Bentley X Savile Row pasūtījuma kolekcija

Anonim

Kopš 1919. gada Bentley ir līderis augstas klases automobiļu rūpniecībā, kas pazīstama ar rokām gatavotu informāciju, profesionālu meistarību un bezkompromisu greznību. Šīs kopīgās vērtības padara uzņēmumu negaidīti ideālu pretim Savile Row leģendārām ekskluzīvām šūšanas darbnīcām.

Bentley Motors atzīmējot savu britu ciltslietu un apņemšanos bagātīgi izklaidēties, Bentley Motors ir pasūtījis četras Savile Row mājas, lai radītu unikālas, modernas klasiskās braukšanas jakas interpretācijas.

Dege & Skinner, Gieves & Hawkes, Henry Poole un Huntsman ir izmantoti, lai padarītu viņu vērpjot par ikonu apģērbu. Par godu izstādei "Savile Row and America: Sartorial Īpašās attiecības", kas nesen tika atvērta Amerikā.

"Šī partnerība izceļ divus luksusa uzņēmumus, kuriem ir vēsturiska rokdarbu detaļa un kuri turpina šo bezproblēmas kvalitātes tradīciju 21. gadsimtā, " Bentley paziņojumā paziņoja par sadarbību.

Pēc pašreizējās izstādes Vašingtonā, DC, jakas ceļos atpakaļ uz Londonu un paliks redzams savās Savile Row mājās. Individuālās apģērba žaketes ir pieejamas no katras mājas ar privātu komisiju.

1/9

2/9

3/9

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai