David Beckham Beyond Forever - veiksmes smaka

Anonim

Šis raksts ir sponsorējis David Beckham Beyond

Šajā dienā un vecumā ir daudz veiksmīgu vīriešu, lai apbrīnotu. No Richard Branson līdz Barack Obama šīm lupatām ir bagātīgi stāsti, kas patiešām iedvesmo un nosaka skatuves vēl lielākiem sasniegumiem.

Tomēr runājot par visvairāk iedvesmojošajiem vīriešiem pasaulē, pagājušajā futbola leģendā, stila ikonā un labdarības vēstniecībā Deividā Bekhema nav pagājušā gada.

"Strādājot grūti, lai sasniegtu savus sapņus, ir tas, par ko ikviens var saistīt, " saka Bekhems. "Es patiešām aizbēdzos par visu, ko es daru, un es pārliecinu, ka man vienmēr ir jauns mērķis, kuru es cenšos panākt. Es domāju, ka ir svarīgi mīlēt to, ko jūs darāt, un palikt mērķtiecīgi.

No viņa darba ar UNICEF līdz viņa modes sadarbībai un mīlestībai pret viņa cieši saistīto ģimeni, Bekhems spēj sasniegt dažādus mērķus personīgā un profesionālā līmenī. Tagad 41 gadus vecais ir atpakaļ ar jaunu smaržu, kas mudina visus vīriešus censties (un smaržot kā) panākumus.

Pēc šī gada satriecošā smarža Beyond, David Beckham Beyond Forever ir vērsta uz izlēmīgumu un neatlaidību. Tas viss ir par to, lai uztvertu šo grūtības un apņēmības jēgu vēl vienu soli ar smaržu, kas ietver Bekhemas piedziņu un aizraušanos pilnīgi eleganti, dinamiski un pārliecinoši.

Tātad, kāpēc Beyond Forever ir panākumu smarža? Atstājiet savu fantāziju uz brīža muskatrieksta pikantām augšējām piezīmēm, svaigiem elemi un bergamotes ieteikumiem, kā arī par harizmātisku un vīrišķīgu violetas sirds sabalansētu ar svaigām fugēru akordiem, kam seko intensīvu patchouli, ādai atveidojums un vetyver.

Deivids Bekhems Beyond Foreveri iemieso flakonā, kas līdzīgs tam, kas ir Beyond. Debesu Bekheima Beyond Forever īpašībām ir sala efekts un elegants grafiskais raksts no augošiem laukumiem, lai atspoguļotu piedziņu un panākumus, kas iedvesmoja smaržu.

Ja tas vēl joprojām ir nepietiekams, uzlieciet to: asu, iemontētu uzvalku un kraukšķīgu baltu kreklu, kas savienots ar perfekti pulētiem kurpēm, nevainojami apgrieztu bārdu, matiem, kas piestiprināti pie T, un vienreizēju "Beyond Forever" spritz, kas ir skaistu attiecību sākums.

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi