Baume ir Richemont's jauns pieejamu pulksteņu zīmols, kas ir pilnībā pielāgojams

Anonim

Ja vārds izklausās pazīstams, tad jūs netiktu pieļauta kļūda. Baume ir Šveices pulksteņu Baume & Mercier jaunais spinoff zīmols, kas koncentrēsies uz mūsdienu modeļu piegādi, kas piedāvā pielāgošanās un ilgtspējības līmeni, kāds nekad agrāk nav redzams Richemont skatīšanās grupā.

Un pirms mēs nonākam pie tehniskām detaļām, tas ir īpaši pieņemams ar cenām, sākot no tik maziem kā 540 ASV dolāri. Baume ir spējusi sasniegt šo cenu, pateicoties kvarca un japāņu mehāniskajām Miyota kustībām kopā ar videi draudzīgiem materiāliem, piemēram, siksnām, kas izgatavotas no dabīgiem un pārstrādātiem materiāliem - domājams korķis, lins, kokvilna, Alcantara un PET plastika.

Baume pulksteņi, lai izceltu savu identitāti jaunākajā paaudzē, nerādīs dārgmetālu vai dzīvnieku izcelsmes materiālus. Visi modeļi iezīmē alumīnija korpusu nerūsējošā tērauda vietā, un 12:00 atzīmē atšķirīgu kroni, atšķirībā no tradicionālās 3:00 zīmes.

Pašlaik pulksteņi ir izstrādāti Ženēvā un tiek montēti Richemont objektā Nīderlandē. Ir plānots uzcelt vairāk ražošanas vietu, kur pulksteņi tiks pārdoti, lai varētu vēl vairāk samazināt produktu tranzītu un oglekļa nospiedumu.

Baume sāks darboties ar divām kolekcijām: Iconic Series un Custom Timepiece Series. Iconic būs iebūvēts 41 mm korpuss, kas savienots ar uzlabotajiem materiāliem, un automatizēta kustība "Miyota", kas nodrošina 40 stundu jaudas rezervi.

Pielāgotais pulkstenis tikmēr būs dažādos stilos ar 41 mm mazu sekundes variantu, 41 mm atpakaļgaitas variantu, 35 mm moonfāzes modeli un 35 mm mazu sekundes iespēju. Šo gabalu pielāgošana var tikt tālāk mainīta, izmantojot virkni gadījuma iespēju, roku apdares, siksnas un pakaļgala.

Tagad varat apskatīt Baume tiešsaistes konfiguratoru, lai izveidotu savu skatīties. Brīdinājuma vārds, tas ir diezgan atkarīgi.

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi