Crazy Rich Āzijas Henrijs Golding ir cilvēks, kuram vajag stilu iedvesmu no

Anonim

Atpakaļ aprīlī man bija deju grīdas pasākumā Sanfrancisko, kad kāds iepazīstināja mani ar šo ļoti atdzist un labi izģērbtu frantsu. Godīgi man nebija asiņainas idejas, kas viņam bija citāds, nekā viņš bija pieklājīgs un, šķiet, baudīja Jamie XX skaņas tik daudz kā es un mani kolēģi.

Strauji virzās uz priekšu trīs mēnešus. Un "tas frants" izrādās Henry Golding no gaidāmās filmas Crazy Rich asians.

31 gadu vecais britu-malaiziešu aktieris bija prezentācis BBC izstādē The Travel Show, bet lika pārcelt aktieris, kurš spēlēja Nicka Younga uber bagātīgo raksturu gaidāmajā grāmatā. Par pašreizējo preses ceļojumu uz filmu, Henri ir redzējis atkal un atkal mēs esam daži no svaigākajiem vīriešu apģērbu apkārt.

Padomājiet par Henrija stilu kā daļu no preppy un daļējas nedēļas nogales pie Hamptons ar luksusa vērpjot. Klasiskie trikotāžas izstrādājumi, pielāgotas bikses, polo krekli, gaiši un drosmīgi kostīmi, treknās pusdienu jakas, pielāgotas izsmidzināšanas vestes un džemperi, kas atgādina jahtas dienu. Henrijs apģērbjas ar Crazy Rich Āzijas daļu. Mēs šaubām, ka tas ir tikai par filmu, bet viņam ir izskats un forma, lai viegli valkātu drēbes.

Mēs ļoti iesakām paturēt prātā šo pieaugošo stila zvaigzni.

1/6

2/6

3/6

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi