Cool darbvirsmas un biroja aksesuāri, kas atjaunos jūsu darbvietu

Anonim

Sejas tā: mūsu apgrūtinātajā laikmetā jūsu darba vieta ir jūsu otrā mājvieta. Jūs ar prieku gaidījāt daudzus gadus, lai jūs varētu padarīt galdu par mājīgu, iedvesmojošu un elegantu vietu ikdienas sasmalcināšanai.

Jūsu birojs ir paredzēts jaunināt, un mēs zinām tikai sīkrīkus, preces un spēles, lai tas notiktu. Neatkarīgi no tā, vai jūs esat mājās vai korporatīvajā štābā, šie izturīgie un atdzesētie biroja piederumi saglabās pirmdienas blūzus līcī, kad parādīsiet karjeras kāpnēm, kas ir boss.

Typodarium kalendārs


Saglabājiet savu grafiku uz ceļa ar Typodarium, nojaukšanas kalendāru, tāpat kā to, ko jūsu vecmāmiņa izmantojusi, lai piekārtu virtuvē, izņemot neko tādu kā jūsu vecmāmiņa, kas virtuvē piekārtu. Katra lapa katru dienu atklāj jaunu fontu. Atpakaļ, jūs atradīsiet stāstu par šrifta izcelsmi un iedvesmu, kā arī informāciju par to, kur iegūt fontu. Tas ir tipogrāfijas mīļāko sapnis.

PIRKT

Flyte Light Buckminster 2.0


Darbs vēlu? Paceliet savu vakaru ar levitējošu gaismu. Flyte Buckminster 2.0, nosaukts pēc tam, kad redzējis amerikāņu izgudrotāju Buckminster Fuller, aizrauj magnētisko burvju. Vienkāršs un stilīgs lukturis aprīkots ar Edisona stila borsilikāta stikla spuldzi, 7 LED zvaigžņu formas kvēldiegu un bāzi, kas veidota no ilgtspējīgi iegūtiem valriekstiem.

PIRKT 349 $

Master un dinamiskās MH40 pārāk auss austiņas


Master & Dynamic ir izstrādājuši ļoti brīnišķīgu veidu, kā izstumt satricinājumus. MH40 pārāk augstās austiņas nodrošina bagātīgu, siltu skaņu un klasiski elegantu ādas un tērauda izskatu. Viņi ir "oriģināls mūsdienu domāšanas vāciņš" - ideāls instruments, kas palīdz koncentrēties, iedvesmot un transportēt prātu (un padarīt jūs skaudību birojā).

PIRKT 400 USD

Oyobox Tech Organizatora paplāte


Pārblīvēts galds ir neproduktīvs rakstāmgalds. Racionalizējiet savu vietu ar OYOBox Tech Tray. Vairāk nekā vieta, kur uzglabāt savu sūdi, organizatoram ir iebūvēti interjera starpsienas un sešas stieples gropi ieejas punkti, lai bez problēmām piepildītu visas jūsu mobilās ierīces. Vienlaikus var tikt uzlādēts līdz pat 6, un ērti vadu rievas ļauj jūsu ierīcēm stāvēt taisni, lai darba laikā varētu baudīt mūziku vai videoklipus.

PIRKT 145 USD

Jūras un Asters ģeometriskā sulīgs planieris


Pieejiet tik daudz nepieciešamo dzīves ciklu pie sava galda, izmantojot šos nelielos ģeometriskos "Sea & Asters" audzētājus. Izmēri ir pietiekami mazi, lai tie neaizņemtu pārāk daudz vietas, bet formas un krāsu notīrīšana papildina jauku moderna vibra. Aizpildiet savus iecienītākos gaisa augus, mazos sukulentus vai kaktusi (jo grūtāk nogalināt, jo labāk).

PIRKT 28 USD

Dunhill Sentryman Art Deco Rollerball pildspalva


Ar šo smalki izstrādāto Dunhill rollerball pildspalvu atkārtoti atveriet pazudušo mākslu. Zīmola vēsturiskā pieredze ir saistīta ar Art Deco kustību 1920. un 1930. gados. Mūsdienās Dunhill preces no šī laikmeta tiek ļoti vērtētas izsolē vai antīkos veikalos, un pat jaunākie darbi izcelt mākslas dekora mūžīgo stilu. Sentryman Art Deco Rollerball noteikti pamanīs visus potenciālos līgumdarbiniekus.

PIRKT $ 795

Heavy Eyes Memento Mori galvaskauss (papīra svars)


Papīra svaram nav jābūt garlaicīgai, vispārējai dāvanai, kuru iegūstat savu bosu. Papīra svars pat nav obligāta. Ar Brooklyn roku darbs, Heavy Eyes Memento Mori galvaskauss ir riebīgs un atdzist veids, kā saglabāt savu A4. Katrs galvaskauss ir izgatavots no locīta ādas un nostiprināts ar skrūvēm rūpnieciskai izskatu.

PIRKT $ 295

L'Objet krokodilu pildspalvu kauss


Tas ir pildspalvas tase no cilvēka, kurš neko neaptver, kad runa ir par greznību. L'Object ietver savvaļas un nedaudz absurdu ar virkni rokām gatavo galda piederumi, kas izgatavoti Limožas porcelānā, kuru akcentē ar 14 kt zeltu un abinieku tekstūru. L'Object to sauc par "dīvainu kolekciju, kas ir sarežģīta krāsā, bagāta ar tekstūru un globālu dizainu". Mēs to saucam par "pilnīgu stūra biroja kustību".

PIRKT 100 USD

Toms Diksona materiālisma sveces


Katrai no šīm četrām četrām svecēm ir pilnīgi unikāls raksturs, kas izteikts gan smaržos, gan traukā. Lietie alumīnija sakausējumi, greznojošs spīdums no eļļas, pulēta akmens marmora un izvilkto un presēto formu kvarca tiek papildināti ar ēterisko eļļu strūklu, kas apvienoti ar atveseļojošām smaržām, izņemot Tom Dixon.

PIRKT $ 230

Ebreju temperatūras kontroles krūze


Izbaudiet savu kafiju vai tēju perfektā temperatūrā no pirmā siera līdz pēdējai ar visgudrāko pasaules kleitu Ember. Šo pieslēgto dzirdināšanas ierīci var izmantot atsevišķi vai izmantojot lietotni, no kuras pēdējā var regulēt temperatūru attālināti, nosaukt savu krūzi, izveidot presetus un izvēlēties paziņojumu preferences. Degušās mēles un tepiļās siksnas ir pagātnes priekšmets.

PIRKT 149, 95 $

Grovemade monitoru un klēpjdatoru statīvi


Grovemade krāšņs monitoru un klēpjdatoru stendi ir vienīgais laiks, kad ir piemēroti iegūt koka pie sava galda. Oregonā izmantotais apģērbs padara visu veidu biroja piederumus kļavu, valriekstu, ādas un vilnas filcs. Statīvi ir izgatavoti no koka finiera, kas ir izliektas graciozās, uz priekšu vērstās formās, kuras ir tikpat ērti un ērti kā acīm.

PIRKT $ 79 +

Izvēlnes zināšanas smadzeņu grāmatā


Dānijā izvietotā izvēlne sadarbojas ar dizaineriem, lai izstrādātu un ražotu plašu skandināvu dzīvojamo piederumu sortimentu mājas, biroja un dārza vajadzībām. Spilgtās melnās un zelta zināšanas Brain Bookends ir no dizainera Karim Rashid, kurš pats savu galvu izmantoja kā gumijas pārklājumu akmens sveķu radīšanas modeli.

PIRKT $ 199, 95

Bang & Olufsen BeoPlay S3 Bluetooth skaļrunis


Vai vajag izvēlēties austiņas, kuras nevar nodrošināt? Mainiet savus MH40s Bang & Olufsen BeoPlay S3 Bluetooth skaļrunim, skaisti līdzsvarotu formu, kas izskatās gudra uz jūsu rakstāmgalda, un tajā ir nopietna skaņas jauda. Izmantojot Bluetooth savienojumu, ir viegli spēlēt no jebkura no savām ierīcēm un ļauj vairākiem BeoPlay skaļruņiem savienot pārī, lai padarītu vēl interesantāku mūzikas pieredzi.

PIRKT $ 299

Aerin Šokolāde Shagreen Tic Tac Toe


Viss darbs un neviens spēlējums padara jūs trulli zēns. Veiciet gadījuma smadzeņu pārtraukumu ar šo pieaugušo apstiprinātu, izsmalcinātu uzņemšanu tic tac toe. Komplektā Aerin tika piešķirts grezns jauninājums ar koka inkrustāciju bāzi, kas izgatavota no riekstkoka un dižskābarža koka, kā arī ar čuguna gabaliņiem, kas izgriezti ar misu. Kastīte, arī šagrinā ar detaļām no misiņa, padara to par gaumīgu papildinājumu grāmatplauktam vai galddatoram.

PIRKT $ 695

Danese Milano Ameland vēstule nazis


Cik daudz vēstuļu atvērēju var teikt, ka viņi ir pastāvīgā Modernās mākslas muzeja kolekcijā? Vismaz viens: Ameland Letter Opener. Šis izstrādājis Enzo Mari par Danese Milano, šis papīra nazis iegūst no savītām tērauda lentēm, tomēr tas ir ērts rokā un funkcionāls darba vietā. Eleganta vienkāršība ir padarījusi mūsdienu dizaina klasiku.

PIRKT 50 USD

Godingera lidmašīnas paliktņi


Veiciniet savu karjeru lidot (un kaut kur droši, lai jūsu viskijs, ja tas nav) ar šīm aeronautiski iedvesmoja paliktņiem. Niķelēts, ar filca komplekts no četriem pieklājīgs Godinger, un izskatās ripped tieši no instrumentu panelis. Komplektā ietilpst altimetrs, augstuma rādītājs, virziena žiroskops un pagrieziena un slīdēšanas indikators

PIRKT $ 39, 99

Gingko klikšķu kupola pulkstenis


Parādiet laiku, kurš ir boss ar Gingko klikšķu kuba pulksteni. Noklikšķiniet uz pirkstiem vai viegli piesitiet pie sava galda, un parādīsies laiks, kas nozīmē, ka jums vairs nevajadzētu pievērsties skaļajam termiņam vai pagaidot minūtes līdz pusdienām. Izgatavots no izturīga ABS plastmasas ar smalku koka finieri, displejs tiek novietots tikai tik ilgi, cik nepieciešams. Pulkstenis arī parāda datumu, laiku un apkārtējās vides temperatūru.

PIRKT 29, 99 LVL

Liona un Liona sešu jūdžu zīmulis


Lionas un Lionas radošie prāti ražo zīmuļus, lai iedrošinātu cilvēkus radīt vairāk. Ar katru priekšmetu skici, piezīmi vai aizskarošu rotaļlaukumu Six Mile Pencil parāda, cik tālu esat izveidojis, lai jūs varētu svinēt katrā notikuma stadijā. Padomājiet par to kā par radošuma pedometru - jo vairāk rakstāt, melnrakstu, dizainu un rakstīt, jo labāk jūs saņemsiet.

PIRKT

Peg un Awl Marlowe pusdienu maiss

Iesaiņotie pusdienas vairs nav vienīgā skolēnu province. Peg un Awl spējīgajās rokās klasiskā atkārtoti izmantojamā "brūnā maisa" izceļas ar izturīgu vaksētu audeklu ar kabatu pārsteigumiem un mazām dārgumiem. Šajās dienās jums var būt jāveido savas sviestmaizes, taču tas nenozīmē, ka jūs nevarat to to nostalģiskā stilā uzlabot.

PIRKT 44 USD

Rocketbook Wave Smart piezīmjdators


Apmeklējiet piezīmju grāmatiņu par nākotni. Rocketbook Wave Smart Notebook ir inteliģenta, atkārtoti izmantojama, un tā ir viegli izmantojama. Izmantojot viedtālruni, Wave uzlabo tradicionālo pildspalvu un papīra pieredzi, tūlīt izraujot savas piezīmes mākonī. Un, rakstot ar Pilot FriXion pildspalvu, jūs varat izdzēst savas piezīmes, izmantojot savu mikroviļņu krāsni, un vēlreiz izmantot savu piezīmju grāmatiņu. Kā tas notiek biroja partijas triks?

PIRKT 27 USD

Terrapin Kancelejas preces


Terrapin ir pārliecinošs apliecinājums, ka kancelejas preces nedrīkst būt garas. Uzņēmums NYC ir bijis ģimenes uzņēmums desmitiem gadu, bet tas nav jūsu tēva aploksnes un bloknoti. Terrapin rada vecas skolas šarmu un asprātību ar amatniecības un iztēles līmeni, ko emojisks nekad nevarēja cerēt sasniegt. Kur vēl jūs atradīsit telekartes, kuras lepni satricina ar "Fuck Off" un "Cool Story Bro"?

PIRKT

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai