Melnās savilcēju kleita kods - vakarā valkāt kā Džeimss Bonds

Anonim

Tuxedo, melns kaklasaite, vakariņu kleita, 007 duds, pingvīns uzvalks

.

Ko jūs saucat par visformālāko apģērba kodu (un mēs noteikti ceram, ka tas nav pēdējais), izredzes ir, ka jūs nekad izskatīsieties labāk nekā tad, kad esat apģērbts šajā viedajā ansamblī.

Divdesmitā gadsimta sešdesmitajos gados britu vidusšķiras un augstākās klases vīrieši sāka mazināties ar aizēnotām modes formalitātēm, kas jau sen bija pieņemts standarts augstā sabiedrībā. Prim un pareizu dienas apģērbu nomainīja ar ikdienas kostīmiem, un formālā vakara pārsegs atvieglo vienkāršāku un īsāku versiju. Kaut arī vispirms bija pretrunīgi, bezšuvju apvalka nākotne tika nodrošināta 1865. gadā, kad Velsas princis uzdeva zilā zīda smēķēšanas žaketu un atbilstošas ​​bikses no Savile Row drēbniekiem Henry Poole & Co

Vīriešu stils ir gājis garu no 19. gadsimta, bet melnā kaklasaite nekad nav zaudējusi savu šarmu. Tendences var nākties un iet, bet smokings ir uz visiem laikiem. Diemžēl, ņemot vērā to, ka 21. gadsimtā trūkst gadījumu, lai uzzinātu šo grādu, daudzi vīrieši ir zaudējuši, kā efektīvi izskatīt izskatu. Mēs domājam, ka tas ir nopelts kauns, tāpēc šodien mēs piedāvājam avārijas kursu aizmirstajā mākslā, lai uzvilktu melnā kaklasaites apģērba kodu.


SAISTĪTĀS: Kā saģērbt kokteili

Melngalveles kleita kodeksa definīcija (un izņēmumi no noteikumiem)



No Vindsora hercogs 30. gados līdz Džeimsam Bondam

.

labi

.

viss Džeimss Bonds jebkad ir bijis, melns kaklasaite joprojām ir standarta formālais apģērbs, kas nozīmē, ka ir svarīgi to pareizi iegūt. Apģērbu koda konvencijas laika gaitā maigi attīstījušās, bet, ja jūs ievērojat noteiktas vadlīnijas, jūs nevarat palīdzēt izskatīties labi.

Sāksim ar pamatiem: kas vispirms ir melns kaklasaite? Parasti valkā tikai notikumiem pēc 18:00, melnā kaklasaite ir mazāk formāla nekā balta kakla / astes kombinācija, bet formālāka nekā standarta kostīmi. Melnā kaklasaites pamatsastāvdaļas ir melna, jaka ar atbilstošām biksēm, papildu melna formāla veste vai kummerbunds, balta formāla krekls, melns lencītis, melnā kleitas zeķes un melnas formas kurpes.

Visbiežāk tradicionāli smokings ir izgatavots no melnas vates. Siksnas vai grosgrain apvalki atrodas uz jaka atloksnēm un pogām, un garš bikses garums pārsniedz marķējumu vai jostu. Protams, tradīcijas tiek veidotas kā rotaļlietas, tādēļ šajās dienās jūs atradīsit melnu kaklasaiti, kas vairs nav melna. Midnight blue ir dapper alternatīva, un daži gentes pat braving citas, drosmīgākas krāsas. Velvet ir arī populāra alternatīva klasiskajam tuksam.

Triks šeit ir sajaukt personīgo izteiksmi ar veselīgu piesardzību. Tikai tāpēc, ka tas izskatījās labi uz sarkanā paklāja, nenozīmē, ka tas labi izskatīsies jums vai arī būs piemērots šim gadījumam. Kleita, lai atbilstu jūsu ķermeņa tipam, jūsu personībai un, pats galvenais, pasākumam, kuru jūs apmeklē.


Black Tie: ko valkāt uz augšu

Let's sadalīt to ar vissvarīgākajiem gabaliņiem

.

Jakas


Žaketei jābūt vilnai, bez ventilācijas atverēm un satīna vai grosgrain lapelēm. Ir pieņemamas gan vienas, gan divkāršās šķirnes, bet pašlaik populārākā ir pirmā. Maksimālais atloks ir visformālākais un tradicionālais variants, bet šķīvja kaklasiksna var būt pulēta, eleganta alternatīva, ja jums ir proporcijas. Pievilcīgam atločam vajadzētu parādīties tikai savos ikdienas kostīmos.

Krekli


Parasti izvēlēties apgriezt aproci virs spārnu apkakles, kas ir labāk piemērots baltai kaklasaitei. Priekšpuse var būt vienkārša, tīra izskata, plakēta, vai Marcella (subtly textured audums, kas sastāv no maziem dimanta formas). Ja jūs plānojat ceļu, pārliecinieties, vai tie ir cieši un kārtīgi, vai jūs riskējat izskatīties kā jūs lietojat drēbes. Pieejams ir lidojuma priekšpuse (slēptas pogas) vai franču makets (pogas uz rādītāja). Manšetes vienmēr ir divreiz.

Neckwear


Jūs esat pieaugušais - apgūstot bowtie piesaisti. Nav attaisnojuma, lai izmantotu vienu no šiem klipu uz abominations. Kā norāda nosaukums, jūsu bobs ir melns (pārkāpt noteikumu, ja uzdrošināsit). Tastatūras materiāla saskaņošana ar uzvalku apšuvumu ir labākais ceļš iesācējiem, bet sartorial superzvaigznes var noņemt tekstūru sajaukumu. Barathea zīds, matēta finiera alternatīva zilganiem zīdītājiem, papildinās jūsu apģērbu tradicionālāku un asāku apdari.

Aksesuāri


Jostasvieta - vai nu melna cummerbund vai melna vestes - nav obligāta. Ja braucat uz cummerbundu, pārliecinieties, ka plešas ir vērstas uz augšu un ka materiāls atbilst bobsteiža un lapelēm. Ja dodaties uz vestes, ir pieejamas gan viena, gan divkāršā stila stila. Visstraujākā izvēle ir vieglā vakara veste. Kabatas kvadrātveida vai zīda šalli papildina savu īpašo materiālu ar īpašu izskatu un neizmēģina iespēju garšīgi izģērbt apģērbu ar tīrajām, mūžīgajām un elegantajām aproču pogām.

Black Tie: ko valkāt apakšā

Kad runa ir par jūsu apakšējo pusi, tam ir divi būtiski elementi

.

Bikses


Jūsu biksēm jābūt tādam pašam materiālam kā jūsu jaka, ja vien jūs neesat izvēlējies samta jaku. Samērīgs samts ir labs izskats nevienam. Viņiem vajadzētu būt ar vienkāršām, apledainām pamatnēm - bez pagarinājumiem - ar vienu pīķi uz leju pusi. Augstāka kombinezona bikšu kombinācija ir piemērota valkāšanai ar veste, bet ir vecāki. Tie, kuriem ir mūsdienīgas gaumes, var atrast zemākas, platas kājas pusdienu bikses ar svītrām lejā pāri pīķa pusē. Pleātes ir lielā mērā izkritušas no stila par labu plakanām fasādēm. Meklējiet sānu kabatas, kas sakrīt ar joslu / lenti, jo tā izskatās īsāka un nav jostas cilpu.

Kurpes


Tradicionālais pavadījums uz vakariņu kostīmu ir vakara kurpes - sūkņi ar satīna vai zīda priekšgala uz augšu - bet džentlmeņu, kas var noņemt šo izskatu, mūsdienās ir maz un tālu. Vienkārši melni lakādas mežģīnes-ups (nav bruģējot!) Tagad ir izvēles kurpes.

Ekspertu melnā savienojuma tip

"Modes vīriešiem nevajadzētu būt nekas vairāk, nekā saņemt uzaicinājumu, kas pieprasa" melno knaibliņu "- izmantot iespēju ieguldīt augstas kvalitātes kokteiļus, kas prasīs daudzus gadus ilgu laiku, - lakatiņu kakla siksnas stiliem ir ļoti daudz tendenču.

Ja jūs pērkat savu pirmo smokingsu, pretoties tam, ka vēlaties izšļakstīt uz samta tuksa, izvēlieties neapstrādātu vilnas modeli ar nelielu daudzumu elastāna, lai to izstieptu un komfortu. Melns, protams, ir svarīgākā izvēle, tomēr midnight blue ir īpaši daudzpusīga, un jūs būsiet pārsteigti, cik daudz apģērbu var izveidot ar šo krāsu citiem gadījumiem.

Visbeidzot, to nedomājiet ar kaklasaiti, izvēlieties izcili baltu kreklu ar daļēji izkliedētu apkakli, komplektā ar priekšmetu kaklasaiti tādā pašā audeklā kā atloks, izvēlieties spīdīgu lakādas apavu un ielieciet šo ielūgumu savā jaka kabatas ar pārliecību. "

- Matthew Keighran, rīkotājdirektors, HUGO BOSS Austrālija

1/7

2/7

3/7

Interesanti Raksti

Eleganti, bagāti, bagāti no Barbati jaunāko vīriešu kolekcijas

12 sievietes, jūsu draudzene neapstiprinās jums sekot Instagram - 2.daļa

Kate Upton ar nulles gravitāciju

Pasaules izcilākie futbolisti ar Butler mākslas darbu dizaina