĪTS: 16 Must-Have vīriešu uztura produkti

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai