Austrālijas uzņēmēji dalās stratēģijās stresa un garīgās veselības pārvaldīšanai

Anonim

"Ir tāda viltota uzņēmējdarbības realitāte. Tas ir jauks un jauks darījums. Uztvere ir tāda, ka jūs strādājat savas stundas, jums nav jāziņo kādai dvēseli, jūs varat valkāt visu, ko vēlaties, jūs varat darīt visu, ko vēlaties. un tad beigās jūs saņemsiet lielu tauku pārbaudi. Tik tālu no realitātes. "

Stemans Premutiks, tehnoloģiju uzņēmums "Dimmi" ieguldītājs un dibinātājs, protams, neatstāj atbildi, kad jautā, vai ikviena idejas aizmugure-salvete izdzīvos tāls pārvadājumos.

Bet viņam ir taisnība: pat ja tas nav tik seksīgi kā runājot par vairāku miljardu dolāru vienradziem, uzņēmējiem ir jādomā par viņu garīgo veselību. Attiecībā uz garīgās veselības maiju mēs intervēja dažus Austrālijas vadošos empresarios, lai noskaidrotu, kāpēc 72% uzņēmēju ietekmē garīgās veselības stāvokli (salīdzinot ar 20% Austrālijas iedzīvotāju) un ko ar to var izdarīt.

Kāpēc statistika ir tik nestabila?

Marty Spargo, vienlaikus dibinātājs REIZE (Dollar-skūšanās Club enerģijas dzērieni), saka, ka šī statistika nav pārsteigt viņu, jo:

"Būt par uzņēmēju ir absolūti briesmīgi jūsu garīgās veselības dēļ."

Fakts ir šāds: vairums jauno uzņēmumu neizdodas, un ar to rodas daudz zaudēto naudas un laika. Martijs sacīja D'Marge, ka tas var novest pie: "Bažas par sevi plašāk un reizēm depresiju vai pat pašnāvību." Viņš turpina pateikt: "Pat veiksmīgi jaunie uzņēmumi ir emocionāli veltņi; tikai viņiem ir labākas dienas nekā slikti. "

"Plašsaziņas līdzekļi piesaista dažus veiksmes stāstus un ikviens, kas apsver iespēju atstāt savu darbu, lai sāktu savu biznesu, tiecas līdzināties dažu vienkoru panākumiem."

"Problēma ir tā, " viņš turpina: "Tas ir pilnīgi nereāli. Tā vietā mums jāuzrāda patiesību par jaunizveidotiem uzņēmumiem un kritumu, kas palicis pēc neveiksmes, lai cilvēki varētu iegūt pilnīgāku priekšstatu par uzņēmējdarbības būtību. "

Patrick Kidd, uzņēmējs, kura luksusa matu salons PATRICKS bija ļoti strauji no sākuma līdz pat daudznacionālam zīmolam, to atbalstīja; norādot, ka jūsu kuģa ekspluatācija izraisa nopietnas sekas.

"Uzņēmēja būtība ir kā bipolāra, nopietni! Vienu minūti jūs varat būt virs pasaules un sajūta neuzvarams, tad vienu e-pastu vai zvanu vēlāk jūs varat būt robežslimības pašnāvības. "

Tātad, vai strādājat stresa situācijā 9-5, uzsākat uzņēmējdarbību vai vienkārši domājat par sarežģījumiem: rūpīgi iepazīstieties ar šādiem garīgās veselības padomiem.

Ņemt trīs dienu brīvdienas

Ja jūs nevarat atvest sev atvaļinājumu, tas ir nākamais labākais (un ilgtermiņā varētu izrādīties ilgtspējīgāks). Stevan Premutico to piešķir, ļaujot viņam strādāt desmit gadus bez pārtraukuma, pirms viņš pārdod savu biznesu Tripadvisor.

"Ņemot brīvdienas 10 gadus, tas kļuva par manu galveno virzienu līdz beigām. Tas izklausās tik vienkārši, bet tas ir tik spēcīgs. Trīs dienu brīvdienās prom no biroja, lai atpūstos, atjaunotu un atjaunotu. Daudz lasīšanas, podcast un domāšanas. Es darīšu daudz lielākas domāšanas par biznesu un par manu dzīvi. Tas ir pārsteidzoši, kas var notikt, ja jūs vienkārši pametīsiet dažas dienas un ļausiet savai sirdij un prātam brīvi kustēties. "

Izveido pastāvīgu komandu

Matt Jensens, MJ Bale dibinātājs, saka, ka ir svarīgi izstrādāt īpašas uzņēmējdarbības stratēģijas, lai palīdzētu jums risināt uzņēmējdarbības dzīves pīķus un priekšrocības.

"Delegācija ir svarīga, tāpat kā pārliecinoties, ka jums ir lieliska komanda un stends, tāpat kā sportā."

Kaut arī "mūsu biz ir mūsu bērns, un dažreiz ir grūti atlaist" Stevan piekrīt, sakot, ka dienas beigās ir svarīgi, lai jūsu pusē būtu lieliska persona.

"Katalizators, kurš spēja panākt lielāku līdzsvaru un vairāk atkāpties, bija tas, ka es atradu patiešām pārsteidzošu 2IC, Asheesh Chacko. Es ticu viņam ar savu dzīvi un pirmo reizi daudzus gadus es zināju, ka biz paliks izdzīvot (un varbūt pat veiksmīgi!), Ja man nebūtu pirmā, pēdējā un 24/7! "

Esi uzticīgs tavai redzei

Limitless Living dibinātājs Jamie Gonzalez atgādina, ka prioritāšu noteikšana ir būtiska, lai saglabātu savu redzējumu. "Ja es jūtos spiests, tad es zinu, ka es daru kaut ko savā darbībā, man nebūtu jādara."

"Ja kaut kas man nepatīk, es to uzdodu. Jo vairāk vietas man patiks, ko patiešām mīlu darīt - jo vairāk es piedāvāju radošu saturu un iespējas daudz vieglāk. "

Personīgās veikali

Patrick Kidd saka: "Ja jūs patiešām vēlaties dejot ar velnu cik vien atverot sevi stresam, trauksmei un miega nespējai (salīdzinājumā ar parastu darbu), " ir svarīgi, lai personīgie noieta tirgi varētu izvairīties no stresa.

Liels meditācijas ventilators, Matt Jensen piekrīt.

"Es reliģiski praktizē pārpasaulīgo meditāciju un domāju, ka tas tiešām ir izdevīgs."

Fiziskā labklājība ir arī atslēga: vai tas ir svaru, skriešana, pieskāriena putekļi, peldēšana vai kāda ir jūsu lieta. Metsam personīgi viņš bauda grupu treniņu režīmu F45, "plus meditācijas līdzsvaru".

Get Coached

Patriks Kidds mums saka, kā, "Atsevišķā padomē no kāda no maniem valdes locekļiem es satiku psihiatri, kurš specializējās cilvēkiem, kuri strādā lielās stresa pozīcijās." Tas aizņēma piecas līdz desmit minūtes, kad "esot klāt brīdī" dodot savam smadzenim pārtraukumu, reizi dienā.

"Es jutos mazliet dīvaini to izdarīt pirmo reizi, bet tas, iespējams, ir viena no labākajām lietām, ko es jebkad esmu izdarījusi, un tagad es to ieteiku ikvienam, ar kuru es tikos līdzīgā situācijā."

Viņš to raksturo kā Ferrari dzinēju: tas ir veidots, lai apgrieztu grūti, bet tikai relatīvi īsā laika periodā, tad tas ir jāatdzesē.

"Ja pārāk stingri un pārāk ilgi, dzinējs tiks uzspridzināts, un jūs nevēlaties, lai tas tiktu darīts ar jūsu smadzenēm, kad esat nododis 10 gadus savu dzīvi un investoru naudas miljoniem dolāru uzņēmumā, nemaz nerunājot par Tas varētu ietekmēt jūsu personīgo dzīvi, draugus un ģimeni! "

Nepalaidiet uzmanību saviem draugiem

Stevans atgādina, kā viņš sniedza atbalstu draugam, kurš sāka sākuma ceļojumu.

"Pēc dažiem mēnešiem viņš mani piezvanīja un teica, ka viss, ko teicāt, bija izputējis. Bet tur ir viena lieta, ko tu nekad neesi man teicis - tā ir tik asiņaina vientuļa. "

Uzņēmēja ceļojums ir grūts, bet skaists brauciens. Kaut gan upuri ir nenovēršami, pārliecinieties, ka jūs turpināt pielikt pūles savā draudzībā.

Iestatiet robežas

Pārtraukt vainas sajūtu un noteikt robežas, bija spēcīgs visaptverošs ziņojums. Stevanam vissmagākais aspekts bija šāds: "Lai apturētu vainas sajūtu, ja neesmu atbildējis uz e-pastu dažu minūšu laikā (jebkurā diennakts laikā) vai piezvanu no kādas no manas komandas 24 stundas diennaktī."

"Es sapratu, ka es nevarētu būt lielisks līderis, lielisks domātājs vai jautri būt apkārt, ja es visu laiku un vienmēr būtu uz priekšu. tāpēc es sāku noteikt robežas. "

Šī pozitīvā blakus efekts, pēc Stevana teiktā, ir tas, ka jūs radīsiet jaunu novērtējumu jūsu komandas robežām un līdzsvaram.

"Robežas var būt tik vienkārši, kā atstāt savu tālruni pie durvīm, kad jūs ierodaties mājās, atstājot to mājās, kad dodieties uz pludmali vai dodat sev pusi dienas piektdienās."

Tātad, ja jūs kļūtu par uzņēmēju?

Saskaņā ar Stevana teikto: "Maz lietas ir tikpat noderīgas kā idejas atrašana pie zemes, problēmas risināšana, domu uzplaiksnošana uz planētas vai rūpniecības pārtraukšana." Bet jums būs jādod upuri, lai to izvilktu.

"Ja jums tas ir slavam un laimei, neveiciet lēcienu: paliekot savam 9-5 darbam un drošībai un saprātīgumam, ko tas sniedz."

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi