Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. Ben Stillers, Kriss Pins un Joels Edgertons

Anonim

Domāju, ka jūsu melnā un baltā pingvīns uzvalks ir vienīgais formālais apģērbs, kas jums vajadzīgs šajā sezonā? Padomā vēlreiz.

Holivudas pārsteidzošie vīrieši kļūst eksperimentāli ar krāsu un faktūru. Šīs nedēļas laikā Džeinas Got Gun pirmizrāde Ņujorkas dīķī tika iecienīta "Navy shine", kas bija šoreiz iecienīta Ben Stilera mugurā pie "Zoolander No. 2" skrīninga Sidnejā un Aussie Joel Edgerton.

Kriss Hemsworths arī dziedāja blūzu, kad viņš pameta Bowery viesnīcu NYC, bet Laurence Fishburne un Kriss Pins spēlēja ar rupju un pelēkas krāsas toņos, un Džozefs Gordons-Levits ieguva nemiernieku ar ikdienas pledžu numuru.

Nebaidieties to sajaukt šajā sezonā.

1/6

Ben Stillers

Ben Stillers pierāda, ka tur ir vairāk dzīvības nekā patiešām, patiešām, smieklīgi labs, apskatot Sidnejas skrīningu par "Zoolander Nr. 2" depp jūras kara flīžu uzvalkā un perfektu Blue Steel montāžu.

2/6

Laurence Fishburne

Pierādot, ka šis vecums ir tikai skaitlis, Laurence Fishburne pievienojas sudraba lapsai vienā nakts 100 gadu priekšrocībā NYC stilīgā brūnā peacoat, ādas cimdos un 2-tone bruņām.

3/6

Chris Hemsworth

Vai tu izskaties šo slidens pārbaudi? Kriss Hemsworths atstāj Bowery viesnīcu NYC klasiskajā zilā uzvalkā un vājā kaklasaite, nemanāmi kopjams mati un sejas mati.

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai