Alex Rodriguez parāda, kā pareizi kleita kā vidēja vecuma cilvēks

Anonim

Kad esi iepazīšanās ar nemirstīgo Dženiferu Lopesa, pienācīga izskatīšana vienkārši nav pietiekami laba.

Par laimi Alex Rodriguez ir tas, ko tas veic stilā departamentā, lai spēlētu wingman talantīgu izpildītājmākslinieks. Tiem ārpus ASV, kuri nezina, "A-Rod", kā viņš ir labāk zināms, ir bijušais profesionālais beisbola spēlētājs, kurš šajā spēlē ir līdzīgs Tom Brady.

Viņa laimesti vairāk nekā desmitgadēs ir ne tikai nākuši no laukuma gan. Pēdējā laikā Rodriguezs ir izrādījis neveiksmi vīriešu skapīšu nodaļā, vienlaikus izcīnot dažus uzvarus ar stila pūliņiem. Nekas jauns šeit, vai ne? Nepareizi. Rodriguezs kā 43 gadus vecs pusmūža cilvēks ir lielisks piemērs tam, kā kleita jūsu vecumam.

Viņa rotāciju vītņos ietver masīvs kostīmi, kas mēdz labāk fit uz lielu rāmi nekā Dwayne Johnson parasto getup.

Viena ekspozīcija: kraukšķīga smilškrāsas linu uzvalks, kas savienota ar aa zilu kreklu un melnu rakstainu kaklasaiti. Izskats, kas ir ideāls vasaras dienām.

B izstādē tiek demonstrēti gudrākie ikdienas vakara apģērbi. Tas sastāvēja no ļoti slidenas marsala tvīda kokteiļa, kas tika salikta ar atvērtu apkakles kreklu, melnajām biksēm un melnā kleita kurpēm.

No turienes tajā bija viss par flotes ar trīs variantiem, kā pareizi ieveidot krāsu. Apskatīt uzmanīgi un jūs pat pamanīsiet vienu ar tauku atzveltnēm, kas pieskāries Sprezzatura un itāļu izskatu. Pēdējais ir mūsu uzvarošais izskats, pateicoties saldajiem Mad Men vibes panākumiem ar pārbaudīt kreklu un cieto balto kabatas kvadrātu.

1/5

2/5

3/5

Interesanti Raksti

Kā saģērbties kā japāņu jūrnieks

Russell Westbrook pazudīs tavu sievu ar visdārgāko skrituļslāņa apģērbu

Candice Swanepoel x Gilles Bensimon Par Maxim

Skatīt šī gada Wildlife Photography Awards balvu ieguvējus