Bēdas ir patiešām labs jums, psihologi tagad aprēķina

Anonim

Tikai tad, kad es domāju, ka man bija kaut kas nepareizs, sēžot pie manas gultas malas un nepārtraukti raudzījies manas guļamistabas drūmā 20 minūtes dienā; izrādās, es esmu viss labi!

Tā ir taisnība, dāmas un kungi, tagad jūs varat raudāt ar prieku, jo skumjas oficiāli ir laimes atslēga. Jā, tu izlasi šīs tiesības. Mūsu maz ticamā pestīšanas avots? Romantiski dzejnieki un vācu zinātnieki. Plus, veselīga nūjiņa no Broka Bastjāna, Austrālijas psihologa un 2018. gada grāmatas "Pārējā sirds laime" autors : "Vairāk bezbailīgas pieejas dzīvošanai" autors.

Pirms mēs iegūsim datus, atlaidīsim dažus mīti. Pirmām kārtām, tā kā šķiet, ka tas ir intuitīvs, kā tas izklausās, ir loģiski, ka bēdīgums ir galvenā laimīgā dzīves sastāvdaļa. Padomā par to: vissliktākie depresijas aspekti ir apātija un letarģija. Bet, kad esat skumji, jūs neesat vienaldzīgs: jūs par to esat sajukuši vai sajukuši. Tā kā jūs rūpējat. Un šī ir laba garīgi veselīgas personas pazīme, jo dzīvē ir daudz lietu, kas mudina jūs nožēlot. Tas ir, kad jūs pārtraucat dāvāt sūdi, ka kaut kas nav kārtībā.

ko sauc par nervu sabrukumu, es zvanu oops, nejauši redzēju lietas, kā tas ir

- tik skumji šodien (@sosadtoday) 2018. gada 25. jūnijā


Tātad, varētu iemācīties aptvert "ir bēdīgs", izārstēt pasaules pieaugošo depresijas līmeni? Saskaņā ar Broka Bastjāna teikto, stigmatizācija par negatīvām emocijām patiesībā ir viens no depresijas cēloņiem. Ja cilvēki varētu redzēt savus melanholijas uzbrukumus kā neizbēgamu pāri viņu prieka brīžiem - un atzīst šo mijiedarbību kā būtisku dziļas depresijas dzīves ilguma daļu (tiem, kuriem nav ķīmiskas nelīdzsvarotības spēlē), vajadzētu samazināt.

Tas ir tas, ko Keats bija nokļūst pie viņa "Ode par melanholija". Romantiķi uzskatīja, ka īslaicīgie ekstazī momenti mēs visi piedzīvojam pokies / mūsu mīlestības dzīvēs / septiņas tequila naktsklubā: "Noguldiet (-s) ar skaistumu-skaistumu, kas mirs. "Jo, " Fancy nevar maldināt tik labi, kā viņa ir famed darīt. "Citiem vārdiem sakot: mēs visi vēlētos domāt, ka tas ir iespējams - pat obligāti - ka, ja mēs veiksim" dzīves izvēli ", mēs spēsim uzturēt mūsu laime.

Klīniskie psihologi tagad piekrīt, ka tas ir nepatiess. Patiešām, atslēga, kas palielina jūsu laimi, ir pieņemt, ka neatkarīgi no tā, cik labs tu esi dzīvē, tu nebūsi laimīgs 24 stundas diennaktī, un šī sliktā dzīve (obligāti) nenozīmē, ka jūs nespējat dzīvot . Tas vienkārši nozīmē, ka jūs esat cilvēks.

mazajām sarunām ir vajadzīga 100% lielāka enerģētiskā vērtība, nekā to veido

- tik skumji šodien (@ sosadtoday) 2018. gada 15. augustā


Cilvēkiem, kuriem ir izpratne, cilvēki mazāk saskaras ar klīnisku depresiju. Kā ziņoja kvarcs, "Ķīnā un Japānā gan negatīvas, gan pozitīvas emocijas tiek uzskatītas par būtisku dzīves daļu. Skumjas nav šķērslis, lai piedzīvotu pozitīvas emocijas un atšķirībā no Rietumu sabiedrības - pastāvīgs spiediens nav priecīgs. "

"Persona, kas dzīvo Rietumu valstī, četrkārtīgi vai desmit reizes vairāk piedzīvo klīnisku depresiju vai trauksmi dzīves laikā nekā indivīds, kas dzīvo austrumu kultūrā."

Kā psihologs Broks Bastijans pērn pārbaudīja šo sabiedrības cerību meklēt laimi cilvēkiem. Viņš sadalīja 116 koledžu studentus trīs grupās, lai veiktu neiespējamu anagramu uzdevumu. Pirmajai grupai teica sagaidīt neveiksmi. Otrajai grupai nebija un pabeigts tests "laimīgajā telpā" ar motivējošiem plakātiem un jautrām Post-it piezīmēm. Trešajai grupai tika piešķirta neitrāla telpa.

"Pati Delightjas templī / Veil'd Melanholijai ir viņas sovran svētnīca" (Keatss, Ode par Melanholiju)

Kā ziņo Quartz, "Pēc uzdevuma pabeigšanas visi dalībnieki paņēma satraukumu par testu, kas izmēra to atbildes uz anagramma uzdevuma neveiksmi un aizpildīja anketu, kas izstrādāta, lai novērtētu, vai sabiedrības cerības ir laimīgas, ietekmējot to, kā viņi apstrādāja negatīvas emocijas. Tajā laikā viņi arī pārbaudīja viņu emocionālo stāvokli. "

Pēc tam Bastjans atklāja, ka studenti "laimīgajā istabā" vairāk uztrauca viņu neveiksmi nekā pārējo divu istabu cilvēki. "Ideja ir tāda, ka tad, kad cilvēki nonāk tādā kontekstā, kurā laime tiek augstu vērtēta, tas rada spiedienu, kas viņiem būtu jūtams šādā veidā, " sacīja Bastjans Kvarca . Tad, kad viņi piedzīvo neveiksmi, viņi "atdzīvina par to, kāpēc viņi nejūtas tā, kā viņi domā, ka viņiem vajadzētu būt sajūtām", vēl vairāk pasliktinot viņu prāta stāvokli.

Vēl viens grēku pārņemšanas priekšrocība ir tāds, ka sāpīgi laiki iedvesmo mūs ar atribūtiem, kas ilgtermiņā padara mūs laimīgākus. Bastijans stāstīja kvarca laikā, ka laikā, kad mums ir grūtības, mēs visciešāk sazināmies ar cilvēkiem, kā arī, ja mēs veidojam mūsu izturību.

dzīve ir kuce, un tad jūs domājat, ka tas var būt kārtībā sekundē, un tad tā ir kuce no jauna

- tik skumji šodien (@sosadatoday) 2018. gada 8. augustā


Tajā pašā laikā viņš brīdināja cilvēkus neuztvert savus atklājumus burtiski. "Tas nav tas, ka mums jāmēģina dzīvot sliktāk. Tas ir tas, ka, mēģinot izvairīties no skumjām, redzēt to kā problēmu un cenšamies uz nebeidzamu laimi, mēs patiesībā neesam ļoti laimīgi un tādēļ nevar baudīt patiesas laimes priekšrocības. "Pamatā: labāk ir jātiecas uz" labi pielāgotu ", nevis laimīgu.

Interesanti Raksti

Kā saģērbties kā japāņu jūrnieks

Russell Westbrook pazudīs tavu sievu ar visdārgāko skrituļslāņa apģērbu

Candice Swanepoel x Gilles Bensimon Par Maxim

Skatīt šī gada Wildlife Photography Awards balvu ieguvējus