Kopējas iezīmes, kas slepeni sabojā jūsu ādu

Anonim

Šajā brīdī jūs varat izlasīt labas ādas kopšanas pamati pēc sirds.

Ēd veselīgi. Palieciet hidrātu. Izvēlieties pareizos produktus jūsu ādas tipam un bažām. Nelietojiet pop vai izvēlēties pie pūtītēm. Ierobežojiet savu laiku saulē un sauļošanās gultā. Nelietojiet taupīt - vai izlaist - SPF.

Bet pat tad, ja jūs visu to piespiežat, vissvarīgākais ārējais slānis jūs joprojām var sabojāt. Sargieties no vēlu nakts saldējuma svinībām un citām šķietami nekaitīgām jūsu ikdienas rutīnas daļām, kas klusējot pārtrauc jūsu epidermu.

Izvairieties no šiem sneaky sliktiem ādas kopšanas ieradumiem, lai jūsu krūzīti majestātisks.

Pāriet pēc treniņa duša

Squeezing ar sviedru sesiju ir grūti pietiekami. Saspiežot dušu pēc tam, var justies pilnīgi neiedomājami. Bet, ignorējot jūsu pēcdzemdību attieksmes, jūs varat noklāt lipīgajā, nemaz nerunājot par smieklīgu situāciju.

Visi sviedri, kas tagad pārklāj jūsu ādu, var izraisīt pūtītes, izsitumus, aizsprostotas poras, neķītras smakas, baktēriju uzkrāšanos un citus icky iekaisumus. Tas vienmēr ir labākais, lai tūlīt izskalotu pēc treniņa, tāpēc baktērijas spēj pavadīt tik maz laika uz ādas, bet, kad duša ir pilnīgi neatrodama kartēs, nākamā labākā lieta ir no jūsu sporta apģērba mainīt pēc iespējas ātrāk un velciet uz leju pūtītēm pakļautas detaļas ar tīrīšanas noslaucīti.

Skruberis pārāk aptuvens

Tu tīri seju, nevis mašīni. Visu ādu jārīkojas piesardzīgi, bet āda uz jūsu sejas ir īpaši jūtīga. Vienmēr mazgāt un izsmalcināt ar maigu roku. Skarba skrāpēšana var izraisīt apsārtumu, elkoņus un pastāvīgi paplašinātus kapilārus, kā arī veicināt grumbu veidošanos. Esi īpaši maiga zem acīm, kur āda ir plānākā un maigākā.

Nogremdējot stresu

Stresa un trauksme palielina kortizola līmeni - tāpat kā "stresa hormonu" - jūsu ķermenī. Palielināts kortizola tvertnes izraisa imūnsistēmu un pārmest pārējos hormonus, izraisot tādu problēmu kā pūtītes, rosacejas, izsitumus, ekzēmu, psoriāzi un stropu izslaukumus. Sejas izteiksmes, ko jūs veicat, kamēr tiek izdarīts spiediens, piemēram, liekot lūpām vai saduroties ar savām uzacīm, laika gaitā var arī izraisīt dziļākas grumbas šajās vietās.

Aizmirstiet brilles (abus veidus)

Runājot par sejas kustībām un smalkām līnijām. Neatkarīgi no tā, vai jūs to darāt, jo jūsu redze ir nošauta, un jūs atsakāties saņemt koriģējošās lēcas vai arī tāpēc, ka ir vasaras vidus, un jūs aizmirsāt savas sunnies, tad, kad jūs sagrūsit, tas viss noteikti novedīs pie keramikas, saburzītas zemūdenes, tiklīdz jūs vecumā. Vienmēr novietojiet saulesbrilles un nepārliecieties ar regulārām pārbaudēm ar savu optometru.

Bieži vien acu berzes vai miega ar savu seju, kas izkaisīti spilvenā, arī nav nos, ja vēlaties, lai tik ilgi, kamēr iespējams, neuzkrītoties.

Nepietiekama miega kļūšana

Mēs dziedam gluži slavenus gulējumus šeit un laba iemesla dēļ. Nepietiekami šūtiejas viļņi ir notiesāti dažādiem fiziskiem un garīgiem elementiem, ieskaitot ādu. Kad jūs regulāri saņemat mazāk Zs, nekā nepieciešams jūsu ķermenim, jūsu āda kļūst drummāka un smalkākas līnijas kļūst pamanāmākas. Jaunāka āda var atkāpties no gadījuma vēlās nakts, bet atveseļošanās kļūst grūtāk, jo vecāki jūs saņemat (vienkārši jautājiet saviem hangovers).

Ja atradīsit sev bezmiega nakti, nesāciet pārmeklēt Breaking Bad vai turpināt lietot ex Instagram. Spilgtais gaisma, ko izstaro digitālie ekrāni, nomāc melatonīnu, hormonu, kas stimulē miegu un regulē ķermeņa diennakts ritmu. Samazināts melatonīna līmenis novērš ādas šūnu apgriešanos, kā rezultātā rodas arvien vairāk grumbu un truluma.

Būt tērzētavās Charles savā mobilajā tālrunī

Vēl viens iemesls, kāpēc jādomā par ierīces detoksiju: ​​pastāvīga jūsu sejas atrašana pret tālruni, mobilo vai veco skolu, var izraisīt noplūdes. Tālruņi ir nopietnas baktēriju audzēšanas vietas, kuras var sēt pūtītes sēklas sejas un gar žokļa malām. Pat ja jūs reliģiski noslaucīt to uz leju, vienkārši nospiežot ādu uz ekrāna, var radīt berzi, oklūziju un paaugstinātu siltumu, kas var izraisīt plankumus.

Regulāra pārkaršana

No kausēšanas dušas līdz tropu termostatam akūts siltums uz jūsu ādas uzrāda numuru. Jo siltāks ir ūdens, jo lielāka iespēja, ka āda noņem svarīgākās dabīgās eļļas, izraisot blāvumu un sausumu. Ziemassvētku sildīšana var arī atstāt ādu noberzt, tāpēc uzlādējiet segas un neaizmirstiet mitrinātāju.

Novērš mitrinošai ādai

Ignorēt naysayers, kas apgalvo, jums nav nepieciešams mitrinātājs, ja jums ir taukaina āda. Visiem ādas tipiem var gūt labumu no pievienotās hidratācijas, pat taukainas un pūtītēm. Galvenais ir izvēlēties pareizo mitrinātāju jūsu ādas tipam. Izvēlieties produktu, kas ir uz ūdens bāzes, nevis uz eļļas, un tas ir viegls, lai ātri absorbētu. Pareiza formula nodrošinās ilgstošu hidratāciju, vienlaikus samazinot lieko spīdumu, atstājot svaigu matētu apdari. Ja pūtītēm ir problēma, meklējiet vārdu "nekomodēni" uz iepakojuma, kas nozīmē, ka produkts neaizsargās jūsu poras.

Miega piesārņotās plāksnes

No rīta dušai ir kopīga diena, lai sāktu dienu, kas pīķa tīru, bet nakts duša var būt labāka par visu ādu. Kad jūs nonākat mašīnā bez skalošanas, jūsu ķermenis nolasa netīrumu, eļļas, piesārņojuma, putekļu, mirušo ādas šūnu un citu piemaisījumu vērtību tieši uz jūsu loksnēm. Tad jūs stundas marinējat un pamodieties ar visu to, kas iešūmās tieši pie ādas. Apsveriet iespēju mainīt savu dušas grafiku un vismaz saglabāt regulāru veļas rutīnu.

Pārmērība


Vienkārši sakot, gandrīz viss, kas jums patīk pārspīlēti, ir kaitīgs pārslodzei. Alkohols, tabaka, cukurs, sāls, kofeīns. Visu šo ļaunu indulgences dehidrē un uzpūšas ādā, vai arī iznīcina tādus būtiskus proteīnus kā kolagēns un elastīns, kā jūs vecumā saskaras ar blāvumu un grumbu. Pat tīrīšana un lobīšana ir sliktas ziņas, ja jūs aiziet pār bortu. Mēs nerunājam, ka jums vajadzētu kļūt par mūku, bet jums vajadzētu ņemt laiku, lai izlemtu, kādas ir jūsu galvenās prioritātes.

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi