Visdziļākais veids, kā izvilkt slicked aizmugurējās frizūras un nav izskatās taukaini

Anonim

Slikti muguras mati ir padarījuši kārtas kā apdares pieskārienu korporatīvās formas. Tas ir vienkārši, tīrs, un saka, ka esat šeit, lai saņemtu sēdi.

Jūs varat saistīt to ar alfa vīriešu korporācijas karavīriem un slepeni pārdošanas puišiem purpursarkanās kostīmi, bet slidens muguras mati var būt perfekta pretinde pret noberztu frizūru, kas atstāj jūs vēlaties kaut ko ar mazliet vairāk perforators.

Slikts muguras matu projekts ir nobriedis, biznesa pirmā kvalitāte, un tā ir pietiekami mūžīga, lai drīzumā tā netiktu novirzīta uz mizas daudzumu. Ir arī iespēja to aiz biroja. Spēlējot ar dažādiem produktiem, kas piemēroti videi, to var pielāgot arī nedēļas nogales piedzīvojumiem, kad uzvalks un kaklasaite paliek garderobē.

Šī rokasgrāmata sniegs jums folikulu ceļvedi, lai sasniegtu bezrāsas, bez slapjš slidens muguru. Jūs atklāsiet, vai jūsu mati ir atkarīgi no darba, kādi produkti ir jāizmanto, un iedvesmojošus stila sagging piemērus. Tad jūs varat doties atpakaļ uz vērošanu Wall Street un mācīties stockbroking 101.

Vai jūsu matus ir piemēroti darbam?

Džastins to dara pareizi

Slikts muguras mati visur ir rietumu kultūrā, piemēram, slikti dejotāji un puiši Džeimss, bet tas nenozīmē, ka tas darbojas visiem. Matu tekstūra, blīvums un augšanas modelis var būtiski atšķirties, nosakot, vai jūs varat izvilkt stilu.

Sākotnēji, jūs, iespējams, jau zināt, ka taisni mati pakļauj sevi slicked atpakaļ stilā. Taisni mati pēc vienkārša modeļa, kas ir izšķiroša vispārējai griezuma formai. Matu augšanas virziens ir arī svarīgs. Dažiem puišiem, mati, protams, aug uz priekšu, padarot to izturīgu pret ķemmes un pomādes divu perforators rutīnas.

Ja tas izklausās kā jums, tad jums ir jādomā par mājīgu saudzēšanu ar trieciena žāvētāju un jāiegulda nedaudz vairāk laika, veidojot "apmācību". Tas nemainīs dabiskās augšanas modeli, bet tas padarīs to nedaudz vairāk saderīgu ar jūsu stilizācijas mēģinājumiem.

Biezie mati var būt šķērslis, lai iegūtu šo stilu pareizi. Slicked muguras frizūra parasti prasa mazu līdz vidēja blīvuma matiem. Viss, kas ir biezāks, un jūs atradīsiet, ka ir grūti gan slīdēt matus atpakaļ un saglabāt savu formu. Ja esat atradis, ka jūsu mati nav palikuši vietā vai prasa saujas produkta, tad lūdziet frizierim izmantot šķipsnas šķēres. Tas atvieglo dažu matu blīvumu, padarot to vieglāk atdalīt ar ķemmi. Padomā par to kā neērtu svētību. Labāk ir biezi mati nekā vispār nav.

Par cirtaini matiņiem, iespējams, jums vajadzēs pieskarties agri. Maz ticams, ka jūs sasniegsiet Draper-esque slīdošo stilu, neiegādājoties māju hipotēku olimpisko pudeli. Tas nenozīmē, ka izrāde nevar turpināties - jums vienkārši būs jāpielāgo stils, kas atbilst cirtainiem matiem. Šie stili ir neērti pie darba izskatās; domāju, ka cirtaini variācijas no Deivida Bekhemas vai teksturētā pīķa.

Slikta muguras mati

Neļaujiet taupīt uz pārbaudītām precēm

Jūs esat bijis vietējā salonā, un produktu plaukts, šķiet, turpinās mūžīgi. Produktam ir neierobežotas iespējas - māls, pastas, krējums, pomāde, želeja, vasks - un, iespējams, jums būs jūtama mazliet informācijas pārslodze no visas izvēles. Jums būs vislielākie panākumi, tomēr, ja jūs to saglabāt vienkāršā veidā un pielīpsieties pomādei vai māliem - atkarībā no attēla, kuru vēlaties projektēt.

Pomade ir galīgā klasika. Tā piedāvā vecas skolas, vintage apelācijas un ir arī glābējs vējaus dienas. Pomade var pakļauties nepaklausīgam matiem un saglabāt visu, kur tas ir vajadzīgs ilgstoši, pateicoties tā svaram. No otras puses, pārāk daudz pomādes - īpaši augstas spīduma un eļļas bāzes produkti - var novest jūs uz Wall Street bankas haizivju teritoriju.

Ar eļļu bāzes pomādes arī neizskalo. Tā rezultātā uz ūdens bāzes izgatavotie produkti ir vislabākais kompromiss, kas nodrošina pietiekamu noturību, pēc cieta mazgāšanas to neuztverot. Jūs arī atradīsiet, ka pomade pakļauj sevi formālam, pogām piesaistītam izskatam, kas izskatās nevietā ikdienas vidē.

Tātad, ja jūs vēlaties iekļaut 1950. gada skolnieka korporatīvo izskatu, pomade ir cilvēks šim darbam. Atcerieties, ka pomādē ir mazāks - sāciet ar mazliet, vienmērīgi caur matiem un strādājiet augšā. Neliels produkts ir salu ķirzakas un nepieredzējušiem pusaudžiem.

Māls ir mūsdienīgāks un daudzpusīgāks risinājums. Māliem ir dažādas iespējas: lieljaudas betona izstrādājumi bieziem un nepaklausīgiem matiem vai mazliet vieglie krēmi kaut ko līdzīgu - bet-ne-gluži pomādei. Atšķirībā no eļļas vai alkohola produktiem māli parasti izgatavo ar dabīgām minerālvielām (bez šķebinošiem materiāliem). Tas pievieno matus faktūrai un apjomam, kas ir ideāli piemērots ikdienas piepūlei.

Jums būs jāpārbauda dažas dažādas iespējas, lai noskaidrotu, kāds māls jums ir piemērots - bieziem matiem ir nepieciešamas ārkārtīgi mitrinātas māli, bet plāni, taisni mati parasti ir apmierināti ar vieglu iespēju. Māli ir dabiska izvēle puisim, kurš nepārstrādā pārāk daudz laika korporatīvo žurku sacīkstēs un nejūtas mājās ar spīdīgiem matiem.

Neatkarīgi no tā, cik izmisuma jums atrast sevi, gelai vajadzētu palikt uz plaukta. Pusaudžu un 2000. gada sākuma atveseļotāju labvēlīgā ietekme parasti ir atkarīga no spirta bāzes, kas dehidrē matus. Plus, tas ir uzliesmojošs. Maz ticams, ka jūs iespaidīsiet meiteni pie bāra, ja jūsu galva iet uz augšu sarkanās dzirkstelēs.

Lai pabeigtu pieskārienu, atcerieties, ka matu laka var bloķēt matus. Bet lūdzu, izmantojiet to taupīgi. Lielākā daļa matu lūpu ir pievienotas spīdīgai apdarei (pārāk daudz to padarīs matus par ķiveri). Viņi arī ir tikpat viegli uzliesmojoši kā Stayin Alive remikss. Sprauslas vai divi galvenajos punktos, un nekas vairāk.

Instrumenti un aprīkojums

Nekad nenovērtē, ka trieciens ir sauss

Runājot par tirdzniecības instrumentiem, nevajag būt mātei un pasakiet sev, ka triecienizturība ir par godīgāku seksu. Izpūšanas žāvēšana palielina jūsu matiem ietilpību un ir bezgalīgi ātrāka, nekā jēlnaftu jūsu galvas ādai ar dvieli. Tomēr, nemēģiniet to izturēt pēc iespējamiem karstākiem iestatījumiem.

Tas izžūst jūsu matus un pat var sadedzināt galvas ādu. Izmantojiet to pēc nelielas dvieļu žāvēšanas, un nelietojiet to, lai pilnībā izžāvētu matus. Visbeidzot, labs acetāts vai koka ķemme ir atbilstošs ieguldījums. Plastikas ķimikālijas ķemmes ir trauslas un vājiem zobiem, kas nozīmē, ka jūs nesasniegsit spēcīgu, pulētu izskatu. Piesakieties nedaudz vairāk pie legitās galda un jūs vēlies man pateikties.

Handy padomi slick frizūras

Izvēlieties apmeklējumus ik pēc trīs nedēļām, lai saglabātu izskatu

Slaidus muguras matiņus (kas nešķiet 80. gados Vegas aizdevums) prasa lielu mīlestību friziera krēslā. Jums vajadzētu izvēlēties apmeklējumus ik pēc trim nedēļām. Tas izklausās daudz, bet lielākajā daļā šobrīd ir bezmaksas alus. Tas ļaus frizierim saglabāt malas galus un proporcionālu garumu visur citur.

Ja jūsu mati ir tikpat blīvi kā lēns mazulis klasē, frizieris var izlīdzināt savu kupolu, lai saglabātu lietas pārvaldāmu. Ja jums ir asas asas izbalēšanas, regulāra apkope ir divreiz svarīga. Fades var izskatīties neskaidri, bez regulāriem pieskārieniem, kas vispirms pārspēj jūsu cimdu precizitātes rokdarba mērķi.

Matu kopšana nebeidzas, kad atstājat salonu. Neaizmirstiet regulāri mazgāt matus. Izmantojot daudz pomādes bez atbilstoša intervāla (pat ja tas ir balstīts uz ūdeni), var padarīt jūsu matus par taukainu kā Big Mak makšķerēm. Produkti, kas nav viegli mazgājami, turklāt var palikt matus naktī un padarīt to grūtāk, lai jūs varētu stila nākamajā dienā.

Extreme-hold māli var arī atstāt pārslas jūsu matu, veicot labu mazgāšanas ikreiz un tad absolūti nepieciešams. Mazgāšana arī apstās jūsu galvas ādu no izžūšanas, tāpēc tā ir būtiska pit stop pārejā uz veselīgu frizūru. Lai gan mazgājiet pārāk daudz - pretējā gadījumā jūs pamodies no sava dabisko eļļu folikulām, kas ir kāda iemesla dēļ.

Slimīgā mugura neattiecas uz vēstures lūžņu kaudzi, un piemēri, kas parādīti zemāk, parāda, kā mūsdienu gente var vislabāk izmantot stilu.

Draperis

Dapper Draper

Klasiskajam izpildītājam nav nepieciešams ieviest. Uzņēmēji to ir iekļāvuši savu korporatīvo bruņinieku gadu desmitiem. Tas ir pulēts, kārtīgs un profesionāls. Uzdodiet savu frizieri, lai galva būtu garāka par malām, un viena maliņa ir garāka nekā otra.

Tas ļaus jums to daļēji sadalīt vienā pusē. Klasiskai interpretācijai saglabājiet garumu galvas malās. Tas ir atšķirīgs 9-5 izskats, tāpēc nedēļas nogalēs izvēlieties teksturētu, mierīgu variantu. Augstas spīduma pomāde parādīsies mājās, bet, kā es teicu agrāk, mazāk ir vairāk. Tas ir piemērots vīriešiem ar atbilstošiem, taisniem matiem, kas nav pārāk biezi.

Wall Street

Spēka uzvalks

Nevaldīgs tēvocis no izpilddrukas slick atpakaļ. Viņus nēsājuši hustleri, liekkie finanšu puiši un korporatīvie raideri. Ja klasiskajam stilam ir īsākas malas un izliekta sānu daļa, šis sliktais zēns uztur visu garumu visā garumā, un tas ir noslaucīts vienā virzienā.

Tas ir smags izskats, un tas nav pavisam bieži, taču tas nenozīmē, ka jums nevajadzētu atbrīvot savu iekšējo Gordonu Gekko. Labākais veids, kā sasniegt šo stilu, ir pavadīt kādu laiku, audzējot bārkstis un vainagu, vienlaikus saglabājot īsākas malas. Tas jūs nogādās neveiklā izaugsmes viduspunktā, ļaujot to stilīgi veidot kā pārejas laiku.

Nepārtraukti pagariniet sānus un turpiniet tos notīrīt, jo tie kļūst garāki, līdz jūs varat vienreizīgi novilkt vainagu un sānus. Pārliecinieties, vai garums ir diezgan labs un vienmērīgs visā jūsu galvai. Un neatkarīgi no tā, ko jūs darāt, pabeidziet to tīri zem jūsu ausīm. Slicked kefale, ja vien jūs neizmantojat lietotu automašīnu, tas nekad nav gudrs ideja.

Stils ir tikai ķemmes sagrābšana, rūpnieciski šķirota pomāde un nokļūšana tajā. Izmazgājiet matus atpakaļ, lai izveidotu vajadzīgo formu un apjomu, to pilnībā nenosilstot. Smagie eļļas bāzes pomādes parasti veic triku. Ja jūs neesat vērtspapīru tirgotājs, varat apsvērt zemu spīdumu variantus.

Bekhems

Mūsdienu pionieris

Pēc tam, kad viņš nokļuva garlaicīgi no balinātām galiem un virsūdenēm, Deivids Bekhems gredzenā satvēra slickbeku un to ieguva 21. gadsimtā.

Šī ir modernā laulība starp pompadūru un klasisko slidkalni. Jums vajadzēs sasniegt dažas collas izaugsmes augšpusē, kamēr sašaurina muguru pietiekami īss, lai jūs varētu slidens atpakaļ uz priekšu. Bekhems dod nedaudz netīras formas un, šķiet, izmanto produktu kombināciju.

Jūs varat izmantot pomādi par spīdīgu, formālu interpretāciju vai raupju to ar māliem par netīru tekstūru. Tas ir stils, kas ir gan drošs, gan mūsdienu - tas labi izskatās diezgan daudz ikvienam, bet resonē kā tradicionālā stila mūsdienīgu interpretāciju.

The Curly Quiff


Mēs neesam aizmirsuši tos no jums, kuriem nav taisnu, vidēja blīvuma mati. Par cirtaini matiem vīriem, kuri nespēj noķert pārtraukumu, šis stils ir gaisma tuneļa galā.

Šī stila audzēšana būtībā ir tāda pati kā Bekhems, bet pielāgota cirtainiem matiem. Saglabājiet pusēs īsu, ar 2 vai 3 izbalināt. Iegriezieties priekšā, lai mugura būtu collas vai īsāka, atkarībā no jūsu matu biezuma. Veidot stilu, satikties ar māliem.

Cirtaini mati nereaģē uz pomādēm, parasti tā, ka stiprs māls padara pietiekami daudz uguns iedarbības, lai visas dienas garumā saglabātu izskatu.

Zemsveces

Brada Pitta īstais frizūra no filmas "Fury"

Iespējams, ka pēdējo piecu gadu populārākā īsā frizūra. Pateicoties Boardwalk impērijai un gandrīz jebkurai citai izstādei ar stilīgu vadošo vīrieti, zemapmetums ir padarījis kārtis starp jauniešiem un mēģina palikt jauniem kā momentnības frizūra.

Lai to panāktu, jums vajadzēs pavadīt laiku, kas aug no priekšpuses ar konusveida vainagu. Saglabājiet sajauktos sānus un vidēji izbalināt, līdz jūs varat slidens augšpusē virs galvas. Pretējā gadījumā griezums izskatīsies neproporcionāli tropu augļu. Pēc tam tas ir gadījums, kad izvēlaties zemu vai augstu izbalināt. Mēs iesakām sēdēt kaut kur pa vidu.

Super zems izbalināt var novest jūs 80 finanšu teritorijā, bet liels izbalināt, diemžēl var pārspīlēt jūsu galvas formu. Ņemot vērā iepriekš teikto, samazinājums dara kārtību tāda iemesla dēļ. Tas ir tik universāls kā.

Jūs varat to slīdēt atpakaļ ar pomādi vai izmantot māliem, lai iegūtu dabiskāku pieeju. Labi darbojas 9-5 un off duty fun. Taisni, vidēja blīvuma mati ir biļete šeit, bet tā var strādāt ar cirtainiem matiem, ja jūs neķemonējat Jimmy Darmody izskatu.

Vai vajag vairāk iedvesmu?

Ar vairāk kā 500 vīriešu frizūru un speciālistu padomiem, lai uzzinātu par savām izklaidēm, noteikti pieskarieties pie mūsu D'Marge vīriešu frizieru sadaļas.

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi