Awesome dāvanas vīriešiem, ja jums nav idejas, ko nopirkt

Anonim

Iegādājoties savu vīrieti, dāvana ir ielādēta lielgabals. Ja jūs iet pārāk spilgts, un viņam tas nepatīk, jūs riskējat izšķērdēt daudz naudas. Tomēr tas ir Lowball, un jūs varētu mazliet noslaucīt attiecības.

Lai palīdzētu jums izvairīties no tā (un tā, ka zeķes, viltīgas saites un istabas augi, kuru mērķis ir mirt vientuļu nāvi, var atgriezties neinficētajā miskastiņā, no kurienes viņi nāca), mēs esam izveidojuši visizkārtīgāko un funkcionālo dāvanu sarakstu jūsu pūļa puse kādreiz pievērsīs uzmanību.

Kā izvēlēties dāvanu, kuru patiešām patiks

Atkarībā no tā, cik ilgi jūs esat iepazīšanās, tas varētu viegli nobraukt uz augšu. Ja jūs tik ilgi neesat bijis kopā, uzmanīgi pārbaudiet, vai viņam patīk, piemēram, vīns, pirms šķirnes vintage vīnam. Ja jūs esat precējušies gadu tūkstošus, iespējams, ka esat iegādājies viņam dārgo summu par to, kas viņam jau patīk, tādēļ mazliet ieslēdziet to. Ziniet, kā jūs dzīvojat guļamistabā.

Ko izvairīties

Apakšveļa (ja vien tu neesi izlasījis šo ceļvedi), viss, ko jūs varētu iedomāties, saņemtu no sliktās tante Sousana, slikti slēpta dāvana sev, smaili ieteikumi (piemēram, skrejceļš, dezodorants utt.), JBHifi dāvanu kartes par lietām, ko tās labāk izvēlētos paši.

Kā to pamatot

Dzimšanas dienas, Valentīna un Ziemassvētku dāvanas nav jāpamato. Ne arī gadadienas. Tomēr, ja jūs nepacietīgi vēlaties nopirkt savu vīrieti simpātiju, vienkārši izveidojiet savu notikumu; izdarīt kredītkartes krāpšanu, iesaistīties naudas atmazgāšanas shēmā, melot, krāpties, nozagt, pateikt viņam, ka atrodat savu labāko matei izcili pievilcīgu - iespējas ir bezgalīgas!

Vai tev attaisnojums ir sakārtots? Tagad vienkārši izvēlies savu vīru.

1/26

Runneram un peldējam cilvēkam

Kad Beau's redzēsies JLB bezvadu austiņas ar austiņām, viņa sašķelti balto ābolu austiņas būs nepacietīgi izmesti. Šie JLB ir izstrādāti, lai paliktu ērti un ērti visos treniņos, vienlaikus meklējot gludu AF. Labākais no visiem, viņš faktiski tos izmantos. No $ 300.

PIRKT

2/26

Bookish cilvēks

Ja jūs meklējat, lai saņemtu savu sērfot apsēsts draugs ar vasaras plakne burvestību, viņi novērtēs šo dāvanu no ķermeņa trash proza, Chas Smith. No 25 ASV dolāriem.

PIRKT

3/26

Piedzīvotam cilvēkam

Videi draudzīgie vīrieši iemīlēs šo līderi, stilīgo ūdens pudeli, kas 24 stundas paliek auksts un karsts 12. No 35 $.

PIRKT

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi