Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. Aaron Taylor-Johnson, Jamie Dornan & Donald Glover

Anonim

Kad tuvojas ziema, mēs varam sagaidīt, ka jūs drīz būs bombardēti ar uzaicinājumiem uz pavasara vasarnīcu skatu. Ja jūs noskūpējat savu galvu par to, ko jūs varēsiet izrakt no jūsu drēbju skapja dziļumiem, lai šos obligātos notikumus apturētu, atpūsties un klausītos. Šonedēļ vislabāk apģērbtie Holivudas slavenību vīrieši absolūti mācījās mums formālos apģērbā ar virkni sarkano paklāju, kas noteikti iedvesmoja jūsu nākamo pušu izskatu.

Šonedēļ bija 50 tonnās pelēkas, burtiski un metaforiski. Mr Kristians Greijs, ama Džeimijs Dornans, iznāca pelēkā krāsā ar pāris stilīgu bruņurupuču nokrāsu, Aaron Taylor-Johnson sapulcināja savu pelēko ansambli ar kaklasaiti un kabatas kvadrātiņu un Milo Ventimiglia slāņveida teksturētu pelēko kreklu zem klasiskā melnā numura Holivudas ārzemēs Preses asociācijas stipendiju banke.

Par lietas spilgtākajām pusēm Chris Pine atkal bija ar pāris drosmīgām augsta krekls biksēm, Donalds "Childish Gambino" Glover turēja to atdzist neuzkrītošā krēma uzvalkā un klaiņos un "Pete's Dragon" aktierim Wes Bentley ieguva balvu par visvairāk episkā bārdu, kas sapārota ar rafinētu dziļu jūras kostīms.

1/6

Aaron Taylor-Johnson

Apmeklējot Holivudas ārzemju preses asociācijas stipendiju banketu, Aarons Teilors-Džonsons devās uz asu pelēko uzvalku ar kaklasaiti un kabatas kvadrātu mazliet papildus klasei.

2/6

Donalds Glovers

Donald Glover aka Childish Gambino saglabāja savu izskatu un uz vietas FOX Summer TCA preses tērzē ar krēma uzvalku ar atvērtu baltu kreklu un iedeguma lāpām.

3/6

Jamie Dornan

Mr Christian Gray, pazīstams kā Jamie Dornan, izceļas ar izskatu "Late Show with Stephen Colbert", kas ir neticami stilīgs klasiskajā pelēkā uzvalkā ar iedeguma kostīmiem un bruņurupuča nokrāsām.

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai