Visuzticamāko vīriešu frizūras no Pasaules kausa 2018 feat. Neymar, Ronaldo & Gislason

Anonim

Ir vecs teiciens: "futbols nav dzīve vai nāve; tas ir daudz svarīgāks par to. "Apskatīt kādu nesen izslēgtu tautu, un jūs redzēsiet - tam noteikti ir kāda patiesība.

Turpmāk mēs sakām, ka mode ir mūžīgi. Kamēr tendences nāk un iet, spēja atjaunot stilu (vai izgudrot kaut ko jaunu) reti ir tikpat acīmredzama, kā tas notiek FIFA Pasaules kausa laikā, jo liela daļa superzvaigznes spēlē priekšu starptautiskajā mediju galerijā.

No ilglaicīgām, globālām parādībām, piemēram, Neimara un Ronaldo, līdz jaunizveidotajiem superzvaigznēm, piemēram, Īslandes Rurikam Gislasonam (kura sekotāju skaits, iespējams, gandrīz pilnībā sastāv no Argentīnas sievietēm), mūsu hit sarakstā ir dažādas atzītas sejas. Un kā mēs varētu aizmirst mazāk zināmo hirstu varoņus, piemēram, Irānas Ramin Rezaeian vai Zviedrijas Jimmy Durmaz, kas pierāda, ka jums nav jābūt slavens, lai izveidotu a la modeļa griezumu.

Iedomājieties, ka tik labi izskatās, ka jūsu Instagram sekotāji iet no 30 000 līdz 207 000, spēlējot 30 minūtes Pasaules kausā. Paņem loku, Rúrik Gíslason #fyririsland pic.twitter.com/Xr9uLRkoCk

- Ledus un uguns suni (@ sons_icefire) 2018. gada 17. jūnijā


SAISTĪTĀS: 20100.gada maija stilīgākās vīriešu frizūras. David Beckham, Piers Brosnan & Miguel

1/12

Neimars Jr

Kaut arī (vai varbūt tāpēc) Erics Cantona to pielīdzināja spagetiem, Neymar frizūra bija visvairāk runāts par Pasaules kausu.

2/12

Valon Behrami

Šveices Valon Behrami pielāgota krievu vasarai ar asu balinātu blondīne.

3/12

Krištianu Ronaldu

Aizmirstiet savu hatricku, Ronaldo šokēja fanus visā pasaulē ar viskonkurenciālo un uzdrošību, ko mēs sakām - visskaistāko frizūru viņa esam redzējuši ilgu laiku.

Interesanti Raksti

Kā saģērbties kā japāņu jūrnieks

Russell Westbrook pazudīs tavu sievu ar visdārgāko skrituļslāņa apģērbu

Candice Swanepoel x Gilles Bensimon Par Maxim

Skatīt šī gada Wildlife Photography Awards balvu ieguvējus