Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. Jensen Ackles, Pharrell un Cristiano Ronaldo

Anonim

Stilīgākie nedēļas vīrieši ir, un jūs varat likt savu naudu uz Hilary, tas ir vēl viens nopietns labs.

Labi, varbūt nepiedalieties Hilarij, bet ticu, ka šīs nedēļas puiši ir labi izgriezti kolektīvi. Komplekta vadītājs ir futbola lielākā zvaigzne Cristiano Ronaldo, kas nesen parakstīja savu miljardu dolāru dzīvi prom Nike.

Preses konferencē Ronaldo bija grezns ielu apģērbs ar čības, kas savienoti ar apgrieztām biksēm, kleitu kreklu un apkakņu bāru. Diezgan ciets izskats patiešām. Citur slavenības ķēdē bija Supernatural zvaigzne Jensen Ackles, kas novirza savu visu amerikāņu atdzist melnā ādas jaka, kokogles izmazgā džinsu un melnas ādas tuksnesis zābakus. Šim vīrišķajam slepkavu skapī ir jāaizpilda arī ceļotāji.

Pharrell Williams nav nepieciešams iepazīties ar stila spēli. Viņš atradās Biljardera zēnu klubu nozīmīgākā veikala atvēršanā Ņujorkā, kas nesen bija iegremdēts eklektisma drukas apģērbu paraksta cenā. Viņš varēja to izdarīt ar smaidu.

Apkalpes noapaļošana bija piemērota vēstniekiem Džeremijam Renneram trīsdimensiju un Eddie Redmayne klasiskajā britu tvīda izgriezumā.

1/6

Krištianu Ronaldu

Ronaldo izrādījās ierastajā Nike darījuma stilā. Kleitas, apgrieztas bikses, balta krekls, kas visu laiku tika nospiests, apkakles josla un melns zīds ar rāvējslēdzēju, kas pastiprina izskatu līdz smieklīgam asuma līmenim.

2/6

Jensen Ackles

Supernatural zvaigzne un tēvs to joprojām ir pēc vairāk nekā 10 gadiem, apkarojot monstrus uz ekrāna. Ādas jaka, ceļmalas, džinsi un zābaki. Mums ir uzvarētājs.

3/6

Pharrell Williams

Pharrell ierodas retu publisku izskatu Ņujorkā viņa parastajā vēsā un eklektisma ielas pavedienu plūsmā.

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai