BSTN dod visvairāk ekstravagantās izjādes Nike AirForce1 ārstēšanai

Anonim

Vācu ielu apģērbu veikals BSTN ir nopelnījis stabilu reputāciju savu vērienīgo kampaņu uzsākšanai, un to jaunākās pūles nav atšķirīgas.

Lai palīdzētu uzsākt jauno Nike Air Force 1 AF-100 kampaņu, BSTN dibinātāji iemīlēja ikonu siksnas modeli un Roc-A-Fella ierakstu, pirms pārveidoja to ne uz vienu, bet četrus ekstravagantus transportlīdzekļus, kas sakrita ar četriem gaidāmais Gaisa spēku 1 sadarbība ar Roc-A-Fella, Just Don, Travis Scott un akronīmu.

Katram transportlīdzeklim ir atšķirīgi estētiskie motīvi, kas katrās mežģīnes balta kopā ar partnera zīmola motīvu. Visi up BSTN izmantoja Can-Am Spyder, lai atspoguļotu Acronym dizaina filozofiju - Mercedes G63 AMG, kas atspoguļo augstākā līmeņa AirForce 1, Lamborghini Aventador proporcijas, lai novirzītu Travisa Scott dzīvi ātrgaitas joslā un Cessna Citation XLS Private Jet vitrīna Roc-A-Fella dzīvesveidu.

Nike "Swoosh" motīvs parādās visos transportlīdzekļos, lai padarītu vienu no visvairāk uzmanības satveršanas kampaņas, lai kādreiz hit zeme (un debesis).

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai