Expert Hairstylist atklāj noslēpumu, kā iegūt perfektu frizūru

Anonim

Apskatīsim dažus metroseksuālos brīžus. Jūs rīkojaties tā, lai jūs būtu neaizskarams slavenības stilam un pārāk aizņemts, jo nekas vairāk kā ātrs pietrūks no rīta, bet patiesībā jūs rūpējas par savu frizūru. Jautājums ir, kā jūs izvēlēties pareizo frizūru, lai vislabāk atbilstu jums?

Ir daudz faktoru, kas stājas spēlē, tostarp tādas lietas kā sejas forma, matu daudzums un dabiskais veids, kā jūsu mati patīk sēdēt. Nu šodien ir jūsu laimīgā diena. Mums ir godalgota frizieris Anthony Nader, kas palīdz jums izskatīties un justies vislabāk, vienā virzienā.

Pētniecība pirms jūsu nākamās iecelšanas

Jūs skatāties uz drēbju stila ikonām, tad kāpēc ne jūsu matiem?

"Daudzi vīrieši nonāk manā salonā ar norādēm uz viņu mīļākajām zvaigznēm dapper frizūras, " skaidro Nader. "Ja jūs nevarat sagatavot pirms laika vai vienkārši uzvilkt dažus attēlus, kamēr jūs atpūšaties friziera krēslā, tas atvieglos mūsu darbu. Iespējams, jūs vienmēr būsit savā tālrunī. "

Naders saka, ka fotografēšanas iedvesma ir nenovērtējama agrīnās apspriešanas stadijā. Tas nodrošinās, ka gan frizieris, gan klients atrodas tajā pašā lappusē, un pats svarīgākais, jūs galu galā nokrāsoties ar frizūru, kuru jūs nevēlaties ienīst.

Komunikācija ir atslēga

Uzsākot apspriešanos, jūsu stilistam jums vajadzētu uzdot dažus jautājumus (ja ne, jūs varētu būt nepareizā iestādē). "Kad viņam ir rokturis par to, kas jums patīk par griezumu, viņš var novērtēt, cik labi tas darbosies tev, " saka Naders.

Sarunas tēmām ir jāattiecas uz:

  • Matu tips
  • Matu tekstūra
  • Dzīvesveida paradumi

Pēdējā daļa ir bieži ignorēts faktors, uz kuru uzsver Naders. "Vai esat gatavs katru rītu pavadīt laiku, atjaunojot savu jauno zvaigžņu izskatu? Ja atbilde ir nē, frizūra ir krūtis, pat ja jūsu ķēdes ir piemērotas tam. "

Sekojiet līdzi ekspertu padomiem

Viena no pirmajām lietām, ko veiks frizieris, ir aplūkot jūsu izaugsmes modeļus. "Teiksim, ka tev ir acis uz kādu no Bekhemas ikonu frizūras, bet jums ir vilnis jūsu matiem. Stilis nav sasniedzams, bet jums ir jābūt gataviem izspiest vilnu no matiem, lai tas atbilstu B kungam, "saka Naders.

"Vai šī ir saistība, kuru jūs esat gatavs darīt?"

Mēs to iegūstam. Ir grūti atteikties no idejas, kad jūsu sirdis to uzliek, bet klausieties ekspertus, ja tie piesargāties pret izskatu. Ir iemesls, kāpēc viņi zina, vai tas jums strādā. Ja jūsu frizieris domā, ka jūsu mati ir pārāk plāni, lai izvilinātu izskatu, nelieciet to kā apvainojumu - ņemt to kā konstruktīvu atgriezenisko saiti, kas novedīs tev uz taisnīgu ceļu uz labāku stilu.

Esiet reāli, saglabājot savu frizūru

Dienas beigās vissvarīgākais ir tas, ka izvēlētais stils atspoguļo to, kurš jūs esat un kā jūs vēlaties uztvert. Trendums ir labs, taču tas nekad nesamazina komfortu un uzticību.

"Jūs redzat šos ārzemju vīriešu modes parādes un visas spilgtās lietas, kas iet kopā ar viņiem (nemaz nerunājot par lielajiem budžetiem), un tas ir viegli nokļūt kaut kas, kas nav praktiska izvēle, " skaidro Nader.

"Stripa viss cits prom, kamēr jūs vienkārši skatīties uz matiem. Vai tas ir stils, ko jūs patiešām satraukti, lai atjaunotu, vai jūsu iedomātā burbuļa pārpludināšana ar realitātes pārbaudi, cik grūti to atjaunot? "

Atcerieties, ka modeļi un slavenības tiek ielādētas noteiktu laiku, lai noteiktu laiku. Ja jūs dzīvojat aizņemts dzīvesveids un nevarat atļauties stundu katru rītu, lai kārtotu savu frizūru, tad atbilde ir acīmredzama.

Zini savus matu produktus

Par profesionālu padomu vienmēr ievērojiet savu friziera padomu matu kosmētikā un jaunākos matu kopšanas risinājumus. Viņi strādā ar to vidēji astoņas stundas dienā, sešas dienas nedēļā visas savas karjeras laikā. Dodiet to, ko viņi iesaka izmēģināt mēnesi un ja tas nedarbojas, pastāstiet viņiem un pēc tam pieņemt lēmumu.

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi