Burn, Blow Up & Bury: vīriešu kaklasaiņas, kuras jums nekavējoties jāpārtrauc

Anonim

Piederumi var likties mazi un nenozīmīgi, bet tā ir neliela daļa no kopējās spēles, kuru jūs patiešām nevarat atļauties sasist.

It īpaši kostīmi ir jebkura uzvalks. Tas bieži vien ir pirmā lieta, ko cilvēki pamana un ko jūsu kolēģi vērtē diezgan smagi, ja viņi jau ir iestikloti pār saviem zaudētajiem apaviem un combover. Getting to nepareizi var pārvērst tevi ", ka" puisis ātri gudrs.

Šādas saites ir sartorial zvērības, kas absolūti nogalināt savu spēli. Šie sliktie zēni varētu būt tikai šķēršļi, kas neļauj jums uzvarēt šajā paaugstinājumā, palielināt maksu vai pievērst uzmanību no tās meitenes, kuru jūs domājat birojā Christmas Bush.

Un tāpēc, ka mums patīk neglīts lietas ierakstīt šeit D'Marge birojā, spēles vai liesmu metējs ir pirmais solis, lai atgūtu savu kaklasaites dzīvi. Gatava, draugi?

Īsās kaklasaites

Donalds ir visu par spēku: jaudas uzvalks, jaudas ķemmes, spēks, viltus iedegums. Viņa saites nav izņēmums. Trump pieder pie plašās politiskās klases atbalstīto saišu kategorijas. Šie skaitļi ir tauki, spīdīgi, parasti tie ir piesieta plankumainā Windsor mezglā, un pietiekami ilgi, lai to nozvejotu lietotāja aizsargjoslā.

Neatkarīgi no tā, vai šīs labi atalgotās krūtis valkā Brioni. Šīs saiknes liek jums uzzināt, vai viņi saista savas saites uz augstskolas formālo un nevienu kopš tā laika. Viņi droši vien domā, ka tā ietekmē saziņu, bet tā saista tikai sliktu gaumi un personīgā stilista nepieciešamību.

IT Guy Tie

Būsim godīgi. IT cilvēks ar tehnoloģijām ir diezgan varonīgs. Bet viņa stils parasti nav. Aizslēgts kādā nezināmajā ēkas daļā, programmatūras pazīstītājs bieži vien sāk strādāt tā, lai viņš tikko pavadīja nakti, skatoties "Star Trek" atkārtotus darbus - ar precēm, kas to pierāda, droši nostiprinājušies pie viņa balta krekla.

Norādot acīmredzamo, jaunrades kāršu karikatīns nepatīkamībai piepilda sarežģītu uzvalku. Un tas pat nav piemērots "ikdienas piektdienās". "Star Trek" kaklasaite var tikt veikta džestā, bet - ticiet mums - neviens smejas.

Dodgy Sales Guy Tie

Mēs neesam tie, kas pazemotu cilvēka profesiju - viņam jādara tas, kas nepieciešams, lai ēdienu uz galda novietotu, taču tur ir daudz pārdevēju, kuri nepiespiež sevi, piedodot tos, jo tie ir ejošs, taukains rokasspiediens.

Dodgy Sales Guy Tie parasti ir tāda pati lollies krāsa, kuru jūs atradīsiet spilvena apakšā. Ar violetā vai rozā purpura variācijām viņi uzdāvina "krāsas piku", lai tos apkaunotu un izskatās kā kaut ko, ko jūs varētu iegādāties kāzu ballīšu komplekta budžetā.

Vienīgā šī kaklasaites materiālā priekšrocība ir tā, ka tā informē, ka jūs nodarbojat ar mazliet kāzu, pirms viņš satricina savu roku un nogurina savu naudu.

Noma Dude Tie

No visiem noziedzīgiem nodarījumiem jūsu apģērbu īre ir diezgan tuvu topi. Līdzīgi Sleazy Sales Guy, Noma parasti tiek izgatavota no poliestera tik spīdīga, ka jūs nejutīsieties no vietas, zobu tīrīšana pārdomās.

Viņi ir vai nu tik tauki, ka vecais palīgs Trump domā, ka jūs to nospiežat, vai arī tik vājš, ka vispirms nav jātērē viens.

Sliktākajā gadījumā kaklasaiti, iespējams, ir nēsājuši daudzi citi cheapskates, kuri nevar tikt ieguldīti, ieguldot respektablu drēbju skapi. Tā ir neapmierinoša brālība, ka godīgas un raksturīgas personas izvairās no jebkādām izmaksām.

"Retro" Tie

Retro kaklasaite parasti pieder vienam no šiem neuzliekamiem douchebags, kuri nevarētu saprast, ka šajā gadsimtā kaut ko valkā.

Tās parasti nāk no op-shop vai vintage tirgiem, un tās dienas laikā ir vai nu neglīts paisley modelis, vai arī dīvaini ģeometriski drukātie materiāli, kas atgādina jums par to laiku, kad esat lietojis skābi.

Viņi nekad nav labi izgatavoti, un fakts, ka tie maksā divus dolārus, netiek skaitīti. Un diemžēl, čempions, neviens patiešām neuztraucas, ja jūsu saites ir autentiski izstrādājumi no desmit gadu, ko jūs nekad neesat pieredzējuši.

Jaunums / smieklīgs krekinga puisis

Dažreiz jauna vai neparasta kaklasaites var izmainīt jūsu izskatu un mazliet kaut ko padarīt jūsu solī. Jaunā Tie, IT dzimu tuvs radinieks, ir, kad puiši to pārāk tālu.

Savvaļā mēs esam atklājuši, ka Novelty / Funny Tie tiek izdrukāti ar lietām, kas nav saistītas ar vīriešu apģērba normām. Padomājiet klavieru taustiņus, mūzikas piezīmes, kucēnus, kalnu grēdas, neatkarīgi no tā. Un jūs zināt, ko, vīriešu? Neviens no tiem neizskatās labi.

Parasti aizdomās tur ir puiši, kas galu galā ir iestrēdzis vidējā vadībā. Mūsu psiholoģijas komanda izstrādā darba hipotēzi, bet mēs domājam, ka tas ir atkarīgs no tā, ka tā ir mazliet dud, un cerot, ka funny kaklasaites neļaus cilvēkiem pamanīt.

Skolēnu kaklasaite

Lielākajai daļai no mums skola ir tālu atmiņa, kurā neviens nav bijis viņu labā. Bet daži puiši nekad nebija atstājuši viņu izmitināšanu vai airu klubu, un viņu saites ir visnotaļ atgādinājums par viņu uzticību pagātnei.

Skolas kaklasaite, ar savām stingrām svītrām un izturīgām krāsām, atstāj mūs satraukumu. Mēs joprojām nevaram pilnībā noskaidrot, kāpēc kāds pavadītu piecus gadus, kas atbilst vienotai, lai pēc tam ieietu "īstā" pasaulē un saģērbtu tā, kā tas notiek desmit sarunu gadā.

Padomā par to šādā veidā. Korporatīvajiem puišiem nav daudz iespēju personalizēt savu garderobi, un viņu kaklasaišu izvēle parasti ir vislabākais, ko viņi saņems. Tātad, kāpēc neesat iespiest privātās skolas joslu kaut ko, kas ir mazliet vairāk jūs, un nedaudz mazāk veco etonu.

Saliekamā saite

Patiesi, mēs glābjam labāko / sliktāko, lai saglabātu. Apdraudošs spraudnis nav nepieciešams daudz ievads.

Protams, viens no šiem sliktajiem zēniem var ietaupīt jums dārgās minūtes no rīta un maksā tikai pāris dolārus, taču šīs priekšrocības ir mazākas nekā viss pārējais, par kuru tev teikts.

Klipkopā teikts, ka jūs apmierinaties, neciešot centienus. Patiesībā, ja jūs valkājat vienu no šiem, visticamāk, jūs esat visilgākais brāķis, lai uzlabotu savu biroja telpu. Un cik grūti tas var būt?

Ņemiet divas minūtes no savas dienas, lai pārlasītu vienkāršu mākslu, kas saistīta ar četrām rokām. Jūs neesat garām katru reizi, kad jūs "pazaudējat" katru rītu, un varbūt jūsu kolēģi vairs neatbalsta Homeru aiz muguras.

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi