Iepazīšanās treneris atklāj, kāpēc esi jauks puisis, kas var padarīt tevi neveiksmīgu

Anonim

Jauki puiši pabeidz pēdējo. Tas ir vecs teiciens, par kuru pārāk ilgi tika apspriests, tāpēc mēs esam pieredzējuši mūsu vietnieku ekspertu Chris Manak no Manic Workshops, lai padomu par to, ko darīt, ja jūs esat tikai jauks puisis, kurš nevar uzvarēt dzīvē un mīlestība.

Piesprādzējiet un pievērsiet uzmanību, burbulis zēns.

Nicas un neticīgā patiesība

Viņam trūkst panākumu ar sievietēm, kas viņam ir jauki, ir tāds pats kā vajā ugunsdzēsēji, jo viņi atrodas nozieguma vietā. "Klusums" ir klāt kopā ar citām iezīmēm, un manās pazemojošās domās tas ir vairāk par šīm citām pazīmēm, kas ir īstais panākumu trūkums iepazīšanās pasaulē.

Padomājiet par Nicas puiku uz mirkli.

Nē, nedomājiet par kādu jauku personu, par kuru jūs zināt, kas notiek ar vīrieti, domā par šo klišeju jauku puisi, ti, puisīti visbiežāk šīs mūžīgās iepazīšanās ar kastaņu mūžības centrā: "Viņš ir jauki, bet. "

Mēs īsumā sagriezīsim jauku puisi. Parasti viņš ir veids, kas:

  • Viņš nekad nepiekrīt interesējošai sievietei neatkarīgi no vafeļu, ko viņa var runāt
  • Viņš noteikti viņu negribētu drāzt un viņai piešķirt tādu pašu sūdi, ka viņas patiesie draugi
  • Viņš to neatstās savai dusmībai, pat ja viņa būs dramatiska
  • Viņš noteikti nenorādīs citas interesantas sievietes savā dzīvē (iespējams, tāpēc, ka viņiem nav)

Gala rezultāts ir nedaudz no cilvēka apvalka. Uzņemošs "jā-cilvēks" bez dziļuma, neuztraucies, ne šarmu, ne sava dzīvība. Nav spriedzes, nav seksuāla uztraukuma. Es, protams, neuzdrošinos uz jauku puisi, jo, pirmkārt, es zinu, ka tā ir viena lieta - pašvērtējums.

Dziļi uz leju, jauks puisis vienkārši nejūtas, ka viņš ir meitenes cienīgs. Viņa ir pievilcīgāka nekā viņu, vairāk populārs nekā viņš; Viņš nevarēja piedāvāt viņai kaut ko no viņa zemas vērtības (vismaz savā prātā).

Viņa vibe, darbības un attieksme būtībā viss saka vienu lietu - ka viņa ir labāka par viņu. Tātad, viņš uzņem viņus, liekot viņam marķēt viņu par "neticami jauku puisi", teikums neizbēgami tiek ievērots ar "bet. "

Ko viņa negrib

Viņa nevēlas, lai kāds vienotos par visu, ko viņa saka; viņa vēlas sarunāties ar kādu ar savu prātu.

Viņa nevēlas, lai kāds būtu viņā paklausīgs; tāpat kā tik daudzi no mums, viņa tikai grib smieties, pat ja tā ir pati. Viņa nevēlas daži izmisuma puisis, kas iemīlas viņā pie cepures piliena; Viņa vēlas, lai cilvēks, kas dodas ceļā uz dzīvi, būtu līderis, kurš viņu ielūdz braucienā.

Lieta tik daudziem jaukajiem puišiem ir tāda, ka viņi dzīvo trūkumā, tāpēc viņi piekļaujas pirmajam cerības glimmeram. Un viņi vienkārši ir pārāk patīkami.

Daži varētu debatēt, ka tas ir vairāk manipulatīvs nekā viņu sliktie zēni kolēģiem, jo ​​viņi nav reāli vai godīgi. Sievietes var kļūt par jaukā puika pjedestāla priekšmetiem un galu galā jūtas pienākums būt tik jaukam un pielāgojušamies, viegli izstiepties un selektīvi nodot savu informāciju, lai netiktu apvainots vai ievainots viņas draugs (viņai ļoti daudz zina, ka viņai ir kāda lieta )

Viņa nevēlas puisi, draugu vai citādi, ka viņai jāuztraucas par ievainojumu ar katru mazo lēmumu, ko viņa dara.

Galu galā - jauks puisis nav tik ļoti aizraujošs, ka būt apkārt.

Tiesības: Bane of Nice guys

Cik bieži jūs redzat vīrieti, kas sūdzas par sievietēm, kurām ir tikai sliktie zēni, rotaļlietas, jerks, vai ne? Galu galā - viņš ir jauks puisis! "Kas ar viņiem nav pareizi?" Viņš var jautāt. Kad cilvēks sasniedz šo punktu, viņš var diezgan daudz atkāpties pret jebkuru sieviešu cieņu, kas viņam varētu būt atstājis.

Sievietes nav atstumtas, jo viņš ir jauks; tie ir atbaidīti, jo viņa vajadzības ir aizēno visu. Tas viņai skaidri norāda: "Es esmu pussy, un nevis augt un attīstīties labākā, spēcīgākā mana versija, es vēlos, lai pasaule saliektu manu pussy veidus"

Šī ir vienīgā lielākā lieta, kas apstājas tik daudziem "jaukajiem" puišiem no sieviešu lielas intereses iegūšanas.

Nice pieņemt mājas vēstījumu

Tā nav zīme, ka ir jauka, ka sievietes tiek turētas prom no tipiskā jauka puika, tas ir tas, kas notiek zem tā. Tas ir viņa pašvērtējuma trūkums, viņa trūkums un / vai viņa tiesības.

Miljoniem jauku puišu visā pasaulē iepazīšanās ar fantastiskas sievietes, tomēr tās atšķiras no mūsu klišejas skaistās meitenes, novērtējot sevi, īstenojot savu dzīvi, izmantojot mugurkaulu, ņemot vērā perspektīvu un būt patiesām un godīgām ar sievietēm viņu dzīvē.

Viņiem nav pjedestāla sieviešu; Tā vietā vienkārši sakārtojiet tos kā cilvēkus, kas viņiem ir, un vēlēdamies tos izturēties kā.

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi