Bell & Ross BR V2-94 Racing Bird Chronograph ir cieņa nākotnes sacīkstēm

Anonim

Konceptuālā sacīkšu plakne ar ierobežotu pārnesumkārbu ir Bell & Ross aleja.

Francijas pulksteņu kompānija 2018. gada Baselworld konvencijai debuted BR V2-94 Racing Bird Chronograph, drosmīga pilota hronogrāfs, kas izceļ to konceptuālās BR-Bird sacīkšu plaknes gludu estētiku, kas apvienota ar unikālu aizmugures kabīni.

Šim darbam nav vintage iedvesmas ar skaidru uzsvaru uz mūsdienīgu izskatu. 41 mm nerūsējošā tērauda korpuss satur BR-CAL.301, automātisku kustību, kas vada stundas, minūtes, sekundes, datumu un dvīņu 30 minūšu hronogrāfu skaitītājus.

Šīs detaļas precīzi pretēji baltajam ciparam, pateicoties oranžās sekundes rokām, un hronogrāfu papildu ciparnīcas, kas iestatītas zilā un baltā krāsā.

Arābu cipari arī nodrošina skaistu pieskārienu salasāmības priekšpusē, un viss gabals ir pulēts ar zilu rāmi.

BR V2-94 Racing Bird Chronograph piedāvā 42 stundu jaudas rezervi un 10 metrus ūdens izturību. Tas būs pieejams tikai 999 vienībās un tiks savienots ar zilu ādas siksnu vai tērauda aproci.

Ierobežots līdz 999 vienībām, BR V2-94 Racing Bird ir aprīkots ar ETA 2894-2 (kuru B & R aicina ar BR-CAL.301) un ir pieejams zilā ādas siksniņā vai ar tērauda aproci.

Neviena oficiāla Austrālijas cena vēl nav izlaista, bet ASV cenas pašlaik sākas no 4800 ASV dolāru ādas siksnas versijai. Mēs to atjaunināsim, tiklīdz būs paziņots par vietējo cenu.

Interesanti Raksti

Šīs īsās frizūras un frizūras vīriešiem dos jums sezonā

Smart Casual ir oficiāli miris - tas ir kā valkāt Dress Code 2018

Step Inside Zviedrijas pārsteidzošais ledus viesnīca 2018. gada ziemai

David Jones atklāj to, kas nāk vīriešu modes šovasar