Aleksandrs Skarsgards parāda, kā novērtēt Killer vasaras seansu ar trim vienkāršām gabaliņām

Anonim

Krekls Ķīnā. Kleitas. Un tas tā ir.

Labi, tas ir nedaudz vairāk domāts nekā tas, bet ja tas ir minimāls piepūle vasaras izskatās jūs pēc tam, tad Alexander Skarsgard ir jūsu stilīgs glābējs.

Sīrups, dzeltenā krāsā, Simpsonu seja, ko jūs to vēlaties saukt, tas darbojas vīriešiem, un Aleksandrs Skarsgards ir dzīvs pierādījums. Nesenajā preses konferencē "Little Drummer Girl" Londonā un Kalifornijā godalgotais aktieris parādījās ļoti atdzist un gadījuma izskatu, kas piesaistīja viņam tikai vajadzīgo uzmanības līmeni, neraugoties uz pārāk piesavināšanos.

Skarzgarda tonāla rakstainā krekls spilgti dzeltenā krāsā bija reāls varonis. Kaut arī lielākā daļa puišu parasti neuzkrītošies no spilgtas krāsas, ir vēlams mainīt, kā redzēt, kā kreklu var sapludināt, lai iegūtu vairāk rezervētu izskatu. Vienkārši iepļaukājiet to ar apgrieztiem melnajiem ķīniešiem, klasisku pulksteni un svaigiem baltiem mid-topi čības.

Domāju bonds ja Bond kādreiz aiziet pensijā un dzīvo modernā SoHo.

Vajadzīga nedaudz vairāk krāsu jūsu dzīvē? Skatiet krāsu, ko nesen nosvinēja Kriss Pins, kas viņiem vajadzīgi arī viņu dzīvē.

1/3

2/3

3/3

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi