Vislabākās kurpes vīriešiem ar lielu asu kājām

Anonim

Apavu iepirkšanās nekad nav ļoti jautri, un tas tikai pasliktinās, ja visvarenais tevi lāsīs ar lielām kājām. Daudzi no labākajiem apaviem neņem vērā atšķirīgas pēdas platumu un tos, kas mūs atgādina par to, ko mūsu valkāšanai izmantojuši pamatskolas skolotāji. Pietiks pateikt: nav elegants. Tāpēc, lai cerētu, ka tie, kuriem ir rotunda dūriens, mēs esam izšķīduši interneta dziļumu, lai izveidotu divdesmit vislabāk piemērotos apavu kurpes darījumiem, nedēļas nogalēs un sporta zālē, kā arī norādes, kas jums palīdzēs gar ceļu .

Cik plaša ir?

Šis nav precīzi universāls. Katram zīmolam ir savs iekšējais apzīmējums, kas piemērots plašam pielietojumam, tāpēc jums ir jādara savs pētījums savā tīmekļa vietnē vai veikalā, lai izvēlētos pareizo. 2E ir populārs apzīmējums plašai piemērotībai (kāpēc tas nav 2W, mēs neesam pārliecināti), bet jums joprojām būs jādara papildu legwork, lai pārliecinātos, ka jūs pērkat kurpes, kas nedos jums pūslīšus vai pagrieztu jūsu kājas violets

Eksperimentējiet ar dažādiem materiāliem

Tas ir ļoti prieks, ja jūs strādājat konservatīvā birojā, bet mīkstāki materiāli parasti ir piemēroti plašākām kājām nekā viņu mazāk piedošanas, cieto ādu brāļi. Materiāli, piemēram, zamšādas un nūbatas stiept, vairāk pārvietojas ar jūsu kājām, pat ja tie ir vairāk gadījuma pusē un, iespējams, neiztur testu darbā. Tas nav baismīgs, kaut gan mēs esam iekļauti tālāk aprakstītajos apavos, kas ir perfekti pat vissīkākajām korporatīvajām vidēm.

Nepalaidiet par Con

Lielākā daļa apavu pārdevēju centīsies veco dziju "ādas apavu stiept", un tas nav pilnīgs meli - bet tas nav īsti svarīgi. Pat ja jūs esat slinks, sēdošs gabals no sūnas, kura ikdienas vingrinājums ir pastaigas no jūsu kabīnes uz biroja uzkodu bāru, lai saņemtu Twisties maisiņu, jūsu kājas dienas laikā pūš. Tas, kas jūtas "tikai nedaudz pievilcīgs" DJ, var izraisīt pasaulei sāpes, kas darbojas autobusa virzienā uz ārējiem priekšpilsētām pēc sešiem vakarā.

Iet uz Cordwainer

Pirms jūs jautāt, "ko ellē ir cordwainer?", Mums, iespējams, vajadzētu atgādināt, ka daži puiši vienkārši neatbilst nevienai apaviem, pat ja tie ir plaši piemēroti. Lai novērstu pūslīšu dzīves ilgumu, ceļojumus uz podiatristiem un nepievilcīgu lēcienu, kas liek sievietēm izvairīties no jums, iespējams, vēlēsities ietaupīt naudu (ti, shitload) un sabojāt kurpju. Viņi var pielāgoties spec, pievienot detaļas, no kurām jūs nevarat nokļūt kādā citā apavā, un nodrošināsiet to, ka jūs varat pateikt, ka jūs varat teikt, ka "tā patiešām ir uz vietas", kad jūsu partneri darbā jautā, kur jūs pērkat kurpes.

1/20

ASOS tuksnesis

Mūžīgs stomper, tuksnesis boot ir grūti pārspēt. Steve McQueen popularizēja, viņi ir kļuvuši par ilggadēju, gudru gadījuma stilu, kas papildina džinsu, chinos un gandrīz visu citu, izņemot boardies vai tox. ASOS zīmols ir pieejams akmens ziemassvētki, un jums nebūs jāmaksā vairāk kā 50 dolārus.

2/20

ASOS Tan Chelsea Boot

Ja tuksneša zābaki ir ikdienas apavu karalis, ķelšu zābaki ir dūriens, kas vēlas viņu atbrīvot. Pieskaroties gudrākam, bet ne mazāk daudzveidīgam kā tuksnesis, "chelsea" zābaki ir ideāli piemēroti vienkāršu džinsu un baltu krekla kombinēšanai. (Faux) zamšāda maina lietas ikdienišķi un nesaglabā kājas pēc ilgas nakts uz flīzēm.

3/20

Frank Wright Brogue

Franka Wrighta melnās bruņas fotografē klasiskās murgu piedzīvojumus, neuzvelkot Bransvikas štata hipstera teritorijā. Broguing ir vienkārša, mazāka uzņēmējdarbības alternatīva vienkāršajām Oxfords vai Derby's, un pie astoņdesmit dolāriem jūs varētu būt mazliet muppet pateikt nē.

Interesanti Raksti

Pierce Brosnan ir apguvusi DILF lidostā. Lūdzu ņemiet vērā

Smart Casual ir oficiāli miris - tas ir kā valkāt Dress Code 2018

WTF Vīrieši valkāja Ņujorkas modes nedēļu

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā kleita kā Tokijas vietējais