Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. Will Arnett, Rami Malek un Justin Bieber

Anonim

Vēl viena nedēļa uz leju, kas nozīmē, ka laiks iepazīties ar labāko vīriešu modeli izskatās svaigs no Holivudas ielām un sarkanajiem paklājiem.

Šonedēļ bija jauka šķērsgriezuma formāla un gadījuma rakstura izskats. Stīgu ielās stilā bija Brad Goreski apgrieztās biksēs un bumbvedējs, Brooklyn Bekhems pie LAX viņa paraksta plaša malu cepure un pārbaudīja Vans un Biebs šūpojot lielizmēra zamšādas bumbvedēju, izrauj džinsus un jaunu īsāku frizūru viņa Billboard Music Awards sniegumu.

Uz sarkanajiem paklājiem visā pasaulē bija arī daudz vīriešu stila iedvesmas. Will Arnett satricināja pelēko uzvalku Ninja Turtles pirmizrāde, kamēr Robot Rami Malek devās uz brūnu un Aziz Ansari apģērbja divburtu apskatīt Peabody balvas.

Neatkarīgi no tā, vai jūs eksperimentējat ar krāsainu kostīmu vai ieliekot savu aksesuāru un virsdrēbju spēli uz ielas, ir pienācis laiks uzņemties modes risku jaunajai sezonai.

1/6

Will Arnett

Smieklīgs puisis Will Arnett parādījās Ninja Turtles pirmizrādē gaiši pelēkā uzvalkā, pievienojot brūnām kleita kurpēm un atvērtu baltu kreklu un bruņurupuču apvalku toņus savā kabatā par nepietiekamu eleganci.

2/6

Rami Malek

Mr Robot, Rami Malek vienmēr izstrādā stilu paziņojumu par sarkano paklāju un Peabody balvas nav izņēmums. Zvaigzne devās uz visu brūnu tērpu ar bezrūpīgu kreklu par godu.

3/6

Brad Goreski

Brad Goreski mums parāda, ka ielas stilam nav jābūt garlaicīgi. Slavenais stilists devās uz šiksmiltiņu bumbvedēju, apgrieztiem ķīniešiem un bruņām.

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai