Saprātīga inovācija, kas atklāta SXSW, varētu būt risinājums Austrālijas mājokļu krīzei

Anonim

Tā kā lielākās Austrālijas pilsētas joprojām turpina risināt problēmas saistībā ar mājokļa pieejamības krīzi, SXSW potenciālā atbilde uz nakti var tikt atklāta - 3D drukātas mājas, kas maksā 4000 ASV dolāru.

Pēdējos gados tehnoloģija ir iecerējusi visu, sākot no plastmasas priekšmetiem, līdz uzlabotām čības un pat šaujamieročiem. Jaunākais izmantot, lai gan, visticamāk, būs visvairāk drosmīgs vēl.

Jauna stāsts, Y Combinatora atbalstītā labdarība ir apvienojies ar robotikas kompāniju Icon, lai izveidotu pirmo 3D apdrukāto māju, kas atbilst mūsdienu ēku standartiem un atļauj cilvēkiem dzīvot. Vēl svarīgāk, ka to var pabeigt tikai 24 stundas.

Ideja radās kā iniciatīva, lai izveidotu mazu mājas ģimenēm katastrofu skartajās valstīs, piemēram, Haiti un Salvadorā. 74 kvadrātmetru prototips, kas atrodas Austinā, Teksasā, bija 10 000 ASV dolāru, lai izveidotu Ikona patentēto Vulkānas printeri, bet uzņēmums plāno beidzot saņemt šo cenu līdz iepriekšminētajam 4000 ASV dolāram.

Process šobrīd tiek pilnveidots, bet, tiklīdz tas tiek turēts, New Story cer, ka mājas varēs pabeigt tikai sešas stundas.

Vulcan printeris nav tieši mazs, bet tas joprojām ir mobilais. Tas darbojas, izdalot īpašu betona maisījumu slāņos, kas sacietē tā, kā tas izdrukā, būtiski saīsinot laiku, kas iedzīvotājiem vajadzīgs pārvietoties. Stiprās puses Ikona saka, ka iespiestas sienas ir stipākas par cīru blokiem pēc dažām cietēšanas reizēm, bet cilvēki tūlīt var pārvietoties.

Vēl ir daži papildu darbi, kas nepieciešami logu, jumta seguma, santehnikas un elektrības instalēšanas veidā, bet visu var izdarīt mazāk nekā 24 stundu laikā. Ikona cer, ka nākotnē viņiem būs arī roboti, lai izpildītu šo pēdējo puzzle daļu, bet dronu spray krāso māju ārpusi.

"Pieejamība ir svarīga, " teica Ikona līdzfinansētājs Evan Loomis. "Neatkarīgi no tā, vai jūs esat Austinā vai Salvadorā."

Mums ir ātrs ēdiens. Tagad mums ir ātrs mājoklis. Noskatieties videoklipu tālāk, lai redzētu, kā tas ir paveikts.

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai