Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. Tom Hardy, Bradley Cooper & Jake Gyllenhaal

Anonim

No 2015. gada nav daudz palikušo, taču Holivudas vadošie vīrieši neuzrāda raksturlielumu palēnināšanos.

Šonedēļ viss bija par indie zvaigznēm. Vienkārši paņemiet Rami Malek mod-punk izskatu baletā, stingrā redhead Domhnall Gleeson burgundiejā "The Revenant" pirmizrādē un Aaron Paul saglabājot to klasisko melnā pie Celebration for Bryan Cranston.

Tas nenozīmē, ka Holivudas sudraba ekrāna skavas nebija labā formā. "Revenant" vadošais cilvēks Tom Hardy eksperimentēja ar attieksmi un aksesuāriem, Bradley Cooper saglabāja savu zvaigžņu sarkano paklāju rep smalku pārbaude 3 gabals par "Joy" pirmizrāde un Jake Gyllenhaal satricināja oficiālu daywear kā boss Dubajā Starptautiskajā filmu festivālā .

Parādiet viņiem, kā tas ir paveicies, puiši.

1/6

Aarons Pāvils

Aarons Pīls, kurš godina savu "Breaking Bad" līdzzvaigzni Bryan Cranston Ņujorkā, svinības dēļ, Aarons Pīls ielej "Jesse" slepkavību par melnbaltu ansambli ar teksturētu zeķes un biksēm nekā gadījuma melnā tee.

2/6

Jake Gyllenhaal

Džeiks rokā oficiālos dienas laikrakstos, piemēram, 2015. gada Dubaijas Starptautiskajā filmu festivālā bosā klasiskajā melnā uzvalkā un kaklasaišu ar slideniem ceļmaliem un izturīgu bārdu.

3/6

Rami Malek

Atklājējs Rami Malek ierodas LA Dance Project 2015 Benefit mod-punk izskata tieši no skrejceļa. Vīrs uzklāj ādas bikeri pa baltu pogas uz augšu un piepilda izskatu ar melniem, plāniem biksēm un ādas zābakiem.

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai