Conor McGregors Ralph Lauren treniņtērps liks jums apsvērt cīnīties

Anonim

Mēs jau ilgi esam pie žoga, kad runa ir par sporta treniņtērpi. Pārliecināti, ka Gucci to dara, un viņi ir jauki, bet tie ir rezervēti arī super bagātiem cilvēkiem, kuri lido tikai ar pirmo klasi un brauc Lamborghinis. Atvainojiet, ka ir apmēram 5% no D'Marge lasītāju skaita.

Conor McGregor nesen ievietojis pašu fotogrāfiju, kurš ieradās treniņā trenažieru zālē, kurā bija diezgan zems galvenais pelēkā čokurs. Tas nav krāšņs un virs galda, tāpat kā viņa parastie modes paziņojumi, drīzāk tas ir sākuma līmeņa treniņtērps, un lielākā daļa no mums varētu nojaukt.

Neatkarīgi no tā, vai spēlēs trenažieru zāle vai slēpta 9:00 sesija filmas laikā, tā būs perfekta. Conor nav ne svešinieks, lai treniņtērpu briesmas vai nu, regulāri izvēloties galvu, lai pirkstu kokvilnas ansamblis.

Amats, kuru kopīgi piedalījās Conor McGregor oficiālais pārstāvis (@thenotoriousmma), 2018. gada 16. augustā plkst. 02:08 PDT

Patiesā Conor McGregor stilā treniņtērps tika papildināts ar Dolce & Gabbana zābakiem un viņa dimanta kaklarotu Audemars Piguet Royal Oak pulksteni.

Ja jūs vēlaties, lai savilktu treniņtērps sev, tas ir Polo Ralph Lauren.

Amats, kurā piedalījās Conor McGregor Oficiālais (@thenotoriousmma), 2018. gada 31. jūlijā plkst. 12.22 PDT

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi