Clever Grooming Hacks par blokiem ar tauku galvas

Anonim

Tāpat kā cilvēkiem, kas tiem piestiprināti, galvas nāk ar visām krāsām, formām un izmēriem. Daži no tiem ir garš un liesas, daži šķērso vairāk futbola bumbu. Daži no tiem ir spēcīgi zvani un grieķu dievu žņaugi, bet citās ir gandrīz nekāds zods, par ko runāt (vai arī pārāk daudz).

Visu labu kopšanas rutīnas atslēga ir akcentēt jūsu labākās īpašības, vienlaikus slēpjot jebkādas kļūdas. Pasaules tauku galviņām tas nozīmē kommicīgi liela izmēra galvaskausa balansēšanu, lai izveidotu ilūziju parastām nūdelēm.

Šie galvas galvas ādas kopšanai palīdzēs samazināt jūsu kupolu un harmonizēt jūsu īpašības, un nevajadzēs samazināt staru.

Lielajai lejasdaļai

Arī vārds ir Karen

Vienkāršākais veids, kā paslēpties, ir tas, ka jums ir atveseļojošs vīns vai dabisks pīrāgs, lai uzņemtu bārkstis. Ļaujiet mazliet matiem peldēt uz jūsu pieres, lai noslēptu savu plašo nekustamo īpašumu. Jūsu matu griezumam vajadzētu arī pēc iespējas vairāk līdzsvarot jūsu proporcijas. Ļaujiet pusēm saglabāt mazu garumu, vienlaikus novēršot, ka virspuse kļūst pārāk biezs. Slāņaini griezumi un sāniem svārstīgie ir klasiski triku maskējoša kupola maskēšanai.

Par prominentu degunu

Yo, Adrien (Brody, tas ir) - noslēpums, lai slēptu jūsu snauda, ​​un jebkura cita spēcīga iezīme, ir mīkstināt to ar savu kopšanas stilu. Izvairieties no pārāk īsiem diskontiem un grūts centrālās daļas. Tā vietā ļaujiet miem saglabāt garu, lai līdzsvarotu savu lielo knābiņu un pievienotu to pusē, lai pievērstu uzmanību no sejas vidus. Jebkuram sejas apmatojumam ir jāievēro līdzīga stratēģija. Zīmuļa plāns stats izskatās dumjš pārī ar lielu schnoz, bet pilnīgāks ūsas vai bārda stils var paturēt.

Par lielu žoku

Kvadrātveida seja ir kārotā forma, bet, ka jūs neesat uzmanīgs, šis vīrišķais žoklis var iet Cro-Magnon. Izvēlieties matu griezumu, kas mīkstina galvas leņķiskos stūrus - ideāli ilgāk uz augšu un īsāk no sāniem, pievienojot tekstūru. Izvairieties no smagām bārkstīm, kas konkurē ar jūsu spēcīgajām īpašībām, un veidojiet matus uz augšu, lai pagarinātu seju. Sejas matiem jābūt īsākiem no sāniem un pilnīgākiem no apakšas, lai atkal izstieptu seju un novirzītu no žokļa asuma. Šķiņķis ir gala izpausme.

Apaļā seja

Šie vīri vaigiem, kas bija tik ļoti krāšņi kā mazuļi, pagājuši no viņu prime. Apaļa seja - dabiska vai ķermeņa tauku pārsvars - var tikt saplacināts un griezts ar pareizi izdomātiem trikiem. Izvairieties no apaļas frizūras, kas padarīs jūsu galvu izskatu vēl plašāk. Tā vietā meklējiet kaut ko konusveida ar iegarenu sēklinieku, lai izveidotu ilūziju par daudz vienkāršāku seju. Gaismas stubble var radīt vairāk leņķa žokļa, bet goats vai Van Dyke rada iespaidu par izteiktāku zodu. Ja jūs braucat ar bārdu, neļauj tam augt pārāk plaši. Ideālā gadījumā jūs vēlaties kaut ko īsāku pusēs un pilnīgāk pie zoda, lai akcentētu jebkuru garumu jūsu sejas.

Par divkāršo zodu

Daži vīrieši vāji pārvalda vienu zodu, taču jūsu gēni svētīja jūs ar diviem. Kakla vēderi parasti tiek sarkanīgi piestiprināti - un tas ir pareizi - bet, ja jums ir dubultzods, sākot mazāku sejas apmatojumu (vienu vai divus pirkstus virs Ādama ābola), tas slēpj lieko, vienlaikus nostiprinot savu ķēdi. Alternatīvi, apmeklējiet vietējo kosmētikas apstrādes centru, lai noņemtu Kybella, injekciju, kas izšķīdina taukus jūsu dubultā zodzē, lai to varētu reabsorbēt organismā.

Lielajām ausīm

Ja jūsu ausis varētu likt Legolasam palaist savu naudu, uzlieciet arī savu elpu frizūru. Lielākām ausīm vislabāk maskē garākas frizūras. Turpiniet tālu no buzz, kas ļaus jūsu ausīm izstiepties vēl vairāk, un tā vietā lūgt savu stilistu dažiem mīkstajiem slāņiem uz jūsu galvas malām, kas grauj pār jūsu elephantine priedes. Pievienojiet tekstūru, lai palielinātu blīvumu, vai nosusiniet sausu, lai palielinātu tilpumu, lai aizpildītu vairāk ap pārkāpumu zonu.

Interesanti Raksti

Kā saģērbties kā japāņu jūrnieks

Russell Westbrook pazudīs tavu sievu ar visdārgāko skrituļslāņa apģērbu

Candice Swanepoel x Gilles Bensimon Par Maxim

Skatīt šī gada Wildlife Photography Awards balvu ieguvējus