Breitling debijas Limited Edition Navitimer Aviator 8 Par MR PORTER

Anonim

Divas attiecīgo laukumu spēkstacijas ir apvienojušās, lai piedāvātu ierobežotu izdevumu pulksteni tiešsaistes tirdzniecības vietām.

Pirmo reizi Breitling savu "Navitimer Aviator 8 B01 Chronograph 43 Limited Edition" darīs pieejamu, izmantojot tiešsaistes apģērbu veikala MR PORTER. Pulkstenis ir viens no Šveices pulksteņu īpašajiem piedāvājumiem, kas tiek piedāvāti tikai 1000 visā pasaulē.

43 mm nerūsējošā tērauda korpusā ir atšķirts satīna matēts rāmītis, kas papildina rādītājus un arābu ciparus, kā arī izcilu rādītāju. Uz cipara viss ir par sudraba apdari ar ļoti atdzist antracīta kontrastējošiem laukiem. Hronometra skaitītājiem ir pieejami arī trīs melni pogas, vienlaikus nodrošinot salasāmību ar lieliem SuperLumiNova luminiscējošiem cipariem.

Šveices pulksteņa iekšpusē ir Breitling Production Caliber B01, precīzi noregulēts mehānisks instruments, kas ir sertificēts COSC hronometrs, lai nodrošinātu precizitāti un precizitāti. Šī kustība nodrošina stundas, minūtes, sekundes un datuma funkciju kopā ar iepriekšminētajiem hronogrāfu skaitītājiem. Pulkstenis nodrošina jaudas rezervi, kas pārsniedz 70 stundas, un tas nozīmē, ka jūs varat atstāt to pie naktsgaldiņa vairāk nekā divas dienas, neizmantojot laika pielāgošanu.

Pulkstenis tiek pabeigts ar brūnu ādas siksnu, un tas būs pieejams tikai MR PORTER no 4. jūnija pirms Breitling veikalu ieliešanas jūlijā.

Interesanti Raksti

Šīs īsās frizūras un frizūras vīriešiem dos jums sezonā

Smart Casual ir oficiāli miris - tas ir kā valkāt Dress Code 2018

Step Inside Zviedrijas pārsteidzošais ledus viesnīca 2018. gada ziemai

David Jones atklāj to, kas nāk vīriešu modes šovasar