Acīmredzot jūsu spermas daudzums palielināsies, ja jūs pārtraucat valkāšanu apakšveļa

Anonim

Visbeidzot, ir izrādījusies grūta patiesība, kuru jūs visi pazīstat. ar zinātni.

Nesenajā pētījumā ASV pētnieki no Harvarda TH Chan sabiedrības veselības skolas atklāja, ka vīriešiem, kuri valkāja bokseru šorti, bija 25 procentiem lielāks spermatozoīdu skaits nekā tiem, kuri bija stingrāki apģērbā. Citiem vārdiem sakot, ej komando, un jūs nekad neaizmirsīsiet ieročus.

Zinātniskais skaidrojums, kas publicēts žurnālā " Human Reproduction", protams, ir nedaudz sarežģītāks nekā tas. Tas attiecas atpakaļ uz hormonu uzturēšanu, kas ietekmē spermatozoīdu skaitu laimīgs. Pētījumā, kas veidoja 656 vīriešus, tika konstatēts, ka vēsākas temperatūras ap sēkliniekiem palielināja spermas ražošanu.

Tas ir saistīts ar to, ka spermas audzēšana ir visjutīgākā pret temperatūru virs 34 grādiem pēc Celsija (92 F). Šo parādību var redzēt siltākās dienās, kad sēnes zvīņo zemāk no ķermeņa, salīdzinot ar vēsākajām dienām, kad tās tuvojas līgumam.

Apakšveļas valstībā, biksītes un džoku šorti satver sēklinieku tuvāk ķermenim, kas izraisa sēklinieku sasilšanu. Boxer shorts vienlaikus uzņem brīvāku un "airier" fit, kas ir vairāk veicina spermas ražošanu.

Pētījumā iegūtie dati liecina, ka kopējais spermatozoīdu skaits palielinājies par 17 procentiem, kā arī 33 procenti vairāk peldēšanas spermu, salīdzinot bokserus ar stingrāku apģērbu. Par laimi šis konstatējums neietekmē spermatozoīdu formu vai DNS kvalitāti - tas ir vienkārši skaitļu spēle.

"Tā kā vīrieši var mainīt apģērba veidu, ko viņi izvēlas valkāt, šie rezultāti var būt noderīgi, lai uzlabotu vīriešu sēklinieku funkciju, " saka pētījuma vadošais pētnieks Dr Lidia Minguez-Alarcon.

Pārsteidzošie rezultāti tika iegūti no faktoriem, kas ietekmē spermas ražošanu, tostarp cilvēka vecumu, ķermeņa masas indeksu (ĶMI) un personiskos ieradumus, piemēram, smēķēšanu un. mēs tevi mazuļi neesam burbuļvannu izmantošana.

Tomēr jābrīdina, mainot savu apakšveļu šodien, nebūs iemesls palielināt spermatozoīdu skaitu nākamajā dienā.

Pētījuma dokumenta autore Dr Jorge Chaverro teica BBC, ka "viss spermas populācijas mainās aptuveni trīs mēnešus, tādēļ plānojiet iepriekš."

Nu tev tas ir. Kurš teica, ka ikdienas brīvās bumbas ir briesmas sabiedrībai?

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi