Airbnb & Pantone izveidoja "Inside Out", kas iedvesmoja gada krāsu

Anonim

Gandrīz decembrī mēs satikām Pantones sulīgu izvēli par 2017. Gada krāsu. Dinamiskais nokrāsa, dublēta "Apkārtne", ir atjaunošanas un optimisma simbols un atgādinājums meklēt saikni ar dabu.

Gadskārtējais paraksta toni ir arī ļoti īpašu Londonas tēmu motīvs, kas tagad ir pieejams īrē par £ 200 par nakti Airbnb.

"Kādreiz domājuši, kas tas ir, piemēram, ieiet krāsā? Vai pavadīt nakti krāsā? "Lūdz sarakstu. "Pantone aicina jūs un jūsu ģimeni pavadīt līdz trim naktīm mūsu unikālajā" Ārpus In "mājā, tādējādi atjaunojot 2017. gada Pantones krāsu - Greenery - svaigu un zaļgani dzelteni zaļu toni, kas simbolizē jaunus sākumus, izraisot pirmās pavasara dienas, kad dabas zaļumi atdzīvina, atjauno un atjauno. "

Londonas modernās Clerkenwell apkārtnes mājas ir pārveidojušās Pantone un Airbnb rokās. Līdzstrādnieki izveidoja iekštelpu-āra oāzi ar mežu apsaimniekošanu, iekštelpu siltumnīcu un savu privāto zemes apsaimniekotāju. Soli pa Pantone durvīm, un jūs jutīsieties kā esat iegājuši videi draudzīgā Narnia.

Viesu uzturēšanās laikā viesi tiek aicināti doties Rainforest telpā un iztīrīt tropiskā lagūnā lejā. Dzīvo sūnu paklājs aizstāj tradicionālo vannu. Tiek piedāvāti vieglas un veselīgas uzkodas (tostarp, protams, ar auksti piespiestajām zaļajām sulām). Viesi ir laipni aicināti ņemt šķēles no zāļu dārza un izvēlēties tējas lapas pa māju.

"Ārpus iekšpagalma" tagad ir pieejama naktsmītņu rezervēšanai no 27. līdz 30. janvārim, kas nozīmē, ka jums vajadzēs ātri pārvietoties, ja vēlaties gulēt šajā lapu pilsētas atkāpšanās vietā.

Alternatīvi, ja nakts pavadīšana nav kartēs, jūs varat izpētīt Pantone x Airbnb māju, piedaloties Airbnb jaunajā funkcijā "Pieredze" dienas laikā. Pieredze dalībnieki var uzzināt vairāk par augu dzīvi, izveidot savu terāriju vai izveidot savu džinsu.

Visi ieņēmumi no rezervācijām nonāks AIGA, kas ir bezpeļņas profesionāļu asociācija dizaineriem, un Pantone saskaņos izmaksas. Paskatieties iekšā iepriekš un rezervējiet šeit.

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai