BXR ir jaunākais boksa trenažieru zāle, kurā vēlaties dzīvot

Anonim

Mēs jau esam apskatījuši dažas no labākajām boksu sporta zālēm Sidnejā un Melburnā, tagad ļaujiet Londonas pilsētai rādīt gredzenu aficionados, kā veidot pasaules klases boksa trenažieru zāle, kas atstās cilvēkus bez runas.

BXR London ir jaunākā mūsdienīgā mācību telpa, lai pievienotos Lielbritānijas pieaugošajam glancētajam veikalam, un tas izskatās vairāk kā dizaineru bakalaura skapis, nevis sviedru fabrika. Vieta ir izvietota visā ekstensīvajā 1115 kvadrātmetru platībā, kas aprīkota ar 6 metrus augstiem griestiem, sulu bāru, elegantām rūpnieciski gatavotām ērtībām un vairāk fitnesa aprīkojumu, nekā jūs varat savilkt ar stieni.

"Bergman Interiors" līdzdibinātājs Marie Soliman, kurš pārraudzīja sporta zāles dizainu, kopā ar albīnu Berglundu teica Tapetai, ka "BXR ir īstā vitrīna boksa pasaulē. Mēs atspoguļojam sporta vēsturi, šarmu un meistarību. "

"Mēs izmantojām bagātīgu maisījumu ar aizmugurgaismotu tumšo tonētu spoguli, bronzas akcentus un siltu konjaka ādu."

BXR mērķis ir izveidot boksa laukumu, kas ir gan teātris, lai atgādinātu par sportu, vienlaikus neuztraucoties pret tiem, kuri nekad nav iesnieguši kāju iekšā boksa sporta zālē. Ja nevēlaties, lai viņi pēc tam pievienotos un dzīvotu tur, viņi var izmantot BXR klīniku savā iekšienē, atdalīt kādu no organoleptiskās sulas no "Joe & Sous" pasūtījuma izvēlnes vai vienkārši apbrīnot neapstrādātu betona dekoru, kas ir iekļauts sienu zīmējumos.

Pat iekšējai skaņu sistēmai ir pietiekami daudz spēka, lai konkurētu ar Ibizas naktsklubu.

Vai jūs uzskatāt, ka dzīvojat šajā sporta zālē? Informējiet mūs zemāk.

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai